Son
7 kişi favoriledi
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy68 Doğru Karar

Ürün Açıklaması : Hepimizin, iş hayatında yönetici ya da çalışan; özel hayatında ise anne-baba, eş, sevgili ya da arkadaş olarak gelecek hakkında yeterli bilgiye sahip olmadan karar vermesi gerekmektedir. Psikoloji alanında son yıllarda yapılan araştırmalar, insanların karar verirken nasıl bir dizi önyargının ve duygusal faktörün etkisi altında kaldığını, en iyi seçimleri yapmada nasıl yoldan çıkarıldığını ve çoğu kişinin verdiği karardan sonradan pişmanlık duyduğunu ortaya çıkarmıştır. Karar verirken, çoğunlukla kendimize aşırı güven duyarız. Kendi fikrimizi destekleyen bilgileri öne çıkarıp desteklemeyenleri ikinci plana atarız. Kısa vadeli duygularımızın etkisinden bir türlü kurtulamayız. Ancak, miyop olduğumuz gerçeğini bilmemiz nasıl görmemize yardımcı olamıyorsa, bu eksikliklerin farkında olmamız da sorunu çözebilmemiz için yeterli değildir. İşte yazar Heath kardeşler, DOĞRU KARAR adlı kitapta, karar verme konusunda yaptıkları ciddi çalışmalar sonucunda en iyi seçimleri yapmanızı sağlayacak pratik bir yöntem(süreç ) önermektedir. Kitapta, üniversite seçiminden, evlilik kararına, iş hayatındaki satınalmadan doğru kişileri istihdam etmeye kadar geniş bir yelpazeye yayılmış pek çok karar konusunda güncel pratik uygulama örnekleri bulacaksınız. Kitabı okuduğunuzda, nasıl daha doğru kararlar verebileceğiniz, kararlarınız sonunda pişmanlıklarınızdan nasıl kurtulabileceğiniz ve grup kararlarının herkes tarafından başarıyla uygulanmasını nasıl sağlayabileceğiniz konularında yepyeni bir bakış açısına kavuşacak ve hayatınızın nasıl değiştiğini göreceksiniz.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
kitap
1725702
renksiz