Menüyü Atla

'Bisse' araması için sonuçlar:

(2037)

2037 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Bisse

İki kardeş tarafından 1976 yılında İstanbul’da kurulan Bisse, 1990 yılında yurt dışına açılarak adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır. İstanbul’da küçük bir dükkanla marka olma yoluna çıkan Bisse, tasarladığı kıyafetlerle diğer markalardan sıyrılmayı başarır. Erkek müşteriler için ürünler üreten marka, alanında kendini kanıtlamayı başarmış olan tasarımcılarla birlikte geçmişten günümüze sektördeki yerini korumuştur. Her dönemin modasına uygun alternatifler üreten Bisse gömlek modelleriyle müşterilerin ilgisini çekmeyi başarır. Çeşitli renk alternatiflerine sahip olan gömlekler arasından müşteriler kendileri için uygun olduğunu düşündükleri ürünlerden tercih ederler. Özellikle işe giderken sıklıkla tercih edilen bu gömlekler, günlük hayatta da kullanılabilir. Gömlek modelleri arasında yaz aylarında kullanılabilen Bisse kısa kollu gömlek seçeneği hem pantolonlarla hem de şortlarla kolayca kombinlenebilir. Günlük hayatta kullanılan bir diğer ürün Bisse tişört, gömlekler gibi birbirlerinden farklı olacak şekilde tasarlanır. Düz tasarımların yanı sıra üzerinde desenler olan seçenekler de bulunur. Daha çok yaz aylarında tercih edilen tişörtler, pantolonlarla güzel bir uyum yakalar. Modeller kolay kombinlenebilir tasarımlara sahiptir. Bisse pantolon modelleri arasında hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanabileceğiniz birçok alternatif mevcuttur. Pantolonlar arasında düz kumaş seçenekleri vardır. Bu seçeneklerin yanı sıra kareli kumaşlarla üretilen alternatifler de yer alır. Modeller kesim açısından da birbirlerinden farklılık gösterirler. Bol kesime sahip seçeneklerin arasında dar kesim pantolonlar da vardır. Bu modelleri özel günlerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şık ve modern görünümler yaratabileceğiniz Bisse t shirt ve daha birçok farklı ürüne Morhipo üzerinden ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dilerseniz seçenekleri sevdikleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Şık Tasarımlarıyla Bisse Alternatifleri

Moda sektöründe uzun yıllardır kendine yer edinmeyi başarmış olan marka, müşterilerin ilgisini çekmeyi başarır. Müşteriler alternatifler arasından tercihlerini yaparken kendi zevklerine uygun olmasına dikkat ederler. Bisse kazak tercih edecek olan bir müşteri, önce zevkine uygun olup olmadığına bakar. Daha sonra kendi beden ölçüsüne uygun olacak seçeneği tercih eder. Kazaklar V yaka olarak adlandırılan modele sahiptir. Tek şekilde giyebileceğiniz gibi dilerseniz gömlek üstünden de giyebilirsiniz. Lacivert, krem ve gri renk seçenekleri arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Kış aylarının kurtarıcı parçası olan bu modeller kumaş pantolonlarla güzel bir görünüm oluşturur. Kış aylarında sıklıkla tercih edilen bir diğer ürün ise Bisse mont alternatifidir. Bisse erkek ceket modelleri arasında spor tasarımlar da mevcuttur. Siyah ve gri renklerin yanı sıra bordo ve taba rengine sahip olan montlar da bulunur. Soğuk havalara karşı sizi sıcak tutan bu modeller kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilir. Böylece sökülme gibi olumsuz durumlarla karşılaşılmaz. Dilerseniz Bisse kaban seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Kabanlar kumaş pantolonlar ve gömleklerle kullanıldığı zaman şık bir görünüm yaratır. Kalın kumaşlardan üretilen alternatifler soğuk havalara karşı koruma sağlar. Yağmurlu havalardan kolaylıkla korunabileceğiniz alternatifler tasarlanırken her müşteriye hitap ediyor olmasına özen gösterilir. Düz renge sahip kumaşlarla üretilen seçenekler arasında kareli kumaşlarla üretilmiş olan modeller de yer alır. Mont ve kaban tercih etmeyen müşteriler için Bisse palto seçenekleri mevcuttur. Kabanlara göre daha uzun ölçülere sahip olan alternatifler her beden ölçüsüne uygun olacak şekilde tasarlanır ve müşterilere sunulur. Bisse yelek seçeneklerini hem mont hem de kabanlarınızın içinden rahatlıkla giyebilirsiniz. Her gömlekle kolayca kombinleyebilirsiniz. Günlük hayatta kolayca tercih edebileceğiniz Bisse ceket seçenekleri de modeller arasında yer alır. Morhipo üzerinden dilediğiniz alternatifleri kolayca sipariş verebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Bisse Fiyatları

Erkekler için birbirinden şık ürünler üreten Bisse, müşterilerin ilgisini çeker. Marka fiyatlandırma yaparken birçok unsuru göz önünde bulundurur. Üretim aşamasında kullanılan hammaddeler, ürünün tasarımı gibi unsurlar göz önünde bulundurularak ürünler farklı şekilde fiyatlandırılır. Bisse takım elbise içerisinde 3 adet parça bulunur. Gömlek, ceket ve pantolondan oluşan takımlar birbirleriyle uyumlu olacak şekildedir. Genellikle düz renk kumaşlardan üretilse de çizgili ve kareli kumaşlara sahip ürünler de mevcuttur. Takım elbiselerin vazgeçilmez parçalarından olan Bisse kravat seçenekleri arasından takım elbisenizle uyumlu bir kravat tercih edebilir, kombininizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz Bisse ayakkabı seçeneklerinden de tercih edebilirsiniz. Müşteriler takımlarla genellikle klasik ayakkabı tercih ederler. Bu ayakkabılar deri kullanılarak üretilir. Oldukça dayanıklı olan bu modeller, kış aylarında da yaz aylarında da rahatlıkla kullanılabilir. Klasik seçeneklerin yanı sıra spor modeller de mevcuttur. Özel günlerde takım elbise yerine Bisse smokin modellerini de tercih edebilirsiniz. Kumaş pantolon ve ceketten oluşan bu smokin takımlar, beyaz ve lacivert renk alternatiflerine sahiptir. Papyonlarla birlikte kombinlenebilen smokinlerin içinden gömlek giyerek modern ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bisse beyaz gömlek hem smokin hem de takım elbiselerle rahatlıkla kombinlenebilir. Dilerseniz işe giderken ya da dışarı çıkarken kumaş ve kot pantolonlarla da kullanabilirsiniz. Beyaz renge sahip olduğu için bu gömlekleri kombinlemeniz oldukça kolaydır. Bazı ürünlerde Bisse indirim mevcuttur. Bu sayede seçenekleri daha uygun fiyata satın alabilme şansına sahip olursunuz. Bisse pantolon fiyatları diğer ürünlerden farklı fiyatlara sahiptir. Morhipo’da yer alan modelleri inceleyerek kendiniz için uygun olup olmadığına rahatlıkla karar verebilir, bütçenize hitap eden ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Bisse Ürünleri Morhipo’da

Müşteriler Bisse giyim ürünlerinden tercih ederken bazı unsurlara dikkat ederler. Bu unsurlar arasında zevklerine, beden ölçülerine ve bedenlerine uygun olup olmaması yer alır. Müşteriler bu unsurlara dikkat ederek kendileri için en uygun olan seçeneğe kolaylıkla ulaşırlar. Ürünler üretilirken farklı hammaddeler tercih edilir. Bisse keten giyim seçenekleri keten kumaşlar kullanılarak üretilir. Modern ve estetik bir görünüme sahip olan keten kumaşlarla pantolon, palto gibi birçok parça kombinlenebilir. Bu modellerin yanı sıra Bisse damatlık alternatiflerine de yer verir. Düğününüzde tercih edebileceğiniz bu seçenekler siyah, lacivert ve beyaz renk alternatiflerine sahiptir. Her beden için uygun olacak ölçülerle üretilen modeller mevcuttur. Hem özel günlerde hem de gündelik hayatta kolayca tercih edebileceğiniz Bisse çorap modelleri arasında hem düz renge sahip olan hem de desenli alternatifler mevcuttur. Her ayakkabıyla uyum gösteren seçenekler, farklı ayak ölçülerine uygun olacak şekilde üretilir. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde tercih edebileceğiniz bir diğer ürün ise Bisse erkek gömlek alternatifidir. Bu alternatif de çoraplar gibi düz ve desenli tasarımlarla müşterilere sunulur. Müşteriler ürünler arasından tercihlerini yaparken kendi zevklerine uygun olup olmadığına dikkat ederler. Daha sonra kendi beden ölçülerine uygun olan seçenekleri tercih ederler. Bu sayede doğru ürüne sahip olurlar. Marka, müşterileri düşünerek ürünlerin fiyatlarında indirim uygular. Bu indirim sayesinde müşteriler daha uygun fiyatlarla seçeneklere sahip olma şansını yakalar. Farklı kumaşlarla üretilen seçenekler, modern tasarımlara sahiptir. Seçenekleri daha önce kullanmış olan müşteriler ürünler hakkında yorum yaparlar. Bu yorumlara göz atarak alternatifler hakkında bilgi sahibi olabilir, ürünü satın almadan önce sizin için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Morhipo üzerinden markanın dilediğiniz ürününü indirimli şekilde temin edebilirsiniz.