Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy61 Mutluluk Dağıtmak

Ürün Açıklaması : Tony Hsieh, Sıfırdan Dünyanın Ayakkabı Satan En Büyük İnternet Sitesi Olan Zappos.com’u Yarattı Ve 2009 Yılında Zappos.com’u 1.2 Milyar $’a Amazon.com’a Sattı.
Bu, Onun İçin İlk Değildi.
Tony Daha Önce De Kurucu Ortakları Arasında Olduğu Linkexchange’İ Sıfırdan Yaratıp 265 Milyon $ Karşılığında Microsoft’a Satmıştı.
Onun İçin Tutkuyla Yaptığı, Yaşam Amacıyla Tutarlı , Ama Aynı Zamanda Da Kar Edeceği İşleri Keşfetmek Çok Ama Çok Önemliydi.
Çocukluğundan İtibaren Bunların Peşinde Koştu Ve Sonunda Başardı.
İşte Mutluluk Dağıtmak Akıcı Ve Keyifli Uslubuyla Tony’Nin İş Ve Özel Hayatında Öğrendiği Dersleri Çocukken Kurduğu Solucan Çiftliği İşinden Zappos.com’a Uzanan Yolculuğu Şeklinde Anlatmaktadır.
Kitapta Yazarın Tutkusunu Nasıl Keşfettiğini, Zappos ‘un Karlı Ve Başarılı Bir Şirkete Dönüşmesinin Arkasında Yatan Sıra Dışı Uygulamalardan Örnekleri Ve Yaşam Amacına Nasıl Ulaştığının Hikayesini Bulacaksınız.
E-Ticaretin Ve İnternetin Tüm Alışveriş Alışkanlıklarını Değiştirdiği Günümüzde Farklılığı Yakalamak İsteyenlerin Başucu Kitabı Olacak Olan Bu Kitap, İçindeki Motivasyon Ateşi Sönmeye Yüz Tutmuş Kişiler İçin De Harika Bir Ateşleyici Olacaktır.

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.
TıklaGel olarak sipariş oluşturduğunuzda, siparişiniz belirtilen tarihlerde mağazaya iletilir.
Siparişiniz hazır olduğunda size sms ve e-posta yolu ile bilgi verilir. Bilgi geldikten sonra siparişinizi teslim almak üzere mağazaya gidebilirsiniz.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Değişim

• Üründe değişim yapmak isterseniz; beden veya numara stoklarımızda mevcut ise, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içinde ücretsiz olarak değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Boyner YayınlarıTüm ürünlere git (26)
standart
true
kitap
323589
renksiz