Son
Stoğa Gelince Haber Ver
8 kişi favoriledi
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy62 Parlak Fikirler Nasıl Doğar?

Ürün Açıklaması : Parlak Fikirler Nasıl Doğar? İnovasyonların Nasıl Ortaya Çıktığı Ve Hangi Ortamlarda Yeşerdiği Hakkındadır.
Bazı Ortamlar, Parlak Fikirleri Ezer, Bazılarıysa Besler.
İşte Yazar Steven Johnson Bu Etkileyici Kitabında, İnovasyonu Teşvik Eden Verimli Ortamların Sahip Olduğu Ortak Özellikleri Tarihi Bir Bakış Açısıyla Ve Sanat, Bilim Ve Teknoloji Gibi Farklı Yaratıcılık Alanlarını Da Kapsayacak Şekilde İncelemekte Ve Bulduğu Cevapları Okurları İle Paylaşmaktadır.
Eğer Bu Ortamların Ortak Özelliklerini Ne Kadar İyi Anlar Ve İçimize Sindirirsek, Kendi Çalışma Alışkanlıklarımızda, Hobilerimizde Ve İş Ortamımızda Da Onları O Kadar Etkin Kullanır Ve İnovasyon Konusunda İçimizde Zaten Var Olan Yetenekleri O Ölçüde Başarıyla Ortaya Çıkartabiliriz.
Siz De Parlak Fikirleri Ve İnovasyonu Destekleyen Ve Yeşerten Olağanüstü Verimli Bir Ortam Yaratmak İstiyorsanız Mutlaka Bu Kitabı Okumalısınız.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
false
kitap
323590
renksiz