Son

Biggdesign Şemsiyeli İnsanlar Defter 14X20

19,90 TL
Stoğa Gelince Haber Ver
1 kişi favoriledi
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Şemsiyeli İnsanlar Defter 14X20

Ürün Detayı :  Bıggdesıgn Bulent Yavuz Yılmaz Tasarım Defterıebat: 14X20Cmyaprak Sayisi: 96Cizgili Defterıvory Kagit  Bülent Yavuz Yılmaz1971 Çaykara, Trabzon 1995 Yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş Bölümü’Nden Mezun Oldu. İnsan Ve Onu Çevreleyen Yaşamsal Alanın Tüm İmgeleri Olan Şemsiyeler Resimlerinin Ana Temalarıdır. İzlenimleri Soyut Bir Form Kazanarak, Yaşamsal Estetik Algı Süzgecinde Deformasyona Uğrar Ve Değişir. Armoni Ve Ritim İle İçselleştirdiği Resimlerinde Fırça Vuruşları Bazen Coşkulu, Bazen Hırçın, Bazen De Melankolik Olarak Karşımıza Çıkmaktadır. Birçok Kişisel Sergi Açmış Olup, Ulusal Ve Uluslararası Pek Çok Karma Ve Yarışmalı Sergilerde Eserleri Sergilenmiştir. Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’Nde Yüksek Lisansına Devam Etmekte Ve Bolu’Da Kendi Sanat Atölyesinde Çalışmalarını Sürdürmektedir. Sanatçı, Birleşmiş Ressamlar Ve Heykeltraşlar Derneği Üyesidir.1995 Yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş Bölümü’Nden Mezun Oldu. İnsan Ve Onu Çevreleyen Yaşamsal Alanın Tüm İmgeleri Olan Şemsiyeler Resimlerinin Ana Temalarıdır. İzlenimleri Soyut Bir Form Kazanarak, Yaşamsal Estetik Algı Süzgecinde Deformasyona Uğrar Ve Değişir. Armoni Ve Ritim İle İçselleştirdiği Resimlerinde Fırça Vuruşları Bazen Coşkulu, Bazen Hırçın, Bazen De Melankolik Olarak Karşımıza Çıkmaktadır. Birçok Kişisel Sergi Açmış Olup, Ulusal Ve Uluslararası Pek Çok Karma Ve Yarışmalı Sergilerde Eserleri Sergilenmiştir. Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’Nde Yüksek Lisansına Devam Etmekte Ve Bolu’Da Kendi Sanat Atölyesinde Çalışmalarını Sürdürmektedir. Sanatçı, Birleşmiş Ressamlar Ve Heykeltraşlar Derneği Üyesidir.  

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
false
defter
2489616
renkli