Son

Cosfer Manyetik Sırt Korsesi

%59
İndirim
41,90 TL 16,90 TL
Stoğa Gelince Haber Ver
6 kişi favoriledi

Ürün Adı : Manyetik Sırt Korsesi

Ürün Açıklaması : MANYETİK YELEK KORSE Manyetik Sırt Korse Ürün Detayları Doğru duruşun sağlığımız için önemi saymakla bitmez. Tüm kaslarımızın ve organlarımızın en verimli şekilde çalışmasını sağladığı gibi enerjimizi en iyi şekilde kullanmamıza neden olur. Omurgamızın düzgün duruşu karın kaslarını dahi daha iyi çalıştırır. Vücut imajının ve buna bağlı olarak özgüvenin gelişimini de sağlar. İç organlarımızın etkin çalışmasını sağlayarak sindirim kolaylığına da yardımcı olur. Manyetik yelek korsesiyle; özellikle siz masa başı çalışan Kacirmayiz.com üyelerimizin sırt ve bel ağrılarınız son bulacak! Neopren kumaşın üstün etkisi ile mıknatısın yararı tek bir üründe toplandı. Bu manyetik korse; bel bölgenizi desteklerken diğer yandan kronikleşmiş sırt ağrılarınızdan da kurtulmanızı sağlayacak. Belinizi rahatça sardığı için kan dolaşımını hızlandırarak kaslarınızın gevşemesini ve günlük yaşamınızda sizi zorlayan sırt ve bel ağrılarınızın azalmasını sağlar. Bel ve sırt ağrılarından şikayet eden herkes için kaçırılmaması gereken bir fırsat! Manyetik Sırt Korse Ürün Özellikleri - Manyetik Korse kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. - Neopren kumaşın üstün etkisi ile mıknatısın yararı aynı üründe toplanmıştır. Manyetik Korse bel bölgesini desteklerken aynı zamanda kronikleşmiş sırt ağrılarınının giderilmesine yardımcı olur. - Manyetik Korse ayrıca spor incinme ve kas ağrılarında da etkilidir. - Manyetik Korse yi denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. - Manyetik Korse , belinizi rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. - Manyetik Korse yi denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. - Kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız bel ve ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. - Manyetik Korse , bel ve sırtınızı rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. - Stratejik olarak 16 noktaya yerleştirilen bu magnetler sayesinde, sırt kısmınız ve spinal bölgelerinizde karşılaştığınız ağrılardan dolayı, zorlaşan günlük hayatınızı kolaylaştırmak hedeflenmiştir.

Ürün Detayı : MANYETİK YELEK KORSE Manyetik Sırt Korse Ürün Detayları Doğru duruşun sağlığımız için önemi saymakla bitmez. Tüm kaslarımızın ve organlarımızın en verimli şekilde çalışmasını sağladığı gibi enerjimizi en iyi şekilde kullanmamıza neden olur. Omurgamızın düzgün duruşu karın kaslarını dahi daha iyi çalıştırır. Vücut imajının ve buna bağlı olarak özgüvenin gelişimini de sağlar. İç organlarımızın etkin çalışmasını sağlayarak sindirim kolaylığına da yardımcı olur. Manyetik yelek korsesiyle; özellikle siz masa başı çalışan Kacirmayiz.com üyelerimizin sırt ve bel ağrılarınız son bulacak! Neopren kumaşın üstün etkisi ile mıknatısın yararı tek bir üründe toplandı. Bu manyetik korse; bel bölgenizi desteklerken diğer yandan kronikleşmiş sırt ağrılarınızdan da kurtulmanızı sağlayacak. Belinizi rahatça sardığı için kan dolaşımını hızlandırarak kaslarınızın gevşemesini ve günlük yaşamınızda sizi zorlayan sırt ve bel ağrılarınızın azalmasını sağlar. Bel ve sırt ağrılarından şikayet eden herkes için kaçırılmaması gereken bir fırsat! Manyetik Sırt Korse Ürün Özellikleri - Manyetik Korse kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. - Neopren kumaşın üstün etkisi ile mıknatısın yararı aynı üründe toplanmıştır. Manyetik Korse bel bölgesini desteklerken aynı zamanda kronikleşmiş sırt ağrılarınının giderilmesine yardımcı olur. - Manyetik Korse ayrıca spor incinme ve kas ağrılarında da etkilidir. - Manyetik Korse yi denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. - Manyetik Korse , belinizi rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. - Manyetik Korse yi denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. - Kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız bel ve ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. - Manyetik Korse , bel ve sırtınızı rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. - Stratejik olarak 16 noktaya yerleştirilen bu magnetler sayesinde, sırt kısmınız ve spinal bölgelerinizde karşılaştığınız ağrılardan dolayı, zorlaşan günlük hayatınızı kolaylaştırmak hedeflenmiştir.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
false
sağlık aksesuar
1853552
renkli