Menüyü Atla

Çarşaf

(646)

646 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Çarşaf

Çarşaflar, yatakların düzenli durmasını ve kirlenmemesini sağlayan ürünlerdir. Yataklar dinlenme ve uyku zamanının geçirilmesini sağlayan yerler olduğu için kullanımı da rahat olmalıdır. Yatakların daha estetik görünmesini sağlayan ve ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan çarşaflar her mevsimde farklı dokularda üretilir. Kişisel zevklere göre tasarlanmış pek çok modelde çarşaf bulunur. Lastikli ve lastiksiz çarşaflar, yatağa en iyi şekilde sabitlenmek amacıyla kaliteli kumaşlardan elde edilir. Katlama sırasında kolaylık sağlayan ve dolap içerisinde yer kaplamayan modeller, oda dekorasyonunun sağlanması amacıyla da özel günler için saklanabilir. Hem özel günler hem de günlük kullanımlar için saklayabileceğiniz lastikli çarşaf tasarımları, oda içerisinde yuvarlak kare gibi şekilli pek çok yatağa uygun şekilde tasarlanır. Çarşafın dokusu mevsimlere göre farklılık gösterir ve kumaş seçimi yapılırken bunlar dikkate alınmalıdır. Lastikler düzenli ve gergin bir görünüş sağlamak amacıyla çarşaflarda kullanılır. 4 taraftan yatağa geçirilerek kullanılan bu modeller, yatarken çarşafın kaymaması ve bozulmaması amacıyla kullanılır. Lastikli veya lastiksiz modeller kişisel kullanımlara göre değişmekle birlikte mevsimlik olarak farklı kumaşlardan da üretilir. Çarşaf nevresim takımı edinerek hem yastık hem de yatak için gerekli örtüyü satın alabilir, birlikte kombinleyerek kullanabilirsiniz. Çarşaf dantelleri ve diğer kenar motifleri kullanılarak hem geleneksel hem de modern çarşaf tasarımları oluşturulur. Desenler kullanılan eve ve kişisel zevklere göre değişir. Çift kişilik çarşaf modelleri dayanıklı ve sık yıkamaya karşı esnek kumaşlardan oluşturulur. Saten çarşaf diğer kumaşlardan farklı olarak daha parlak bir görünüme sahip ve hafif bir kumaştır. Kullanışı yönünden hafiflik ve esneklik sağlayan bu kumaşı dört mevsim tercih edebilirsiniz. Morhipo’da yer alan pek çok çarşaf çeşidini inceleyerek kendi zevklerinize uygun modelleri satın alabilirsiniz.

Yataklarınızı Çarşaflarla Renklendirin

Yünlü, polar kışlık çarşaf modelleri uyku ve dinlenme sırasında üşümeyi engelleyerek vücut ısınızı korumanızı sağlar. Vücut ısınızı koruyarak sıcak bir yatak oluşturmayı sağlayan kumaşların arasında pamuk, polyester, havlu tip dokumalar da yer alır. Yaz aylarında sıcak havalarda teri emici ve gece vakitleri huzursuzluk hissettirmeyen pamuk, penye, polyester veya pamuk saten gibi pek çok kumaş bulunur. Kumaşın yapısı uyku kalitesini etkileyerek dinlenme zamanınızın kalitesini etkiler. Pamuk saten lastikli çarşaf ince ipliklerden yapıldığı için yumuşak ve konforlu bir uyku zamanı geçirmenize yardımcı olur. Ayrıca ipek satenler ve pamuk satenler %100 pamuktan üretilerek sağlıklı bir kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Ütüye gerek kalmadan kullanabileceğiniz çarşaflar daima düzgün ve düzenli bir görünüm oluşturur. Çift kişilik lastikli çarşaf seçenekleri farklı ölçülerde ve yastık kılıfı setleriyle birlikte satılarak kullanışlılık sağlar. Ayrıca lastikli çarşaf yapısı gereği gece uyku sırasında kaymayı önleyerek rahat bir şekilde hareket edebilmeye olanak tanır. Lastikli çarşaf takımı alezlerle kullanılarak daha yüksek bir koruma sağlanabilir ve yatağın orijinalliği korunabilir. Yatak üzerinde yenilen içilen herhangi bir şey su geçirmez alezlerin yüzeyinde kalır ve yatağınız ilk günkü gibi temiz kalır. Çarşaflarda kullanılan alezler, yatak koruyucusu olarak yatağa dökülebilecek su veya farklı maddelerden yatağı korur. Yatağa dökülen ve geçmeyen bir lekeye karşı kullanılan alezler, yatağın ana yapısına zarar gelmemesini sağlar. Tek kişilik veya çift kişilik yatak örtüleri ile birlikte alez kullanılarak yüksek düzeyde koruma sağlanabilir. Dilediğiniz kumaştan ve ebattan yatak örtüsünü kullanarak daha konforlu bir yatak ortamı sağlayabilirsiniz. Geleneksel dokumaların yanı sıra modern kumaşlar da bulunur. Modern farklı kesimlerde yastık ve yatak örtüsü kumaşları anti-bakteriyel ve ter tutmayan özellikleriyle kokuyu hapsederek hijyenik bir yatakta yatmanızı sağlar.

Renk Renk Çarşaf Ürünleri ile Odanızı Dekore Edin

Çarşaf modelleri renk renk farklı tasarımlardan meydana getirilerek her ev dekorasyonuna uyumlu hale getirilmesi amaçlanır. Ev içerisindeki dekorasyonun tamamlanması amacıyla kışlık, yazlık veya sezonsuz olarak kullanılabilir. Çarşaflarda kullanılan malzeme ve tasarımlardaki farklılık fiyatlarda da değişikliklere sebep olur. Çeşitli desenlerden oluşan modelleri veya sade tek renk çarşafları oda dekorasyonunuza uyum sağlayabilecek şekilde kullanarak odanızın görünümünü tamamlayabilirsiniz. Tek kişilik veya çift kişilik yataklara özel farklı ölçülerde çarşaflar tasarlanır. Çarşaf takımı çift kişilik standart çarşaf ölçüleri 240x260 cm olmasına rağmen 228x218, 220x260 ve standart tipte ölçüler de bulunur. Ölçüler yatak ölçünüze uyumlu şekilde tercih edilerek ne çok büyük ne de çok küçük gelecek şekilde kullanılmalıdır. Tek kişilik çarşaf ölçüleri 140x190 cm, 140x200 cm ve 150x200 cm gibi boyutlardan oluşur. %100 pamuktan üretilen ürünler, çarşaf lastiği kullanılarak yatağa sabitlenir ve yatakta düzenli bir görünüm elde edilir. Lastikler pot yapma ve kırışma durumlarına karşı yatağa dört yandan çarşafın gerilmesini sağlayan malzemelerdir. Yatağa tam oturan dayanıklı bir çarşaf seçimi yapmak uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Beyaz, kırmızı, sarı, mavi ve siyah çarşaf gibi pek çok renkte çarşafı inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Çarşaf renkleri sık kullanılan renklerin yanında Morhipo’da pastel gibi farklı tonlarda da bulunur. Farklı tonları deneyerek sıra dışı yatak örtüleri ile dekorasyon oluşturabilirsiniz. Tek kişilik lastikli çarşaf %100 Türk malı ve tel kumaşlardan üretilen yapıya sahiptir. Kanserojen ve alerjen metaller içermeyen ürünler, insan sağlığı için risk taşımaz. Boya gibi çeşitli katkı maddeleri kullanılmadığı için cildinizde tahriş veya çeşitli cilt problemleri yaşamanızı önler. Siz de çeşitli çarşaf modellerine Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

Tek Kişilik ve Çift Kişilik Çarşaf Modelleri Morhipo’da

Çarşaf takımları, içerisinde aynı desen ve modelde yastık kılıfı bulunan birbiriyle uyumlu ürünlerdir. Hem yastık hem de yatak örtüsü seçimi yaparken birbiriyle uyumlu modeller bulmakta zorlanıyorsanız takım halinde de satın alabilirsiniz. Çarşaf kenarı modelleri geleneksel dantel ve örgü modellerinden oluşarak yataklarınızda farklı görünümler sağlamanıza yardımcı olur. Kenarlardaki asimetrik çizgiler ve çiçek motifleri çarşaflarda kullanılır. İki adet yastık kılıfı ile gelen yastık kılıfları, aynı modelden uyumlu kenarlar ve desenlerle yatağınızda sağladığınız uyumu artırmanızı sağlar. Morhipo’da birbirinden farklı desen ve modelde çarşaf bulunur. Her yaştan insana ve her zevke özel hazırlanmış çarşaflar ve yastık kılıfları hem günlük kullanıma hem de özel günlere uyumlu şekilde kullanılabilir. Morhipo’da geniş ürün çeşitliliği ve model alternatifleri bulunduğu için kişisel zevk ve tercihlerinize uygun bir modeli bulmakta zorlanmazsınız. Ayrıca her bütçeye uygun fiyatlarda çarşaf örnekleri bulabilir, filtreleme menüsünden geniş bir fiyat araması yapabilirsiniz. Genellikle yatak odalarında kullanılan bu modeller, ev içerisinde çocuk odalarında da yer verilerek kullanışlı bir ortam oluşturulur. Çocuk yataklarının küçük olması sebebiyle yatak örtüleri de daha küçük boyutlardadır. Çocuğunuzun sevebileceği modellerin yer aldığı rengarenk ve desenli modelleri inceleyerek evinizi dekora edebilirsiniz. Kullanma talimatlarına dikkat ederek kullandığınız zaman renklerinde ve desenlerinde uzun süre problem yaşamaz ve ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Çift kişilik veya tek kişilik yatak ölçüleri almadan önce yatağınızın boyunu ölçmeli, oda dekorasyonunuzu göz önüne almalısınız. Ayrıca mevsim şartlarına uygun ve hijyenik dokuya sahip çarşafları da inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Hemen siz de Morhipo’da yer alan lastikli çarşaf seti seçeneklerini inceleyebilir, Alla Turca çarşaf gibi çarşaf modellerinin fiyat karşılaştırmasını yaparak size en uygun ürünü satın alabilirsiniz.