Morpass ile 50TL üzeri Kargonuz Bedava! Hemen Morpass’li olun!

Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...
Morpass ile 50TL üzeri Kargonuz Bedava! Hemen Morpass’li olun!

Ürün Adı : Boy3 Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı

Ürün Açıklaması : Sam Horn Tarafından Yazılan “Tongue Fu: Sözlü Dovüş Sanatı”, Kişiler Arası İletişimde Anlaşmazlıkları Ve Yanlış Anlamaları Uyuma Dönüştürmenin, Sözlü Çatışmalardan Ve Sinir Patlamalarından Kaçınmanın, Sözü İnsanlarla Huzurlu Bir Birlikteliğin Aracı Haline Getirmenin Yöntemlerini Anlatan Hem İş Hem İş Dışında Herkesle Daha İyi Geçinmeye Yardımcı Olabilecek Bir Yaşam Felsefesi.
Tongue Fu' da Haklısınız Demenin Muazzam Dönüştürücü Gücü, Sözel Zorbalarla Başa Çıkmanın Yöntemleri, Onurunuzu Koruyarak Münakaşalardan Sıyrılmanın Yolları, Susmayı Lehinize Nasıl Kullanabileceğiniz, Duygularınızı Nasıl Kontrol Edebileceğiniz Konularında Kolaylıkla Öğrenebileceğiniz Ve Uygulayabileceğiniz İletişim Tekniklerini Bulacaksınız.

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.
TıklaGel olarak sipariş oluşturduğunuzda, siparişiniz belirtilen tarihlerde mağazaya iletilir.
Siparişiniz hazır olduğunda size sms ve e-posta yolu ile bilgi verilir. Bilgi geldikten sonra siparişinizi teslim almak üzere mağazaya gidebilirsiniz.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Değişim

• Üründe değişim yapmak isterseniz; beden veya numara stoklarımızda mevcut ise, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içinde ücretsiz olarak değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Boyner YayınlarıTüm ürünlere git (26)
standart
true
kitap
323569
renksiz