Son
5 kişi favoriledi
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy56 Sıcak

Ürün Detayı : Daha önce Boyner Yayınları tarafından yayınlanan Küreselleşmenin Geleceği ve Dünya Düzdür adlı eserlerin yazarı New York Times gazetesinin ünlü dış politika uzmanı Thomas Friedman’ın son kitabı Sıcak, Düz ve Kalabalık’ta yazar Friedman küreselleşme olgusuna diğer kitaplarından farklı olarak küresel ısınma , küresel geleceğimiz açısından yarattığı tehditler ve bunlara karşı alınacak tedbirler perspektifinden bakıyor. Kitap yazarın Amerika Birleşik Devletleri’nin İstanbul, İstinye’deki konsolosluk binasından yola çıkarak yazdığı bir köşeyazısına dayanan ilginç bir hikayeyle başlıyor.Friedman kitabında dünyanın karşı karşıya olduğu enerji, iklim ve biyolojik çeşitliliğe yönelik tehditleri , harekete geçilmediği takdirde neler kaybetmek zorunda kalacağımızı ve bunlara karşı dünyanın farklı yerlerinde ne gibi tedbirler alındığını ve alınabileceğini örnekler ve hikayelerle anlatıyor. Kitabın içinde , Thomas Friedman’ın tüm kitaplarında olduğu gibi Kuş Uçurtulmayan Bir Yer, Karbon Kopyalarımız, Küresel Tuhaflaşma, Enerji İnterneti, Taş Devri Elde Taş Kalmadı Diye Bitmedi, Bir Milyon Nuh Bir Milyon Gemi, El Kaideyi Yeşille Yenmek gibi çok ilginç konu başlıkları çok farklı bir bakış açısıyla ele alınmaktadır.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
true
kitap
1415983
renksiz