Son
24 kişi favoriledi
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy59 Küçükama Önemli Şeyler

Ürün Açıklaması : Tom Peters , 8 Temmuz 2004’de Tompeters.
Com Adlı İnternet Sitesinde İlk Blogunu Yazar.
Ve Bu “Blog” Hayranlarının Desteğiyle Hızla Gelişerek Kısa Zamanda Abd’Nin En Çok Tıklanan İnternet Siteleri Arasına Girmeyi Başarır! Küçük Ama Önemli Şeyler, Tom Peters’In İş Ve Hayat Tecrübelerinin Bilgeliğini Damıtarak Söz Konusu İnternet Sitesine Yazdığı Yazılardan Oluşan Bir Seçkidir.
Kitap, Yazarın Belli Bir Sırayla Oluşturduğu Hayata Ve İş Hayatına Dair Önemli İpuçlarıyla , Yönetim Anlayışına Yönelik Sıra Dışı Kavramlarla , Dünyanın Farklı Köşelerine Yaptığı İş Seyahatlerinde Biriktirdiği Gözlemlerle , Seminerlerine Katılan Kişilerle Yaptığı Konuşmalardan Edindiği İzlenimlerle; Kısacası Hayatı Boyunca Biriktirdiği Hayata Dair Küçük Ama Önemli Şeylerle Doludur.
Bu Kitap , Sizi Hayatınızdaki Küçük, Ama Önemli Şeyler Üzerinde Düşünmeye Sevkedecek Ve Önerilenlerden Çoğunu Denemeye Yönelterek Bunları Kendi Temel Prensipleriniz Arasına Eklemenizi Sağlayacak.
Küçük Ama Önemli Şeyler’İ Uyguladığınızda Etkilerine İnanamayacak, İş Ve Özel Yaşamınızda Daha Başarılı Ve Mutlu Olacaksınız.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
kitap
323588
renksiz