Menüyü Atla

Bilgisayar

Aradığın İndirimler Morhipo'da


3638 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Bilgisayar

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatın önemli bir parçası olan bilgisayar ve bileşenleri, fonksiyonel özellikleriyle bilgiye kolaylıkla erişebilmenizi sağlar. Üretildiği günden itibaren sürekli gelişerek portatif bir hal alan bilgisayar dizüstü ve masaüstü modelleriyle karşınıza çıkar. Portatif modeller yanınızda taşınabilen hafif yapılarıyla rahat bir kullanım sağlar. Notebook çantası yardımıyla dizüstü bilgisayarınızı istediğiniz her yere taşıyabilir, notebook soğutucu ile bilgisayarınızın ısınma sorununu giderebilirsiniz. Oyun gibi yüksek güç isteyen uygulamaları daha hızlı yürütebilmek için aradığınız özelliklere göre şekillendirebileceğiniz bilgisayar kasası, estetik tasarımlarıyla da göz kamaştırır. Güçlü özelliklerle donatılan kasayı geniş bir bilgisayar monitörü ile kullanabilirsiniz. Bu seti tamamlayan gelişmiş özelliklere ve benzersiz tasarımlara sahip bilgisayar faresi ve klavye ile göz alıcı bir sistem kurabilirsiniz. Masaüstü modellerin fonksiyonelliğini artıran kamera, kulaklık ve mikrofonun yanı sıra kart okuyucu gibi bilgisayar aksesuarları ile ihtiyacınız olan tüm özellikleri bir araya toplayabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar modellerindeyse aksesuar ürünlerinin birçoğu tasarımın içerisinde yer alır. Bilgisayar kamerası ve bilgisayar kulaklığı ile görüntülü konuşmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dahili veya harici olarak kullanılabilen bilgisayar hoparlör, müzik dinlerken ve film izlerken sizlere kaliteli bir ses deneyimi yaşatır. Bilgisayar ses sistemi sayesinde de bu deneyimi artırabilirsiniz. Bilgisayar kulaklığı mikrofonlu özelliğiyle masaüstü bilgisayarlarınıza ekstra bileşen takma ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Bilgisayar bileşenleri, üründen maksimum verim almanızı sağlar. Oyun deneyimlerinizi iyileştiren bilgisayar direksiyon seti, joystick gibi oyun aksesuarları ile strateji, yarış gibi oyunları profesyonel bir şekilde oynayabilirsiniz. Güçlü bir bilgisayar ekran kartı özellikleriyle eğlenceden iş hayatına kadar birçok işleminizi yüksek kalitede gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızı istediğiniz yere taşımanıza imkan veren bilgisayar çantası, oldukça fonksiyoneldir. Laptop/evrak çantası, geniş iç hacmiyle eşyalarınızı rahatlıkla içine yerleştirmenize yardımcı olur. Lenovo Tab aksesuar ve bilgisayar şarj kablosunun yanı sıra sticker ve telefon tutucu gibi birçok aksesuara Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

Yüksek Performans Sunan Bilgisayar Bileşenleri

Hayatınızın önemli bir kısmını geçirdiğiniz bilgisayar masaüstü, dizüstü ve tablet çeşitleriyle karşınıza çıkar. Artan ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen bilgisayar çeşitleri, gittikçe küçülerek yanınızda rahatlıkla taşınabilir duruma gelir. Bilgisayar tablet modellerinde dokunmatik özelliklere yer vererek bilgisayar klavyesi ve mouse kullanımını ortadan kaldırılır. Küçükten büyüğe her yaştan kullanıcının kolayca adapte olacağı Samsung tablet ve iPad aksesuar çeşitleri günlük hayattaki işlerinizi hızlı bir şekilde halletmenize yardımcı olur. Tablet kılıfı sayesinde tabletinizi yanınızda taşırken çizilmesinin veya hasar görmesinin önüne geçebilirsiniz. Dokunmatik ekrana sahip olan cep telefonu kılıfı da aynı işleve sahiptir. Huawei, Apple, Lenovo bilgisayar gibi ünlü bilgisayar markaları, müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılayan bilgisayar donanımları gelişmelerini sürdürür. Geliştirilen bilgisayar özellikleri, yapacağınız işlemleri daha kaliteli olarak gerçekleştirmenize imkan verir. Bilgisayar anakart, ekran kartı ve hard diskin yanı sıra bellek gibi bilgisayar donanım parçaları üstün özellikleriyle birçok alandaki beklentilerinizi karşılar. Bilgisayar harddisk özelliklerini yüksek seçmek, kullanacağınız programları ve çıktılarını kesintisiz olarak almanıza imkan verir. Bilgisayar 1 TB harddisk ve taşınabilir harddisk çeşitleriyle verilerinizi problemsiz bir şekilde saklamanıza yardımcı olur. Bilgisayar RAM özellikleri de işlem hızını etkileyen önemli faktörlerdendir. Bilgisayar 6 GB RAM istenilen durumlarda yükseltme yapılarak alınan verimin artırılması sağlanır. Anakartta yeterli slot olması halinde bilgisayar RAM yükseltme işlemiyle hız kazanır. Bilgisayar 8 GB RAM fiyatları, sahip olduğu görsel detayları ve teknik özelliklerine göre farklılık gösterir. Bilgisayarların birbirine bağlanmasını sağlayan ağ donanımı olan switch ile bilgisayarların haberleşmesini sağlayabilirsiniz. Bilgisayar parçaları, dahili ve harici olarak sizlere sunulur. Bilgisayar mikrofonu ve bilgisayar yazıcısının yanında hoparlör ve hafıza kartı gibi parçaları ihtiyaç durumunuza göre sisteminize ekleyebilirsiniz. Bilgisayar ekran özellikleri 8K’ya kadar geliştirilmiştir. Bilgisayar ekran fiyatları; boyut, tasarım, görüntü kalitesi gibi özelliklerden etkilenir.

Zamana Ayak Uyduran Bilgisayar Modelleri ve Aksesuarları

Bilgisayar nasıl toplanır?” sorusunun cevabı içerisinde yer alan anakart, işlemci ve ağ & modem ürünleri bilgisayarı oluşturan bileşenlerdir. Aynı zamanda güç kaynağı, kasa ve soğutucu bloklar gibi yazılım ürünleri de bu bileşenlere dahildir. Güçlü bilgisayar için ihtiyacınız olan ürünleri sizlere sunan Morhipo, Bluetooth adaptör, çoklayıcı ve USB bellek Webcam gibi harici parçaları da karşınıza çıkarır. Güçlü bir bilgisayar toplamak için gerekenler, farklı özellikleriyle Morhipo sayfasında incelemenize sunulur. Bilgisayara güç sağlayan şarj aleti ve bilgisayar güç kablosu sisteminizin ihtiyacı olan enerjiyi sunar. Kablo & şarj aleti çeşitleri kullandığınız ürünün sahip olduğu giriş portuna göre farklılık gösterir. Parçaların bağlantısını kuracağınız kablo uzunluğunun da önemli olduğunu unutmamalısınız. Laptop ve tabletlerde önemli bir yere sahip olan bilgisayar bataryası kapasitesi yüksek olursa şarjsız kullanım ömrü de uzun olur. Gelişen teknolojiyle birlikte hafif bir yapıya sahip olan bilgisayar şarj aleti, yanınızda kolaylıkla taşınabilir. İnternet erişimlerinin önemli olduğu bilgisayarlarda kablolu bağlantıları kablosuza çeviren Access Point (Erişim Noktası) adaptör, internet erişiminizi iyileştirmenize yardımcı olur. Yönlendirici olarak bilinen router ise ağ taşıma işinde görev alır. Akıllı ürünlerle iletişim kurmaya yardımcı olan bilgisayar Bluetooth bağlantısı, veri aktarımında kolaylık sunar. Bilgisayar kategorisinde önemli adımlar atan Huawei MatePad 10.4 aksesuar parçalarıyla kullanımını profesyonel hale getirir. Huawei MediaPad T3 10 aksesuar seçenekleriyle de birçok işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojik atılımlarıyla adını duyuran Xiaomi Mi Pad aksesuar seçenekleri de dokunmatik ekranın keyfini en iyi şekilde çıkarmanızı sağlar. Universal aksesuar sayesinde ürünlerinizi istediğiniz her yerde problemsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Etiket makinesi, bebek izleme kamerası gibi bilgisayar kullanımını kolay hale getiren ürünlerin yanı sıra yazıcı/okuyucular ve iP kamera gibi elektronik aksesuar çeşitleri de büyük kolaylık sağlar. Siz de çeşitli bilgisayar önerileri için Morhipo’yu inceleyebilirsiniz.

Üstün Özelliklere Sahip Bilgisayar Çeşitleri Morhipo’da

Sahip olduğu özelliklere ve işlevlere göre değişen bilgisayar fiyatları, geniş bir skalaya sahiptir. 0 bilgisayar kasaları, bilgisayar soğutucu ve projektör gibi birçok ürünü sizlere sunan Morhipo, çeşitli tarayıcı ve yazıcı çeşitlerini de karşınıza çıkarır. 0 bilgisayar kasa fiyatları, tasarımı ve işlevlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bütçenize uygun 0 bilgisayar kasası fiyatları Morhipo sayfasında sizlere sunulur. Bilgisayar fiyatları masaüstü modellerin sahip olduğu donanıma bağlı olarak değişiklik gösterir. Bilgisayar aksesuar çeşitleri, sahip olduğu fonksiyonlarıyla beklentilerinizi karşılar. Oyun oynarken kullanabileceğiniz bilgisayar joystick ve bilgisayar oyun kolu, birçok fonksiyonuyla eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlar. Bilgisayar yazılım programları, ihtiyacınız olan özellikleri sizlere eksiksiz sunmayı hedefler. Çeşitli programlardan kaynaklanan bilgisayar virüsü için kullanılan antivirüs programları, bilgisayar virüs temizleme işlemi için önemli bir yere sahiptir. Morhipo, ürünler hakkında verdiği bilgilerle “Bilgisayar RAM nedir?”, “Bilgisayar parçaları nelerdir?” gibi soruların cevaplarını bulmanızı sağlar. Sizlere sunduğu gelişmiş modem çeşitleriyle kesintisiz bir internet keyfi yaşamanızı sağlarken, projeksiyon ve perde gibi aksesuarlarla işlemlerinizi geniş bir ekrana yansıtmanıza imkan verir. İster masaüstü isterseniz de dizüstü bilgisayarlarda sizlere konforlu bir kullanım sunan monitör, mouse ve mouse pad gibi ürünler renkli tasarımlarıyla çalışma ortamınıza eşlik eder. Bilgisayar üstü kamera seçeneğiyle toplantılarınızı verimli bir şekilde geçirebilir, bilgisayar yazıcısı sayesinde de istediğiniz belgeleri kolayca çıkartabilirsiniz. Bilgisayar yazıcı fiyatları, sahip olduğu yazdırma özelliklerine göre değişir. Yazıcılarınız için ihtiyacınız olan kartuş/toner çeşitlerine de Morhipo sayfasından ulaşabilirsiniz. Barkod okuyucu aksesuarlarla da işlemlerinize hız kazandırabilirsiniz. Samsung Galaxy Tab S7 T870 Aks gibi tabletlerinizi de farklı tasarımlara sahip kılıf modelleriyle koruyabilirsiniz. Üstün özellikleriyle kullanımınıza sunulan Huawei MatePad Pro aksesuar ve Huawei MatePad T10 aksesuar gibi ürünlerin yanı sıra Huawei MatePad T10s aksesuar çeşitlerine de Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.