Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy55 Hemen Her Şeyin Çok Kısa Bir Tarih

Ürün Açıklaması : Bill Bryson “Hemen Her Şeyin Çok Kısa Bir Tarihi” İle Okuru Bilimin Yanıtlamaya Çalıştığı En İlginç Ve Önemli Soruların Peşinde Eşi Görülmemiş Bir Yolculuğa Çıkarıyor.
Büyük Patlama’Dan (Big Bang) Uygarlığın Doğuşuna Kadar Evrende Meydana Gelen Olayları Etkileyici Bir Dille Anlatan Yazar, “Hiç Olduğumuz Bir Noktadan Bir Şey Olduğumuz Bir Noktaya Nasıl Geldiğimizi, Sonra O Şeyin Bir Kısmının Nasıl Olup Da Bize Dönüştüğünü Ve O Zamandan Bu Yana Neler Olup Bittiğini”, İlginç Anekdotlar Ve Bilimsel Keşif Öyküleriyle Aktarıyor.
Uzun Zaman Geçerli Kabul Edilmiş İlginç Kuramları Ve Tesadüf Eseri Yapıldığı Halde Bilimin Gelişiminde Yön Vermiş Keşifleri Öğrenme Fırsatı Bulacağınız Kitap; Kozmosta Kaybolmak, Yerkürenin Büyüklüğü, Yeni Bir Çağ Doğuyor, Tehlikeli Gezegen, Yaşamın Kendisi Ve Bize Giden Yol Olmak Üzere Altı Ayrı Bölümden Oluşuyor.
The Times’In “Son Derece Keyifli Bir Kitap.
Esprili, Sürükleyici Ve İyi Araştırılmış, Rehber Niteliğinde Bir Bilim Seyahatnamesi” Olarak Nitelediği,Hemen Her Şeyin Çok Kısa Bir Tarihi, Yaşama Merakla Bakan Her Yaştan Okur İçin Bir Başucu Kitabı Niteliği Taşıyacak.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
true
kitap
323586
renksiz