Menüyü Atla

Çocuk Sweatshirt

(5946)

5946 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Çocuk Sweatshirt

Çocukların hareket dünyasını kısıtlamayan ve istedikleri gibi özgürce enerjilerini atabilecekleri bir giyim tarzı imkanı sağlayan çocuk sweatshirt her renk ve modelde tasarlanır. Erkek ve kız çocukları için ayrı desenlerde ve renklerde sunulan ürünler hem günlük hem de özel olarak çocukların katılacağı etkinliklerde güzel görünümde olmalarını sağlar. Arkadaşlarıyla özgürce koşabildikleri ve mekanizmalar üzerinde atlayabildikleri oyun alanları yaratan bu kıyafet tarzı, üşümelerini de önler. Kış mevsimlerinde pamuklu dokusu vücudun sıcak kalmasında etkili iken, yumuşak dokusu sayesinde alerji risklerinin yaşanması sorunu ortadan kalkar. Kaşıntı ve tahriş problemi oluşturmayan kumaş, terletme yapmaz. Hava alan yüzeyi sayesinde çocukların giymekten hoşlandığı çocuk stillerinin içerisinde yer alır. Çocuk modasının kendine has ayrı bir dünyası vardır ve çocuklar kendi stillerini oluşturmayı isterler. Sevdikleri renkleri, üzerlerinde taşımayı istedikleri etek ve pantolon kombinleriyle tamamlamayı, etkinliklere bu şekilde katılmayı isterler. Günlerini rahat bir şekilde geçirebildikleri sportif swaetshirtler, desensiz ve klasik renk tonlarıyla okul ortamlarında da giyilebilme özelliği taşırlar. Her dönem tercih edilen erkek ve kız çocuk sweatshirt, zamansız kıyafetler arasında yer alır. Modasının hiç geçmemesi ve her bedende üretiliyor olması ailelerin kıyafet seçimini kolaylaştırır. Çocukların ise dolapları karşısında, ne giysem düşüncesinden uzaklaşmalarını sağlar ve akıllarına ilk gelen kıyafet çeşitleri arasında bulunur. Geniş ve bol kesimi, çocukların hızlı gelişim süreçlerine uyum sağlayarak bir sonraki sene de giyme şansını oluşturur. Böylece aileler bu konuda bütçelerine katkı sağlayarak çocuklarının başka ihtiyaçlarına harcamalarından ayırabilirler. %100 organik pamuktan elde edilen sweatshirtler, kız çocukları için pembe tonlarında ağırlıklı olarak üretilirken desen seçimi için çiçek figürleri kullanılır. Tüm modelleri yakından inceleyebilmeniz için Morhipo’yu ziyaret edebilir, online alışveriş imkanı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Çeşitli Tasarımlarda Çocuk Sweatshirt Modelleri

Rahat giyim sağlayan sweatshirtler çocuk ve genç yaştaki bireylerin sevdiği modellerdendir. Günlük hayatlarında rahat giyim tarzlarından hoşlanan çocuklar yetişkinlerde olduğu gibi kalıplı, dar kesim kıyafetleri çok tercih etmezler. Oyun çağında oldukları için istedikleri gibi hareket etmeyi ve koşmayı isterler. İstedikleri oyunları oynarken zıplayabilmeyi, ellerini kollarını rahat kullanabildikleri ürünleri üzerlerinde taşımayı tercih ederler. Siyah ve beyaz renkler başta olmak üzere pembe, kırmızı, mavi, yeşil, turuncu, mor renklerinde sunulan tasarımlar, tek renk ve çeşitli baskılarla dizayn edilir. Her rengin ayrı ayrı tonda işlendiği ve yazı baskılarıyla çocukların kendi tarzlarını ortaya koymalarına yardımcı olan çocuk sweatshirt modelleri, çoğunluklu olarak şapkalı şekilde hazırlanır. Önü düz olan, fermuar ve düğme detaylarının olmadığı modeller, baş taraftan rahatça giyilerek çocuklara kolaylık sağlar. Günlük yaşamda renk çeşitliliğinden faydalanan çocuklar, isterlerse siyah ve beyaz tonlarını okul formalarıyla uyum sağlayacak şekilde tercih edebilirler. Kumaş yapısı mevsimsel olarak farklı incelikte ve kalınlıkta seçilebilir. Her mevsime uygun olan üretimler kış döneminde soğuk geçirmezken, yaz döneminin serin gecelerinde de yine aynı etkiyi gösterir. Cep detaylarının da yer aldığı ürünler, özel eşyaların yanınızda taşınmasını kolaylaştırırken, ellerinizde üşüme hissettiğinizde sıcak tutmanızı sağlar. Çocuklar ve gençler kendilerini anlatmayı hedefledikleri ve beğendikleri sözleri üzerlerinde taşımayı isterler. Tasarımların düz modellerinin olmasının yanı sıra yazı baskılı tasarımları da oldukça fazladır. Her renk tonunun üstünde farklı bir yazı stili ve renk tonuyla yer verilen amblemler, çocuk modasına uygun şekilde hazırlanır. Sportif tarzlardaki sweatshirtler spor ayakkabıları ile uyum yakalayarak giyimine önem veren çocukların da stillerini yansıtabilmelerine imkan tanır. Morhipo üzerinden tüm sweatshirt tasarımlarını inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Çocuk Sweatshirtler

Her bireyin giyim tarzındaki değişikler ve farklı alternatiflerin olması, kıyafet sektörüne oldukça bütçe ayırmayı gerektirir. Çocukların da kendilerine özgü giyim tarzları sebebiyle indirimleri takip etmeniz ve kampanyalı ürünlerden alımınızı gerçekleştirmeniz sizlerin yararına olur. Koton çocuk giyim sweatshirt modelleri kapüşonlu ve kapüşonsuz seçenekleri ile bireylere istedikleri ürünleri tercih edebilme hakkını sunar. Hazır giyim alanında kendini geliştiren marka, ürün çeşitliliğine yer vererek çocukların kendilerine has stillerinin oluşmasına katkı sağlar. Uygun fiyatlarda yapılan üretimler kız ve erkek çocukları için ayrı desenlerde hazırlanır. Hayvan figürleri ve çizgi film karakterlerinin yer aldığı modellerin yanı sıra çeşitli yazı stillerinin bulunduğu ürünler de mevcuttur. Uzun kollu kazaklara benzeyen yapıları, pamuklu dokumadan olmaları bakımından farkını ortaya koyar. Yün dokumadan imal edilen kazaklar çoğunlukla kış dönemleri için uygunken, pamuklu dokudaki sweatshirtler her mevsim için idealdir. Yumuşak dokusu ve geniş kesimleri çocukların rahat hareket edebilmelerine imkan tanır. Kot pantolonlar ve uzun eşofmanlarla uyum sağlayan erkek çocuk fermuarlı sweatshirt modelleri iç kısma tişört ya da uzun kollu bluzlerin giyilmesi imkanını tanır. Çocuklar çok sayıda parçalardan oluşan tarzlardan hoşlanmazlar ve buna vakit ayırmak istemezler. Kısa süre içerisinde kıyafet değişimi yaparak oyun oynamaya ya da arkadaşlarıyla buluşup sohbet etmeye gitmek isterler. Bu gibi durumlarda gardıroplarında fermuarlı, fermuarsız modeller ya da baştan kolayca geçirilen stiller onların yardmcıları olur. Baskılı ya da baskısız modeller ve fermuarlı ya da fermuarsız özellikte olanlar fiyat farklılığında etkili olur. Siz de uygun fiyatlı ürünler için Morhipo’yu ziyaret edebilir, siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Böylece hem zevkinize hem de bütçenize uygun bir alışveriş fırsatı yakalayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Çocuk Sweatshirt Çeşitleri Morhipo’da

Fermuarlı sweatshirtler, çocukların içine kısa kollu bir tişört giyerek dışarı çıkabildikleri modellerdendir. Bir ceket görünümü de sunan ürünler modern bir görünüm sağlar. Erkek çocuk sweatshirtler erkek çocukların sevdiği çizgi kahramanlardan, arabalardan ve hayvan figürlerinden tasarlanır. Mavi, yeşil renk tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı kıyafetler, kış dönemlerinde çocukların üşümelerini de önler. Giyimine düşkün olan çocuklar mevsim durumuna göre fermuarlı ürünlerin içine gömlek giyebilirler ve kumaş ya da keten pantolonlarla bu kombini tamamlayabilirler. Katılacakları doğum günü ya da okul etkinlerinde bu tarz kombinlerin ortama uyum sağlamasının mutluluğunu yaşayabilirler. Soğuk günlerde uzun kollu badileri sweatshirtlerin iç kısmına giyerek vücutlarının sıcak kalmasını sağlayabilirler. Kapüşonlu sweatshirtler ansızın yağmur yağdığında başlarının ıslanarak hasta olmaları riskini önler. Boyun kısmından gelen sıkılaştırıcı ip detayı ise rüzgarlı havalarda yine başlarının üşümesini önleyerek soğuk almalarını engeller. Boyun kenarına yerleştirilen ip detayının üzerindeki kumaş geriye doğru çekilerek ip içerisinden çıkarılır ve büzdürme yöntemi ile sıkıca bağlanır. Soğuğun kulaklara girmesinin önlendiği bu yöntem sayesinde soğuk günlerde de çocuklar şık olabilirler. Her çocuğun kendince beğendiği bir renk ve giyinmekten hoşlandiğı bir tarz vardır. Çocuklar arkadaş ortamlarında, akraba ziyaretlerinde ve okulda giyim stillerini yansıtmak isterler. Uygun fiyatlı ürünlerden yapacağınız seçimlerle bütçenize katkı sağlayabilir, indirimli modellerden yana incelemelerde bulunarak birden fazla ürün satın alabilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı sweatshirt tasarımını hediye olarak da tercih edebilir, çocuk yakınlarınızı sevindirebilirsiniz. Erkek çocuk sweatshirt fiyatları detay farklılıklarına göre değişiklik gösterir. Fermuar ve kapüşon detayı fiyatlar üzerinde etkili olur. Morhipo üzerinden yapacağınız incelemeler sonucunda bütçenize uygun fiyatlarla karşılaşabilir, kolay bir şekilde siparişinizi vererek dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.