Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy17 Bağlantı Doğru Mu?

Ürün Detayı : Çocuklarımızın bilgisayarla olan ilişkisinin belirlenmesinde kılavuz niteliği taşıyan “Bağlantı Doğru mu?” adlı kitabı Jane M. Healy imzasını taşıyor. Yazar, anne-babalar ile eğitimcilere yol gösterici bir özellik taşıyan kitabında, bilgisayarların çocuklarımızın zihnini nasıl etkilediğini inceliyor. Bilgisayar kullanan çocukların beden ve ruh sağlığı, ekran bağımlılığı sorunu, okul öncesi çağdaki çocuklar ve teknoloji gibi konuların ele alındığı kitapta ayrıca, çocuğun bilgisayar teknolojisini yapıcı biçimde nasıl kullanabileceğine de değiniliyor.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
true
kitap
1451194
renksiz