Son
7 kişi favoriledi
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy41 İyi'Den Mükemmel Şirkete

Ürün Açıklaması : Yazar Jim Collins, 5 Yıl Önce Bu Sorularına Cevap Bulmak Üzere Araştırma Ekibindeki Arkadaşları İle Beraber 1400’ün Üzerinde, Abd Kökenli Şirket İnceledi.
İşte Bu Kitap, Vasat Bir Şirketin, Nasıl Mükemmel Ve Aynı Zamanda Kalıcı Başarılar Elde Eden Bir Şirkete Dönüşebileceği Konusundaki Araştırma Bulgularını İçeriyor.
Kitap, ABD' deBasıldığı 2001 Yılından Beri “İş Hayatı Kitapları” Kategorisinde, En Çok Satanlar Listesinin Başından Hiç Düşmedi.
Yazar Mükemmele Ulaşmanın; Ünlü Ceo’Lar, En Son Teknolojik Uygulamalar Veya Popüler Değişim Tekniklerini Uygulamakla Değil, Doğru İnsanlarla Doğru Hedefe Odaklanmış Disiplin Kültürünün Hakim Olduğu Bir Ortam Yaratmakla Gerçekleşebileceğini Söylüyor.
Bu Savını Da Örneklerle Ve Gerçek Şirket Hikayeleriyle Süslüyor.
Jim Collins’e Göre Mükemmele Ulaşma Yolculuğunda Değişim Süreci, İlk Aşamada Enerji İstemesine Rağmen Bir Kez İvme Kazandığında, Aldığı Enerjiden Çok Daha Fazlasını Geri Veriyor.
Bu Nedenle Sebeple Vasatlığın İçinde Boğulmak Yerine, Kitabın Sunduğu Pratik Yol Haritası Takip Edilerek Her Organizasyon Uzun Dönemli Mükemmelliğe Ulaşabilir.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
kitap
323576
renksiz