Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy53 Milyoner Aklın Sırları

Ürün Açıklaması : “Hiç Bazı İnsanların Kolaylıkla Zengin Olurken Diğerlerinin Yaşam Boyu Ekonomik Sıkıntıdan Kurtulamamasının Nedenini Merak Ettiniz Mi? Acaba Fark Eğitimde, Zekada, Yetenekte, Zamanlamada, Çalışma Alışkanlıklarında, Sosyallikte, Şansta Mı; Yoksa İş, Meslek Seçiminde Yada Yapılan Yatırımlarda Mı?” Boyner Yayınları’Nın Sunduğu “Milyoner Aklın Sırları” Kitabının Yazarı T.Harv Eker’E Göre Cevap Bunların Hiçbiri.
Cevabın Geçmişteki Şartlanmalarla Bilinçaltımıza Kazınan Para Haritalarımızda Saklı Olduğunu Belirten T.
Harv Eker, Herkesin Bilinçaltında Kendi Kişisel Bir Para Haritasının Bulunduğunu Ve Kişilerin Parasal Başarılarını Belirlemede Bu Haritanın Her Faktörden Çok Daha Önemli Olduğunu Belirtiyor.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
true
kitap
323585
renksiz