Son
37 kişi favoriledi
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy44 Hemen Her Şeyin Kısa Tarihi

Ürün Açıklaması : Bill Bryson, Dünyanın En Sevilen Ve Eserleri Satış Rekorları Kıran Yazarları Arasındadır.
Tüm Dünyada Uzun Süredir En Çok Satanlar Listesinden İnmeyen Hemen Her Şeyin Kısa Bir Tarihi’Nde Yazar, Bilimin Yanıtlamaya Çalıştığı En İlginç Ve Önemli Soruların Peşinde Eşi Görülmemiş Bir Yolculuğa Çıkıyor.
Öğrenmeye Doymayan Bu Meraklı Yazar, Büyük Patlama(Big Bang)’Dan Uygarlığın Doğuşuna Kadar Evrende Meydana Gelmiş Olan Her Şeyi Anlattığı Olağanüstü Etkileyicilikteki Kitabında “Hiç Olduğumuz Bir Noktadan Bir Şey Olduğumuz Bir Noktaya Nasıl Geldiğimizi, Sonra O Şeyin Bir Kısmının Nasıl Olup Da Bize Dönüştüğünü Ve O Zamandan Bu Yana Neler Olup Bittiğini” Anlatma Cesareti Göstererek Son Derece Zorlu Ve Cesaret İsteyen Bir İşe Kalkışıyor.
Bu Amaca Ulaşmayı Kafasına Koyan Bill Bryson, Kendini Dünyanın Yaşayan Ve Yaşamayan En Değerli Bilim Adamlarının Rehberliğine Teslim Ediyor.
Jeoloji, Kimya, Paleontoloji, Astronomi Ve Parçacık Fiziği Gibi Konuları, Öğrenciliğinde Fen Derslerinden Fena Halde Sıkılan (Yada Ödü Patlayan), Kendisi Gibi İnsanlar İçin Anlaşılabilir Kılmanın Bir Yolunu Bulabileceğine İnanıyor.
Yalnızca Ne Bildiğimizi Değil, Bunları Nasıl Bildiğimizi De Öğrenmek İstiyor: Yerin Binlerce Kilometre Altında, Arzın Merkezinde Ne Olduğunu Nasıl Biliyoruz? Evrenin Boyutlarını Ve Özelliklerini Yada Bir Karadeliğin Ne Olduğunu Nasıl Öğrenebildik? 600 Milyon Yıl Önce Kıtaların Nerede Olduğunu Nasıl Keşfettik? Bir İnsan Bu Gibi Şeylerin Sırrına Nasıl Varabildi? Bill Bryson, Uzay Ve Zamanda Yaptığı Yolculuklarda, Aklındaki Zor Soruları Yöneltebileceği Bir Sürü Olağanüstü İnsanın Yanısıra Son Derece İlginç, Eksantrik Ve Hırslı Şahsiyetlerle De Karşılaşıyor.
Onlarla Beraber , İnsanlığın Bilgi Âleminde Bazen Son Derece Derin, Bazen Komik, Ama Her Zaman Son Derece Anlaşılır Ve Eğlendirici Bir Maceraya Atılıyor Ve Bu Macerayı Ancak Kendi Kaleminden Çıkabilecek Müthiş Bir Akıcılıkla Yorumluyor.
Bu Kitabı Okuduğunuzda Bilimin Hiç Bu Kadar Sürükleyici, Üstünde Yaşadığımız Dünyanın Hiç Bu Kadar İlginç Ve Keyifli Olmadığını Fark Edeceksiniz.

Eser YILDIZ 25.04.2015

Böyle bir kitap yeni baskıyı hak ediyor.

Ortalama Puan: 5,0


5

()

4

()

3

()

2

()

1

()

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
true
kitap
323579
renksiz