Menüyü Atla

Cengiz Pakel Modelleri

(82)

82 üründen 82 tanesi gösteriliyor.

Cengiz Pakel

20 yılı aşkın süredir kaliteyi ve şıklığı bir arada bulunduran Cengiz Pakel, özgün tasarımlı ürünleri ile kadınlar ve erkekler tarafından büyük ilgi görür. Dinamizm, sağlamlık ve fonksiyonelliği hedef alan marka, bunları ürün tasarımlarına da yansıtır. Kaliteyi ve dayanıklılığı ön planda tutan marka, göz alıcı tasarımları ile dikkat çekmeyi başarır. Cengiz Pakel markası ürün tasarımında farklı kategorilere yer verir. Cüzdan, çanta ve kartlık en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Cüzdan, kullanıcılar tarafından en çok kullanılan aksesuarlardan biridir. Cüzdan seçiminde işlevsellik ve görünüm oldukça önemlidir. Cengiz Pakel cüzdan tasarımında hem işlevselliği hem de modern görünümü hedef alır. Cüzdan modelleri arasında farklı boya sahip ürünler bulunur. En sık tercih edilen modeller ise orta boy cüzdanlardır. Bu ürünleri hem cebinizde hem de çantanızda rahatça taşıyabilirsiniz. Ürünlerde kredi kartı ve kağıt para bölmesi bulunur. Kredi kartı bölme sayısı farklılık gösteren bu ürünler arasından ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Şeffaf bölme kısmına önemli notlarınızı veya fotoğraflarınızı koyabilirsiniz. Çok bölmeli özelliği ile kartlarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Ürün aynı zamanda ayrı bozuk para bölmesi ile kolaylık sağlar. Çok bölmeli ve daha büyük cüzdan kullanmaktan hoşlananlar için tasarlanan modellerde 12 adet kart bölmesi bulunur. Ayrıca şeffaf ve gizli bölmesinin yer aldığı kısmı çıkarabilir ve ayrı olarak kullanabilirsiniz. Cengiz Pakel erkek cüzdan modelleri arasında fermuarlı cüzdan seçenekleri de bulunur. Bu modeller, kolay açılabilir ve kapanabilir fermuarı ile oldukça işlevseldir. Kaliteli iç astarı, ürüne zarar gelmesini engeller. Çok bölmeli cüzdan kullanmaktan hoşlananların tercih ettiği dört ayrı kısımdan oluşan cüzdan modeli de Morhipo’da yer alır. Siz de ilgi ve ihtiyacınıza uygun cüzdan modeline Morhipo’dan göz atabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Cengiz Pakel Ürünleri

Cengiz Pakel deri ürünleri kalitesi ile uzun ömürlü bir kullanım sunar. Yıpranma ve yırtılmalara karşı dayanıklılık gösteren deri ürünler, tasarımlarıyla da dikkat çekmeyi başarır. Cengiz Pakel deri cüzdan modelleri hakiki deri kullanılarak tasarlanır. Ayrıca iç astarında kullanılan kaliteli kumaş ile kolay kolay zarar görmez. Cengiz Pakel cüzdan seçenekleri arasında yer alan çok bölmeli modeller en çok tercih edilenler arasında yer alır. Marka logosunun yer aldığı cüzdan modelleri hafif ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Böylece kolay ve rahat taşıma sağlar. Mat ve parlak dış yüzeye sahip modeller arasından tarzınıza uygun modeli tercih edebilirsiniz. Gizli bölme kısmına önemli kağıtlarınızı koyabilir, şeffaf bölmeye ise fotoğraflarınızı yerleştirebilirsiniz. Cengiz Pakel kartlıklar ile kredi kartlarınızı ayrıca taşıyabilirsiniz. Markanın kartlıkları, ince tasarımı sayesinde cebinize ve çantanıza kolayca sığar ve fazla yer kaplamaz. Pratik kilit özelliği sayesinde kolayca kapanır ve açılır. Modern tasarıma sahip kartlıklar arasından farklı renk detayına sahip birbirinden çeşitli model arasından seçim yapabilirsiniz. Cengiz Pakel deri kartlık seçenekleri kaliteli dokusuyla dayanıklılık sağlar. Cebinizde az yer kaplar ve rahatsız etmez. Bu sayede kimlik ve ehliyet kartı gibi önemli kartlarınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Cengiz Pakel cüzdan fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Hakiki deriden tasarlanan ürünlerin fiyatları diğerlerine göre daha yüksektir. Kaliteli ve sağlam malzemeden tasarlanan cüzdanlar, yıpranma ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Böylece uzun süre gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Cüzdan modellerinin boyutları ise farklı seyreder. Cüzdan içerisinde yer alan bölme sayıları değişiklik gösteren modeller arasından, kullandığınız kart sayısına göre uygun modeli seçebilirsiniz. Cengiz Pakel online alışveriş ayrıcalığı ile ihtiyacınız olan ürünlere Morhipo’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cengiz Pakel erkek kartlık ve daha pek çok ürünü detaylı şekilde inceleyebilir, hemen satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Cengiz Pakel Ürünleri

Markanın farklı kullanım alanlarına yönelik çanta modelleri bulunur. Cengiz Pakel evrak çantası çok bölmeli özelliği sayesinde işlevsel bir kullanıma sahiptir. Ana bölmesi tamamen açılarak kolay ve güvenli bir kullanım sunar. Modern tasarımları sayesinde kombinlerinize uyum sağlayarak şık bir görünüm verir. Geniş iç bölmeleri evraklarınızı kolayca yerleştirebilmenize yardımcı olur. Ürün, farklı meslek grupları ve evrak taşıyanlar için uygundur. Kolay açılıp kapanabilen fermuar özelliği sayesinde ihtiyacınız olan dosyalara kolayca ulaşabilirsiniz. Çantanın her iki yanında da bulunan bölmeler sayesinde ulaşmak istediğiniz ürünleri saklayabilirsiniz. Cengiz Pakel omuz çantası modelleri kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Omuz çantası modellerinin askı kısımlarını çıkararak elinizde taşıyabilirsiniz. Ayarlanabilir omuz askısını istediğiniz gibi ayarlayabilir, isterseniz çapraz isterseniz de yan çanta olarak taşıyabilirsiniz. Orta boy tasarımlarıyla pratik bir kullanım sunan bu ürünleri kolunuzun altına yerleştirerek şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Kadınların ilgisini çekmeyi başaran kapitone detaylı omuz çantaları, günlük kombinlere uyum sağlar. Zincir askı detayına sahip modelleri, elbiseler ile tamamlayarak şık ve dikkat çekici bir kombin yapabilirsiniz. Cengiz Pakel sırt çantası modellerini okulda, işte ve günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geniş iç hacmi sayesinde ihtiyacınız olan cüzdan ve kartlık gibi tüm eşyaları yanınıza alabilirsiniz. Geniş sırt askı detayına sahip ürünler, ağırlığı eşit bir şekilde hissetmenizi sağlayarak omuzlarınızda oluşabilecek acının önüne geçer. Ana bölme dışında çantanın ön ve yan kısımlarında bulunan fermuarlı bölmelere ihtiyacınız olan ürünleri yerleştirerek kolayca ulaşabilirsiniz. Cengiz Pakel kadın çanta modelleri arasında bulunan el çantaları, klasik giyimden vazgeçemeyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. İnce ve hafif askıları, tutuş kolaylığı sağlar. Tasarımında kullanılan aksesuar detayları ise ürüne havalı bir görünüm katar.

Cengiz Pakel Ürünleri Morhipo’da

Cengiz Pakel ürünleri arasında yer alan hakiki deri modeller, uzun ömürlü kullanım sunarlar. Yumuşak doku ve hafif yapıya sahip çanta ve cüzdan modelleri, kolay taşıma sağlarlar. Cengiz Pakel çanta çeşitleri kadınlar ve erkekler için özel olarak tasarlanır. Markanın bünyesinde el, sırt ve omuz çantası çeşitleri bulunur. Bu ürünler, dayanıklı iç astara sahiptir. Sağlam dış yüzeyi ise yırtılmalara ve yıpranmalara karşı dayanıklıdır. Cengiz Pakel erkek çanta modelleri, el ve omuz kullanımına uygun ürünler arasında yer alır. Telefon ve kalem bölmesi ile oldukça işlevsel bir kullanım sunar. Cengiz Pakel kadın cüzdan modelleri ise çift taraflı tasarımı ile iki şekilde kullanım sunar. Bir tarafta kartlarınızı yerleştirebileceğiniz bölme, diğer tarafında da nakit ve bozuk paralarınızı muhafaza edebileceğiniz özel bölmeler bulunur. Bu sayede ihtiyacınız olan evrakları düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Cengiz Pakel çanta fiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan renk ve aksesuar detaylarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Cengiz Pakel valiz çeşitleri hafif, uzun ömürlü ve darbeye dirençli olarak tasarlanır. Özellikle sık seyahat eden kişiler için eşyalarının güvenle saklanması çok önemlidir. Valiz içerisinde yer alan elastik lastikli kayışları sayesinde eşyalarınızı sabitleyebilirsiniz. Cengiz Pakel set valiz seçenekleri kabin boy, orta boy ve küçük boy olarak ikili ve üçlü setler halinde sunulur. Cengiz Pakel valiz fiyatları ürünün tasarımında kullanılan malzemeye göre değişir. Policarbon valiz çeşitleri sağlam yüzeyi sayesinde kötü hava koşullarında eşyalarınızı korur. Teleskopik çekme sapı taşıma kolaylığı sağlar. Siz de Cengiz Pakel outlet ürünleri arasından kampanyalı fiyatlara ulaşabilirsiniz. Morhipo’da yer alan Cengiz Pakel indirimli ürünlere göz atabilir, hesaplı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.