Menüyü Atla

Davines Modelleri

(75)

75 üründen 75 tanesi gösteriliyor.

Davines

Davines, İtalya’nın dünya çapında tanınan saç bakım markasıdır. Gelişimini sürekli olarak devam ettiren marka, ürünlerinde kaliteyi esas alır. Davines Türkiye saçların ihtiyacı olan saç bakım ürünlerini kullanıcıyla buluşturur. Şampuanlar, kişisel bakımın vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Şampuan seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunur. Öncelikle saç yapısı mutlaka bilinmelidir. Böylece farklı saç tipine uygun olarak üretilen ürünler arasından seçiminizi daha kolay yapabilirsiniz. Diğer nokta ise saçta oluşan kepek ve yağlanma problemlerinin önüne geçmek için uygun olan ürünün tercih edilmesidir. Davines şampuan çeşitleri ile saçınıza en uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Davines kepeğe karşı şampuan çeşitleri, kepeğe karşı özel geliştirilen formülü ile etkili bir çözüm sunar. Saç derisinde bulunan ölü deriyi temizleyerek cildi ferahlatır. Kepek problemini çözmeye yardımcı olan bu ürün, aynı zamanda saçı temizleyerek bakım yapar. Şampuan içeriğinde yer alan karahindiba, saçı besler. Buna ek olarak ürün içeriğinde yer alan maddeler, saçın doğal yapısını bozmadan nazikçe temizler. Lavanta, saçın daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Saç derisini rahatlatmaya yardımcı olan ada çayı ile temiz ve ferah hissetmeniz mümkündür. Davines kepek şampuan uygulaması ise çok basittir. Nemli olan saça birkaç dakika masaj yaparak veya bekletilerek uygulanır. Ardından kolayca durulanır. Davines saç maskesi çeşitleri, şampuan uygulamasının ardından kullanılır. Bu sayede saç daha yumuşak ve parlak hale gelir. Saç maskesi çeşitleri arasında yer alan yıpranmış kuru saç maskesi ve Davines nem maskesi kuru ve nemini kaybetmiş saçlar için mükemmel bir alternatiftir. Zarar görmüş saç yapısını düzeltmeye ve güçlendirmeye yardımcı olur. Ürün içeriğinde yer alan üzüm extresi, zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. Kreatin, saç yapısının kuvvetlenmesine destek olur. Siz de markanın eşsiz saç bakım ürünlerine Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

Davines Saç Bakım Ürünleri

Davines şampuan çeşitleri farklı saç tiplerine uygun olarak tasarlanır. Bu sayede saçınızın ihtiyacı olan doğru bakımı sağlamak kolaylaşır. Saç dökülmesi, kadınların ve erkeklerin en çok yaşadığı saç problemleri arasında yer alır. Davines dökülme önleyici şampuan, saç dökülmesinin önüne geçmeye yardımcı olur. Bu ürün, ince ve kırılgan saç yapısını güçlendirirken, temizler ve besler. İçeriğinde yer alan bitki özleri, saçınıza hoş bir koku verir. Ürün içeriğinde bulunan zencefil, karabiber ve tarçın esansiyel yağları, saç köklerinin güçlenmesini sağlar. Aynı zamanda bu ürün saça yumuşak bir doku kazandırarak canlılık katar. Davines kıvırcık saçlar için özel olarak geliştirilen şampuan, saç kremi, köpük ve Davines serum ürünleriyle saçınıza mükemmel bir görünüm kazandırır. Saç buklelerini ve dalgalarını eski esnekliğine kavuşturarak kabarmanın önüne geçmeye yardımcı olur. Saçların karışmasını engelleyerek kolay tarama sağlar. Serum halde bulunan ürünler, saçı şekillendirmeden önce uygulanır. Davines bukle ürünleri, saçı neme karşı koruyarak mükemmel bukle görünümünü uzun süre muhafaza eder. Saçta oluşan elektriklenmenin önüne geçer. Davines saç yağı çeşitleri saça doğal bir parlaklık verir. Davines rahatlatıcı masaj yağı, tüm saç tiplerine uyum sağlar. Bu ürün ile mükemmel saç derisine sahip olabilirsiniz. Ayrıca markanın masaj yağı, saç diplerine ve derisine gerekli nemi kazandırarak elastikiyet verir. Saçın ihtiyacı olan günlük temizliği ve bakımı sağlar. Ürün içeriğinde yer alan bitki özleri, nazikçe bakım yaparak saça hoş bir koku verir. Katı ve sıvı halde bulunan saç yağı çeşitleri saça kolayca uygulanır. İdeal boyutu ile uzun süreli kullanım sunar. Davines ürünleri arasından ilgi ve ihtiyacınıza uygun saç bakım ürünlerini bulabilirsiniz. Siz de birbirinden çeşitli Davines ürünlerine Morhipo’dan erişebilirsiniz.

Davines Saç Boyası Çeşitleri

Davines saç boyası çeşitleri, saça renk verirken bakım yapar. Saç boyası içerisinde yer alan süt proteini saçı besler. Üstün nemlendirme özelliği ile saçı kurutmadan renk verir. Markanın geniş renk skalası sayesinde saçınızı hayalinizdeki görünüme kavuşturabilirsiniz. Saç boyaları ile saçınızdaki beyazları kapatarak göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Davines boya çeşitleri arasında yer alan amonyaksız boya seçeneği, boyama işlemi sonrasında saça ipeksi yumuşaklık sağlar. Ürünün içerisinde yer alan doğal antioksidanlar sayesinde saç rengi uzun süre korunur. Amonyaksız boya; çarpıcı, yoğun ve boyutlu bir saç rengi oluşturur. Saç beyazlarına kusursuz kapatma sağlayarak kullanıcıyı memnun etmeyi başarır. Davines boya çeşitleri arasında yer alan yarı kalıcı saç boyaları içerisinde amonyak bulunmaz. Saça doğrudan pigment yüklemesi yaparak yarı kalıcılık sağlar. Doğal saç renginin canlılığını ve parlaklığını artırır. Yarı kalıcı boya çeşitlerini birbirleri ile karıştırarak yepyeni ve kendinize özgü bir renk tonu oluşturabilirsiniz. Bu ürün için oksidan karışımına gerek yoktur ve saça doğrudan uygulanabilir. Yarı kalıcı özelliği sayesinde 8-10 şampuanlama sonrasında kademeli olarak saçtaki etkisi kaybolur. Bu ürünü saçınızın tamamına veya bölgesel olarak uygulayabilirsiniz. Ürün, sahip olduğu şişe tasarımı ile saça direkt olarak kolayca uygulanabilir. Saçınıza yapacağınız işleme uygun olan oksidanı seçmek oldukça önemlidir. Davines oksidan çeşitleri, markanın boya çeşitleri ile kullanılarak saç rengini çarpıcı bir görünüme kavuşturur. Davines mor şampuan çeşitleri her tondaki sarı renge etki ederek istenmeyen tonları ve yansımaları gidermeye yardımcı olur. Ayrıca sarı tonları güçlendirerek daha çarpıcı bir hale getirir. Farklı hava koşullarından etkilenerek zarar gören saçların parlaklığını ve canlılığını geri kazandırır. Siz de kampanyalı Davines şampuan fiyatlarına Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

Davines Ürünleri Morhipo’da

Davines saç şekillendirici ürünleri, zengin içeriği sayesinde saçları şekillendirirken bakım da yapar. Davines saç kremi çeşitleri farklı saç tiplerine uygun olarak tasarlanır. Markanın altın saç kremi, altın ve bal rengi saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Eşsiz saç kremi, saçı nemlendirirken mükemmel bir ışıltı katar. Kırmızı saç kremi ise içeriğinde yer alan renk yoğunlaştırıcı özelliği sayesinde saç renginizin uzun süre korunmasını sağlar. Hem doğal hem de boyalı saçlar için kullanılabilen bu ürün, saça yumuşaklık katarak kolay taranma işlemi sunar. Saça esneklik kazandıran saç kremi çeşitleri ise saçın kurumasına engel olarak gerekli nemi verir. Ürün, içerisinde yer alan özler ve esanslar ile saçı besler. Saç kremi uygulaması sonrası saçları ağırlaştırmaz ve esneklik katar. Davines saç serumu çeşitleri arasında dolgunlaştırıcı, yatıştırıcı ve güçlendirici gibi birçok ürün bulunur. Bu ürünler arasından saç tipinize uygun olanı uygulayarak bakımlı ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Davines maske yıpranmış saçlara bakım yapar. Saçlar, çeşitli etkenlere bağlı olarak zarar görebilir. Özellikle yaz aylarında güneşe maruz kalan saç ve saç dipleri hasara uğrayabilir. Davines güneş sonrası bakım maskesi, tuzlu su ve güneş sonrası oluşan yıpranmalara karşı özel olarak tasarlanır. UV koruma özelliği ile saçları, zararlı güneş ışınlarından korur. Davines wax çeşitleri, yüksek tutuş özelliği ile saçınıza şekiller vermenize yardımcı olur. Ayrıca saçta yapışkan, yağlı bir his ve görünüm bırakmaz. Davines keratin ürünleri, saçın kaybettiği keratini geri kazandırır. Kimyasal işlem görmüş saçlarda oluşan hasarı gidermeye yardımcı olur. Davines üçlü set ile keratin uygulamasını kolayca yapabilirsiniz. Siz de Davines indirimli ürünlere Morhipo’dan ulaşım sağlayabilirsiniz.