Son

Braun Series 3 ProSkin 3040s Tıraş Makinesi, Siyah/Mavi - Şarj Edilebilir Elektrikli Suya Dayanıklı Tıraş Makinesi

%26
İndirim
449,00 TL 329,90 TL
Ücretsiz Kargo Bedava Kargo
bedava
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : 3 Serisi Tıraş Makinesi 3040 Islak ve Ku

Ürün Açıklaması : Braun 3040s Islak ve Kuru Traş Makinesi
Braun 3 Serisi tıraş makinesi. Pürüzsüz tıraş, mükemmel cilt rahatlığı. Eskisinden de hızlı.*
Yeni MicroComb teknolojisiyle, 3 günlük sakallarda kanıtlandı.
Teknik Özellikler

MicroComb sayesinde kesici parçalar daha fazla kıl yakalayarak daha hızlı bir tıraş sağlar.*
Braun, MicroComb teknolojisini yeni 3 Serisi tıraş makineleriyle sunuyor. Orta kısma yerleştirilmiş bağımsız bir şekilde hareket eden düzelticinin etrafında yer alan iki adet ince ve eşit boşluklu kanala sahiptir. Her hareketle daha fazla kıl yakalayarak daha hızlı bir tıraş sağlar. Diğer tıraş makinelerinden, özellikle 3 günlük sakallarda hissedilen acı bakımından dikkat çekici derecede farklıdır.


Tek hareketle uzun ve kısa kılları etkili şekilde kesin.
Üç Etkili Kesim sistemi İki elek ve orta kısma yerleştirilmiş bağımsız bir şekilde hareket eden MicroComb teknolojili düzeltici kombinasyonu her defasında daha pürüzsüz bir tıraş sağlar. Zorlu 3 günlük sakallarda bile kendini kanıtlayan 3 etkili kesim sistemi, her hareketle uzun ve kısa kılları etkili şekilde keser.
Orta Kısımdaki Düzeltici
daha uzun ve zorlu kılları bile kolayca keser. 2x SensoFoil
uzun süren mükemmel pürüzsüzlük sağlar.
Triple Action Free Float System
Esnek tıraş sistemi teninizde muhteşem bir his bırakacak şekilde tasarlanmıştır.
Bağımsız Hareket Eden Üç Etkili Sistem
Birbirinden bağımsız hareket eden üç kesim elemanı yüzünüzün tüm kıvrımlarına uyum göstererek pürüzsüz bir tıraş deneyimi sağlar.
Bağımsız Hareket Eden Üç Etkili Sistem
Yüksek hız. Yüksek teknoloji.

High-speed. High-tech.
%100 su geçirmez.
Wet&Dry
Duşta ve köpük ya da jel ile kullanım.
Braun 3 Serisi Islak ve Kuru modelleri özel olarak duşta¹ ve köpük ya da jel² ile kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede tıraş performansından ödün vermeden ferahlık hissi veren bir tıraş deneyimi elde edersiniz.
Rinse under running water.
Su altında yıkayın.
Braun 3 Serisi IPX7 sertifikasına sahiptir - 5 metreye kadar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Yani su altında yıkayarak kolayca temizleyebilirsiniz.
Like new every morning.
Her sabah ilk günkü gibi.
Dünyanın tek alkol bazlı 3 etkili Temizleme ve Şarj İstasyonu4.4.
Tek düğmeyle hijyenik şekilde temizler, şarj eder ve yağlar. Alkollü temizleme sıvısı mikropları %99,999 oranında ortadan kaldırır. Su altında temizlemek yerine Temizleme ve Şarj istasyonunu kullanarak 10 kat daha fazla hijyen elde edebilirsiniz.
Precision mode for tricky areas.
Narin bölgeler için hassas mod.
Braun 3 Serisi tıraş makinesinde çok akıllı bir hassas mod bulunur. Tek düğmeyle eleklerden birisini geçici olarak çekerek tıraş başlığını küçültebilir, kolay ve hassas bir tıraş elde edebilirsiniz. Bu özellikle alt çene veya burun altı gibi ulaşılması zor bölgeleri tıraş ederken kullanışlıdır.
Rechargeable Ni-MH battery.
Şarj edilebilir Ni-MH batarya.
1 saatlik şarjla 45 dakika tıraş. 5 dakikalık hızlı şarjla bir kez tıraş yapabilirsiniz. Düşük pil ile batarya ve hijyen durumunu gösteren 6 seviyeli detaylı LED ekran3. Modele bağlı olarak kablosuz veya kablolu kullanım.

Saf Braun tasarımının gücü – istediğiniz renkte.
Perfect handling.
Mükemmel kavrayış.
Kauçuk kaplı tutma yeri
su altında bile güvenli tutuş sağlar.

Uzun kıl düzeltici44
daha hassas bıyık ve favori şekillendirme sağlar.

Ürün Detayı :
"Braun Series 3 ProSkin 3040s elektrikli folyo şarj edilebilen tıraş makinesi üç günlük sakallarda bile etkili tıraş sağlar. Bıyıkları ve favorileri şekillendirmek için ideal dâhili açılır hassas tüy alma makinesi ile bu ıslak ve kuru sakal düzenleyici, daha fazla konfor için konturlarınıza uyum sağlayan üç ayrı kayan tıraş elemanı ve tek seferde* daha fazla tüy yakalayan özel bir Mikro Tarak ile baştan sona mükemmel sonuçlara ulaşın daha hızlı ve nazik bir tıraş ile baştan sona muhteşem sonuçlar yaratır. Islak ve Kuru sakal düzenleyici, bu işlevi ile daha yumuşak cilt hissi için duşta veya köpük veya jel ile etkili kullanım sağlar. *Önceki Series 3'e kıyasla. Üç günlük sakallarda test edilmiştir."

-2 yıl garanti
-Almanya'da üretilmiştir.
-Üç bağımsız kayan tıraş elemanı daha fazla rahatlık için konturlarınıza uyum sağlar
-Özel Mikro Tarak daha hızlı ve nazik tıraş için her vuruşta daha önceki Series 3’e kıyasla daha fazla tüy yakalar. 3 günlük sakallarda test edilmiştir
-Performans kaybı yaşamaksızın 45 dakika tıraş. Beş dakikalık Hızlı Şarj, bir tıraş için yeterlidir
-Bu sakal tıraş makinesinin dâhili açılır hassas tüy alma makinesi bıyıkları ve favorileri şekillendirmek için idealdir
-Braun tarafından Almanya’da yapılmıştır. Duşta kullanım için dayanıklı ve Islak ve Kuru tıraş makinesi

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

erkek
false
traş makinesi
2580579
renkli