Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy56 Sıcak

Ürün Detayı : Daha önce Boyner Yayınları tarafından yayınlanan Küreselleşmenin Geleceği ve Dünya Düzdür adlı eserlerin yazarı New York Times gazetesinin ünlü dış politika uzmanı Thomas Friedman’ın son kitabı Sıcak, Düz ve Kalabalık’ta yazar Friedman küreselleşme olgusuna diğer kitaplarından farklı olarak küresel ısınma , küresel geleceğimiz açısından yarattığı tehditler ve bunlara karşı alınacak tedbirler perspektifinden bakıyor. Kitap yazarın Amerika Birleşik Devletleri’nin İstanbul, İstinye’deki konsolosluk binasından yola çıkarak yazdığı bir köşeyazısına dayanan ilginç bir hikayeyle başlıyor.Friedman kitabında dünyanın karşı karşıya olduğu enerji, iklim ve biyolojik çeşitliliğe yönelik tehditleri , harekete geçilmediği takdirde neler kaybetmek zorunda kalacağımızı ve bunlara karşı dünyanın farklı yerlerinde ne gibi tedbirler alındığını ve alınabileceğini örnekler ve hikayelerle anlatıyor. Kitabın içinde , Thomas Friedman’ın tüm kitaplarında olduğu gibi Kuş Uçurtulmayan Bir Yer, Karbon Kopyalarımız, Küresel Tuhaflaşma, Enerji İnterneti, Taş Devri Elde Taş Kalmadı Diye Bitmedi, Bir Milyon Nuh Bir Milyon Gemi, El Kaideyi Yeşille Yenmek gibi çok ilginç konu başlıkları çok farklı bir bakış açısıyla ele alınmaktadır.

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.
TıklaGel olarak sipariş oluşturduğunuzda, siparişiniz belirtilen tarihlerde mağazaya iletilir.
Siparişiniz hazır olduğunda size sms ve e-posta yolu ile bilgi verilir. Bilgi geldikten sonra siparişinizi teslim almak üzere mağazaya gidebilirsiniz.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Değişim

• Üründe değişim yapmak isterseniz; beden veya numara stoklarımızda mevcut ise, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içinde ücretsiz olarak değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Boyner YayınlarıTüm ürünlere git (26)
standart
true
kitap
1415983
renksiz