Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy9 Ruhun Arayışı

Ürün Açıklaması :
Yazar Charles Handy “Ruhun Arayışı” adlı eserinde, ekonomik bir sistem olarak kapitalizmin insanlığa göz ardı edilemeyecek yararlar sağlarken, zengin ile yoksul arasında uçurum yarattığını belirtiyor. Büyümenin artık sınırsız bir şekilde devam edemeyeceğini savunan yazar, paranın amaç değil ancak bir yaşam aracı olabileceğini vurguluyor. “Ruhun Arayışı”, hızla değişen günümüz dünyasında hayatın amacı ve kapitalizmin faydalarından daha kalıcı değerler konusunda geniş tartışmalara yol açabilecek özlü bir yaklaşım sunuyor.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
true
kitap
1415978
renksiz