Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy3 Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı

Ürün Açıklaması : Sam Horn Tarafından Yazılan “Tongue Fu: Sözlü Dovüş Sanatı”, Kişiler Arası İletişimde Anlaşmazlıkları Ve Yanlış Anlamaları Uyuma Dönüştürmenin, Sözlü Çatışmalardan Ve Sinir Patlamalarından Kaçınmanın, Sözü İnsanlarla Huzurlu Bir Birlikteliğin Aracı Haline Getirmenin Yöntemlerini Anlatan Hem İş Hem İş Dışında Herkesle Daha İyi Geçinmeye Yardımcı Olabilecek Bir Yaşam Felsefesi.
Tongue Fu' da Haklısınız Demenin Muazzam Dönüştürücü Gücü, Sözel Zorbalarla Başa Çıkmanın Yöntemleri, Onurunuzu Koruyarak Münakaşalardan Sıyrılmanın Yolları, Susmayı Lehinize Nasıl Kullanabileceğiniz, Duygularınızı Nasıl Kontrol Edebileceğiniz Konularında Kolaylıkla Öğrenebileceğiniz Ve Uygulayabileceğiniz İletişim Tekniklerini Bulacaksınız.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
true
kitap
323569
renksiz