Menüyü Atla

Bioxcin Modelleri

(22)

22 üründen 22 tanesi gösteriliyor.

Bioxcin

Bitkisel içerikli saç bakım ürünleri markası olan Bioxcin 2006 yılında kozmetik alanındaki yerini almıştır. Türkiye’nin ilk “saç dökülmesi uzmanı” olarak adlandırılan marka kadın ve erkeklere özel içeriği ile beğeni kazanır. Bağımsız test kuruluşlarınca incelenen ve onaylanan ürünleri vardır. Bioxcin ürünleri kepek, yağlı saç derisi ve dökülme problemlerine karşı etkili sonuçlar verir. Bitkisel bir ekstre kullanılarak üretilen 6 farklı şampuan türüne sahiptir. Bioxcin şampuan çeşitleri dışında cilt bakım ürünleri ve gıda takviyeleri de üretir. Gıda takviyelerinin etki alanı saç ve tırnak sağlığıdır. Bu ürünler saç tellerini hem içeriden hem de dışarıdan güçlendirmek için kullanılır. Saç dökülmesi probleminiz varsa Bioxcin çeşitlerini kullanabilirsiniz. Markanın şampuanlarının serum çeşitleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Klinik çalışmalar, her iki ürünün bir arada kullanılmasının saç dökülmesi sorununu yüzde 100’e kadar azalttığını gösterir. Saç tellerini güçlendirip canlılığını geri kazanmasına da yardımcı olur. Saç dökülmesi her insanda görülebilen bir durumdur. Erkeklerde kadınlara oranla daha fazla meydana gelir. Genetik faktörlere bağlı olsa da dış etkenlerin de saç dökülmesi üzerinde etkili olduğu bilinir. Dış etkenlerden kaynaklanan dökülmelerin önüne geçebilmek için doğru bakım ürünleri kullanmak gerekir. Bitki özlerinden gelen doğal bir bakım imkanı sunan Bioxcin şampuan çeşitleri ile saç ve saç derisi problemlerinden önemli oranda kurtulabilirsiniz. Saç tellerinizin inceldiğini, gücünü ve dolgunluğunu kaybettiğini düşünüyorsanız markanın şampuanlarından faydalanabilirsiniz. Uzun yıllar süren klinik araştırmalar sonucu üretilen Bioxcin ürünleri ile saçlarınızın sağlığını geri kazanabilirsiniz. Bioxcin şampuan çeşitleri ve serumlarını günlük olarak kullanabilirsiniz. Paraben içermeyen ve doğal bitki özleri ile zenginleştirilen bir içeriği bulunan şampuanlarla saçlarınızın hızlı ve sağlıklı biçimde uzadığını gözlemleyebilirsiniz. Bioxcin Türkiye ürünlerini Morhipo üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bioxcin Şampuan Çeşitleri

Bioxcin her saç yapısına uygun farklı içeriklere sahip şampuanlar üretir. Klasik şampuanların yanı sıra Bioxcin Forte adı ile sunulan çeşitleri de vardır. Klasik şampuanlar iki farklı şekilde karşınıza çıkar. İlki kuru ve normal saç tipleri için olan şampuandır. Diğeri ise yağlı saçlar için tasarlanmıştır. Klasik şampuanlar dökülme karşıtı formüle sahiptir. Bioxcin Forte ürünleri yoğun bir içeriğe sahiptir. Dökülme sorununa karşı oldukça etkilidir. Bioxcin Forte şampuan Biocomplex B11 adı verilen bitkisel bir ekstre ile güçlendirilir. Lipozom teknolojisi kullanılarak formüle edilen aktif maddeler saç dökülmesine neden olan etkenlerle mücadele eder. Bioxcin saç dökülmesine karşı şampuan saç ve cilt yapısının pH derecesine uygundur. Hassas bir cilt yapısına sahip olanlar da güvenle kullanabilir. Hipoalerjenik bir üründür. Bioxcin Forte şampuanın içeriğinde at kuyruğu bitkisi, Alman papatyası, civan perçemi, ısırgan otu, keçiboynuzu gibi bitkilerin özleri bulunur. Bu özler yoğun miktarda A, B1, B2, B5, B9 vitaminleri içerir. Hem dökülme hem de incelme karşıtı bir ürün olan Bioxcin siyah sarımsaklı şampuan da vitamin ve mineral açısından zengindir. İçeriğinde bulunan Bio-activ peptitler sayesinde saçlar gür, parlak ve canlı bir görünüm kazanır. Sarmaşık bitkisinden elde edilen özler de saçlarınızın hızlı uzamasına yardımcı olur. Sarımsaklı şampuanın formülünde demir, bakır, kalsiyum, çinko gibi faydalı mineraller bulunur. Saçlarınızın sık yağlanmasından şikayetçiyseniz Bioxcin yağlı saçlar için şampuan çeşidi size uygun olabilir. Ürün, saç derisinde biriken yağı nazikçe temizler. Saç tellerini de yıpranma ve kurumaya karşı korur. Düzenli kullanıldığında saçlar daha parlak ve hacimli bir görünüm kazanır. Bioxcin kepek şampuanı da kaşıntı, kuruluk ve kepek oluşumunu azaltmada oldukça etkilidir. Morhipo’daki Bioxcin online satış fırsatlarından faydalanarak saç tipinize uygun şampuanlara sahip olabilirsiniz.

Kadınlara ve Erkeklere Özel Bioxcin Şampuanlar

Stres, vitamin eksikliği, hamilelik gibi etkenler saçların doğal yapısının bozulmasına neden olabilir. Bioxcin kadınlara özel olarak geliştirdiği şampuan ve serum çeşitleri ile farklı etkenlere bağlı olarak ortaya çıkan saç dökülmesi sorunuyla mücadele eder. Yağlı, boyalı ve hassas saçlar için geliştirilen formüllere sahip olan bu şampuanlardan sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Saç dökülmesi erkeklerde kadınlara oranla daha fazla görülür. Bioxcin erkek şampuan çeşitleri ile saçlarınızın güçlenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Paraben, SLES içermeyen bir formüle sahip olan erkek şampuanlarını günlük olarak kullanabilirsiniz. Şampuanların etkisini artırarak kalıcılık sağlamasını isterseniz Bioxcin serum ile birlikte kullanabilirsiniz. Yoğun bir içeriğe sahip olan serum, deri bölgesi başta olmak üzere saçın tamamına uygulanır. 15- 20 damla serumu her gece yatmadan önce saçlarınıza sürebilirsiniz. En az 8 saat bekleterek saça nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Daha güçlü bir etki için günde 2 kez uygulayabilirsiniz. Bioxcin Forte serum yüzde 96 bitkisel içerikten oluşur. Saçın ihtiyacı olan vitamin, mineral, flavonoid ve yağ asitlerini içerir. Serum çeşitleri hem kadınlar hem de erkekler için uygundur. Dermatolojik testlerden geçen bu ürünleri hassas cilt yapısına sahip olanlar da rahatlıkla kullanabilir. Bioxcin ampul daha yoğun bir içeriğe sahiptir. Bioxcin Quantum serum adı ile sunulan ampuller 2 günde 1 kez kullanılır. Saç köklerini besleyerek güçlenmesine yardımcı olur. Morhipo’da Bioxcin tablet ürününü de bulabilirsiniz. Çinko, amino asit kompleksleri ve biotin bakımından zengin olan tablet günde 2 kez bol su ile yutulur. Bu sayede saç dökülmesine içeriden de müdahale edilir. Gür, bakımlı ve canlı saçlara sahip olmak için Bioxcin ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Bioxcin online satış fırsatlarından faydalanmak için Morhipo’yu inceleyebilirsiniz.

Bioxcin Ürünleri Morhipo’da

Bioxcin şampuan fiyatı her bütçeye uygun aralıklarda yer alır. Bitkisel bir içeriğe sahip olan şampuan ve serumlar her saç tipine uygun formüllerle üretilir. Kadın ve erkeklerin farklı ihtiyaçlarına yönelik ürünler hazırlayan marka, şampuanların yanı sıra gıda takviyeleri ve serumlarla da beğeni kazanır. Bioxcin sakal serumu, sakal uzatmayı sevenler için özel olarak geliştirilir. Sakallarınızın gür ve güçlü biçimde uzamasını isterseniz bu ürünü düzenli olarak kullanabilirsiniz. Bioxcin ürünleri ağır kimyasallar ve katkı maddeleri içermez. Bitkisel ekstrelerden üretilen şampuanları tek kutu halinde alabileceğiniz gibi aylık ihtiyacınızı karşılayacak setler halinde de alabilirsiniz. Bioxcin set 300 ml olmak üzere 3 adet şampuan içerir. Bu setler fiyat bakımından oldukça avantajlıdır. Bioxcin üçlü set çeşitleri arasında klasik, Forte ve Quantum çeşitlerini bulabilirsiniz. Doğal cilt bariyerini koruyan, kepek, yağlanma ve dökülme karşıtı şampuanlarla saç tellerini ve deriyi nazikçe temizleyebilirsiniz. Bioxcin fiyat aralıkları ürün türüne göre değişir. Serum, şampuan ve tablet fiyatları birbirinden farklıdır. Bioxcin Forte fiyat bakımından oldukça uygundur. Az miktarda ürünle etkili bir temizlik yapabilirsiniz. Markanın şampuan ve serumlarını her gün düzenli olarak kullanabilirsiniz. Morhipo’daki kampanyalardan faydalanarak markanın ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kadınlara ve erkeklere özel ürünlerden satın alarak kişiye özel bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Bioxcin Forte şampuan fiyat avantajlarından yararlanarak aylık ihtiyacınızı tek seferde alabilirsiniz. Bioxcin ürünlerinin parfümlerin neden olduğu alerjenleri içermeyen özel bir formülü vardır. Saça ve saç derisine son derece nazik bir bakım yapar. Dökülme sorununa şampuan ve serumlar yardımıyla dışardan, tabletler yardımıyla da içerden müdahale eder. Markanın kaş, kirpik, sakal ve tırnakları güçlendirmeye yardım eden serum ve takviye edici ürünleri de vardır. Bioxcin şampuan, serum ve takviyelerini Morhipo üzerinden temin edebilirsiniz.