Son
Stoğa Gelince Haber Ver
3 kişi favoriledi
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy36 Dehanızı Keşfedin

Ürün Açıklaması : İçimizde Doğuştan Var Olan Deha Potansiyelini Ortaya Çıkartacak “Dehanızı Keşfedin”; Dünyamızı Şekillendiren 10 Dahi; Platon, Brunelleschi, Kolomb, Kopernik, I. Elizabeth, Shakespeare, Jefferson, Darwin, Gandhi Ve Einstein, Aracılığı İle Başarabileceğimize İnandığımız Takdirde Neler Yapabileceğimizi Gözler Önüne Seriyor.
Bu Büyük İsimlerin Yaşam Felsefelerini Anlatan Kitap, Okuyucuların Onlardan Esinlenip Yaptıklarını Örnek Alarak, Kendi Yaşamlarına Bakış Açılarını Değiştirmelerini Amaçlıyor.
Kitabın Yazarı Michael Gelb, Günümüzde Giderek Hız Kazanan Değişimin, Sınır Tanımayan Materyalizmin Ve Kültürel Kaosun Ortasında, Bu Büyük İsimlerin Fikirleri Ve Deneyimleriyle, Kendimizin Ve Çocuklarımızın Yaşamına Mutluluğu, Doğruluğu Ve İyiliği Nasıl Kazandırabileceğimizi Anlatıyor.
“Dehanızı Keşfedin”Deki Olağanüstü Bireylerden Her Biri, Dünyayı Değiştiren Muhteşem Bir İçgörü, Sezgi, Esin Yada İnançla, Olayları Farklı Bir Perspektiften Görerek Algılamanın Ve Farklı Bakış Açılarını Yansıtmanın Örneklerini Veriyor.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
false
kitap
323574
renksiz