Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy22 Enformasyon Alt Yapısı

Ürün Detayı : Enformasyon Altyapısı, piyasa liderlerinin Bilgi Teknolojisinden nasıl fayda sağladılarını ve bilgi teknolojisini ölçülebilir değer yaratan bir varlık haline getirmek için nasıl stratejik planlar yaptıklarını anlatan bir kitap.Harvard Business School Yayınlarından tercüme edilen kitapta bilgi teknolojisi altyapısına nasıl yatırım yapılması gerektiği, iş stratejisi stratejisi ile bilgi altyapısının nasıl uyumlu hale getirilebileceği, kuruluşların yeniden yapılanması ile bilgi teknolojisi bağlantısı ve bilgi teknolojisi yönetimindeki yeniliklere değiniliyor.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
true
kitap
1415979
renksiz