Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy52 Aklını Kullan Aksini Düşün

Ürün Açıklaması : İşinize, Hayatınıza Ve Dünyaya Bakışınızı Değiştirme İddiasıyla Yazılmış Bir Kitap.
Klasik, Sıkıcı Tavsiyeler Yerine Yazar Paul Arden Bu Kitapta Okuyucuyu Esprili Sözlerle, Özdeyişlerle, Cüretkar İfadelerle Sağduyulu Davranışlarını Gözden Geçirmeye Davet Ediyor.
İster Satış, İster Reklam, İster Pazarlama Yönetim, İsterse Satın Alma Konusunda Bir İşle Uğraşın, Paul Arden, Orjinal Düşünce Tarzı, Şaşırtıcı Anektodları, Müthiş Fotoğrafları Ve Çeşitli Filazoflardan, Bilim Adamlarından Ve Fotoğrafçılardan Yaptığı Alışılmamış Alıntılarla Sizler İçin Müthiş Bir İlham Kaynağı Olacak.
Aklını Kullan Aksini Düşün, Eskiden Düşündüklerinize Hatta Öyle Düşündüğünüzün Farkında Olmasanız Bile Sizi, Onlara Farklı Açılardan Bakmaya Zorlayacak, Ve Okuyanlara Yaşamlarında Daha Büyük Riskler Alma Güvencesini Verecek, Yaptığınız İşlerden Daha Önce Hayal Edemediğiniz Kadar Keyif Almanızı Sağlayacak.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
false
kitap
323584
renksiz