Menüyü Atla

Daniel Wellington Modelleri

%40 ‘a Varan + Sepette Sürpriz İ


34 üründen 34 tanesi gösteriliyor.

Daniel Wellington

İsmini kurucusunun rastlantı eseri tanıştığı ve saat tarzından etkilendiği İngiliz bir adamdan alan Daniel Wellington markası, minimalist ve zarif tasarımları ile öne çıkar. NATO kayışlarını değişik desen ve birbirinden farklı onlarca renk ile birlikte kullanan marka, kendine has özel bir tasarım dili oluşturmayı başarır. 2011 yılından beri piyasada olmasına rağmen kurulduğu ilk günden beri kalitesi ve tarzı ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran marka, saatten sonra zamanla bileklik tasarımlarıyla da isminden sıklıkla söz ettirir. İsveç menşeli olmasıyla saat konusunda kalite sunmayı başaran Daniel Wellington bileklik modellerinde de aynı kaliteyi sürdürmeye devam eder. Minimalist ve modern tasarımları benimseyen marka, bileklikle kullandığı farklı çizgilerle de öne çıkar. Daniel Wellington saat ve bileklikten sonra yüzük gibi aksesuarlar çıkarmasıyla da ürün gamını genişletir. Aksesuarlar söz konusu olduğunda akla gelen ilk markalar arasında bulunan Daniel Wellington unisex ürünleriyle de geniş bir kitleye hitap etmeyi başarır. Eşinizle ya da sevgilinizle birlikte kullanabileceğiniz modelleri ile geniş bir kullanım alanı sunar. Yüzükten bilekliğe kadar sunduğu geniş ürün yelpazesiyle de kullanıcılarının karşısına pek çok farklı alternatif getirir. Farklı malzemeleri etkileyici bir şekilde ele alarak aksesuarların ayrı bir hava kazanmasına yardımcı olur. Daniel Wellington kadın ve erkekler için aksesuar konusunda iyi bir alternatiftir. Büyük isimlerin arasına ismini kazıyan marka, yurt içinde ve yurt dışında milyonlar tarafından beğenilerek kullanılır. Özellikle saatleriyle öne çıkan marka her parçasıyla ayrı bir tarz sunar. Aksesuar ihtiyacınız varsa ve orijinal parça arayışı içindeyseniz eğer markanın ürünlerine Morhipo üzerinden göz atabilirsiniz. Daniel Wellington indirim fırsatlarını yakalayarak avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilir, tarzınızı bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

Daniel Wellington Bileklik ve Yüzükler

Daniel Wellington markasının zamansız bileklikleri ile tarzınıza farklı ve hoş bir hava katabilirsiniz. Günlük hayatta ya da özel davetlerde bileklik kullanmaktan hoşlanıyorsanız Daniel Wellington bilezik modellerine göz atabilirsiniz. Marka bileziklerini Classic, Elan ve Emalie olmak üzere genel anlamda üç farklı kategoriye ayırır. Klasik olanlar daha ince ve zarif bir görünüme sahiptir. Marka, kalın olmayan yapıları ile bilekte zarif bir duruş sergileyen klasik tasarımlarıyla kısa sürede ikonik modellere imza atar. Elan ise klasik modellere göre biraz daha kalındır. Aynı zamanda zincirden oluşan hoş bileklikleri de bünyesinde bulundurur. Farklı tasarımların bir arada kullanıldığı Elan serisi hem günlük hayatta hem de özel günlerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Elan, markanın modellerinde farklı renkleri bir arada kullandığı tasarımlara verdiği isimdir. Birden çok rengi bir araya getirerek hoş bir hava elde edilmesini sağlayan bileklikler, her ortama adapte olabilecek rahat bir yapıya sahiptir. Özel davetlerde bileklerinize zarif bir hava katmak için markanın bileziklerini kullanabilir, daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Bileziğin yanı sıra Daniel Wellington yüzük modelleri ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Hem kadın hem de erkekler için tasarımlar yapan marka, yüzükleri söz konusu olduğunda da iddiasını sürdürmeye devam eder. Çarpıcı, hafif ve narin olarak tanımladığı tasarımlarıyla cesur çizgiler barındırır. Tek başına bile yeterli olabilecek ağırlığa sahip olan yüzükleri günlük hayatın her alanında zorlanmadan kullanabilirsiniz. Daniel Wellington erkek yüzük ve kadın yüzük tasarımlarında çarpıcı bir hava yakalamayı başarır. Asil ve zarif bir görüntü elde etmek istiyorsanız markanın modellerine göz atabilirsiniz. Morhipo üzerinden Daniel Wellington yüzük fiyat ve avantajlarını takip ederek dilediğiniz modele istediğiniz aralıklar içinden sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Şık Daniel Wellington Saatleri

10 yılı aşkın süredir piyasada olmasına rağmen Daniel Wellington erkek saat ve kadın saat modellerinde piyasada ses getiren tasarımlara imza atmayı başarır. İsveç markası olan Daniel Wellington, tasarımsal özelliklerin yanı sıra mekanik işlevleriyle de kullanıcılarına kalite sunmaya devam eder. Mücevher kusursuzluğunu saatlere aktarmaya çalışan marka minimalist tasarımları ile dikkatleri üzerinde toplar. Çağdaş çizgileri kendine has bir şekilde ele alarak ortaya etkileyici saatler çıkarmayı başaran marka, saat konusunda oldukça iddialı olma özelliği gösterir. Başlangıçta saat üzerine üretim yapmasından dolayı saat konusunda belirli bir seviyenin üzerinde tecrübeye sahip olan marka, spor ya da resmî fark etmeksizin her tarzla eşsiz bir şekilde uyum yakalayabilecek modellere imza atar. Hem kadın hem de erkekler için saat üreten marka, üçüncü bir seçenek olarak çift saatleri ismini verdiği tasarımlar ile karşınıza çıkar. Daniel Wellington çift saatleri birbiriyle uyumlu kayışa ve tasarıma sahip olmalarıyla evli ya da sevgili olanlar arasında oldukça popülerdir. Daniel Wellington kadın saat tasarımlarında zarafeti öne çıkarırken erkekler için tasarladığı modellerinde karizmatik bir hava yakalamayı başarır. Aynı çizgilerin yer aldığı çift ürünleriyle pek çok kişi tarafından tercih edilir. İngiliz bir adamdan ilham alınarak tasarlanan modelleri ile farklı tarzları bir arada kullanan marka, zamansızlığı benimser. Geçmişin ikonik hale gelen motiflerini minimalist bir biçimde ele alarak zamanın dışına çıkmayı başarır. Farklı ve orijinal bir tasarım diline sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Saat sevmeyenlere bile sevdirebilecek modelleri ile rafine ve eşsiz bir hava yakalar. Daniel Wellington online satış fırsatlarına Morhipo üzerinden kısa sürede erişebilirsiniz. İsveç kalitesini bileğinizde hissetmek istiyorsanız markanın eşsiz tasarımlarına hemen göz atmaya başlayabilirsiniz.

Morhipo'da Daniel Wellington Fiyatları

Daniel Wellington, yüzükten saate kadar aksesuar anlamında ihtiyaç duyulan çoğu parçayı bünyesinde barındırmayı başarır. Aksesuar çeşitlerinin yanı sıra malzeme konusunda da pek çok farklı alternatif ile karşınıza çıkar. Ürünleri incelediğinizde Daniel Wellington çelik bileklik çeşitlerinden gümüş bileziklere kadar geniş bir malzeme çeşitliliği ile karşılaşabilirsiniz. Kullandığı her malzemeyi özenle işleyen marka, ortaya herkesin hayran kaldığı tasarımlar çıkarmayı başarır. Daniel Wellington Türkiye pazarında uzun yıllardır olmasından dolayı belirli bir seviyenin üzerinde güvenilirliğe sahiptir. Kullanıcı ihtiyaçlarını karşılaması ve kalitesi ile uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunmasından dolayı pek çok kişiden olumlu geri dönüşler alır. Sunduğu bu çeşitliliğin bir sonucu olarak da fiyat konusunda geniş bir aralıkta dağılma özelliği gösterir. Hem yüksek hem de ortalama fiyatlara sahip olan marka, herkesin rahat bir şekilde satın alabileceği tasarımları bünyesinde toplar. Bütçe zorlamayan fiyatlarıyla herkes tarafından ulaşılabilir olmayı amaçlayan Daniel Wellington outlet fırsatlarıyla da kullanıcılarını mutlu etmeye devam eder. Morhipo'nun fırsatlar dolu dünyasını takip ederek uygun Daniel Wellington fiyat ve modellerine ulaşabilir, aksesuarlarınızla ayrı bir tarz elde etmeye başlayabilirsiniz. Tasarımlarının yanı sıra sunduğu kalite ile de uzun yıllar boyunca kullanılabilen modellere imza atan marka, yoğun kullanımda dahi herhangi bir deformasyon ile karşılaşmanıza izin vermez. Malzeme kalitesi yüksek materyalleri ile uzun süreler boyunca kullanılabilen ürünler ortaya çıkarır. Saat, yüzük ya da bilezik gibi aksesuarlara ihtiyacınız varsa Daniel Wellington sizin için iyi bir alternatif olabilir. Markanın tarzını merak ediyor ve kaliteyi üzerinizde taşımak istiyorsanız, Morhipo üzerinden Daniel Wellington markasına ait onlarca farklı modeli kısa süre içinde inceleyebilirsiniz. Daniel Wellington erkek ve kadınlar için özel olarak tasarladığı ürünlere göz atabilir, zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.