Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Boy1 Dünyadaki En Büyük Satıcı

Ürün Detayı : Onsekiz kitabı 22 dile çevrilen ve 36 milyondan fazla satan Og Mandino'nun “Dünyadaki En Büyük Satıcı" isimli eseri "Boyner Yayınları"nın ilk ürünüdür. Kişisel gelişim kitapları alanında dünyanın en çok okunan yazarı ve aynı zamanda etkili bir konuşmacı olan Og Mandino, kitabını eski bir hikayeden yola çıkarak hazırlamış... Deve çobanı Hafid’in ustası tacir Patros’dan devraldığı başarı ve mutluluğun sırlarını gizleyen on parşömen, aslında bugünün satış dünyasına da ışık tutuyor. Hafid’i dünyanın en büyük satıcısı yapan ise yüzyılların bilgeliğini içeren hayat felsefesi bugünün satış ustalarına hitap ediyor...

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.
TıklaGel olarak sipariş oluşturduğunuzda, siparişiniz belirtilen tarihlerde mağazaya iletilir.
Siparişiniz hazır olduğunda size sms ve e-posta yolu ile bilgi verilir. Bilgi geldikten sonra siparişinizi teslim almak üzere mağazaya gidebilirsiniz.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Değişim

• Üründe değişim yapmak isterseniz; beden veya numara stoklarımızda mevcut ise, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içinde ücretsiz olarak değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Boyner YayınlarıTüm ürünlere git (26)
standart
true
kitap
1415976
renksiz