Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy10 Ye Ya Da Yem Ol

Ürün Açıklaması :
Howard H. Stevenson’ın “Ye ya da Yem Ol” isimli eseri, insanların ve örgütlerin işlerini yürütebilmek ve günlük yaşamlarını sürdürebilmek için yarattıkları kalıplar hakkında yeni yaklaşımlar getiriyor. Harvard İşletmecilik Okulu İş İdaresi Bölümü’nde Sarofim-Rock Kürsüsü Profesörü ve Girişimci Yöneticilik Birimi Eşbaşkanı Stevenson, başarılı olabilmek için çevremizdekilerin davranışlarını öngörebilmemiz gerektiğini savunuyor. “Ye ya da Yem Ol” değişimle başa çıkmamız, yaşamı yorumlamamız ve geleceğimizi önceden tahlil ederek iyileştirebilmemizde yardımcı olacak hem eğlendirici hem de düşündürücü bir kitap.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
true
kitap
1415977
renksiz