Menüyü Atla

Biblo

(957)

957 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Biblo

Biblo ev dekorasyonunun vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Evlerde salondan mutfak ve banyolara kadar her alana yerleştirilen farklı biblo figürleri bulunduğu alana farklı bir hava katar. Yaratıcılığın sınır tanımadığı modeller melek biblo olarak salonları ve çocuk odalarını süslerken melek figürünün yanında beyaz rengin her türlü dekorasyon ile uyumu dikkat çeker. Cam melek biblo figürü ise camın saydamlığının meleğin masum görüntüsüyle buluşmasının iyi bir örneğidir. Bunun yanında kedi biblo özellikle kedi severlerin evlerinde farkı boyutlarda birden fazla bulunsa da sevimli görüntüsü ve farklı renkleriyle evleri süslemeye devam eden aksesuarlardandır. Daha çok tablosu tercih edilse de Atatürk biblo ulusal bir kahramanlık figürü olarak evlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Kırmızı kıyafeti ve beyaz sakal detayıyla özellikle yılbaşı süslerinin başında noel baba biblo gelir. Yılbaşı hediyesi olarak da verilebilecek bir hediye olmasıysa hediye seçimi konusunda avantaj sağlar. Bazı biblo modelleri tek olarak vitrinleri süslerken üçlü ananas biblo yan yana durduğunda bulunduğu alana görsel bir zenginlik katar. Bunun yanında 3’lü nar biblo da özellikle yeni yılda şans getirdiği düşünülen aksesuarlardandır. Farklı renklerde olsa da kırmızı olanı tercih edilir. Üçlü nar biblo seti büyükten küçüğe doğru sıralandığında sehpa üstünde oldukça şık durur. Daha küçük modelleri şifonyer üstüne ve kütüphanelere farklı bir hava katar. Bazı tasarımlar görsel olarak şık dururken bazı tasarımlar farklı kültürlerde farklı anlamlar içerse de 3 maymun biblo verdiği sosyal mesajla her kültürde aynı anlama sahiptir. Semazen biblo kültürümüzde oldukça kıymetli olup bulunduğu alana huzur getirir. At kafası biblo dekorasyona göre siyah, beyaz ya da orijinal renklerinde seçildiğinde oldukça şık aksesuarlardan biridir. Daha fazla dekoratif biblo modelleri görmek ve dekorasyonunuza en uygun ürünü seçmek için Morhipo’yu ziyaret edebilirsiniz.

Eşsiz Bir Dekorasyon için Çeşitli Biblo Tasarımları

Yeni bir eve taşındığınızda ya da dekorasyon değişikliği yapmaya karar verdiğinizde ilk aklınıza gelen; ortamı renklendirerek bir konsept dahilinde yaşanılır hale getirmektir. Tablo, halı, perde, koltuk gibi dekorasyonu belirleyecek eşyalar seçildikten sonra sıra bu uyumu tamamlayacak biblo seçimine gelir. Tercihinizi modern tarz bir dekorasyondan yana kullandığınızda kaktüs biblo canlı rengiyle ortama sıcaklık katar. Tercihinizi biraz daha sıcak bir ortam yaratmadan yana kullanırsanız ahşap biblo istediğiniz ortamı yaratmanıza yardımcı olur. Geniş bir eviniz varsa özellikle büyük biblo figürleri eve ayrı bir zenginlik katar. Geniş alanlarda daha çok konseptinize uyan heykel biblo tercih ettiğinizde yaşam alanınız farklı bir anlam kazanır. Klasik ve gösterişli ev tasarımlarında pirinç biblo ideal bir tercihken mobilyalarınızda bulunan pirinç detaylar ile dekorasyonunuz arasında bir bağlantı kurmanıza da yardımcı olur. Metal biblo ise metalin eskitme olup olmamasına bağlı olarak ev dekorasyonlarınıza uygun hale getirebileceğiniz önemli parçalardandır. Tavus kuşu biblo da daha çok tercihinizi gösterişten yana kullandığınızda işinize yarayacak ürünler arasındadır. Harry Potter biblo ise genç ve çocuk odalarına Harry Potter’in büyülü dünyasını taşıyarak yaratıcılıklarına katkı sağlar. Adalet terazisi biblo figürü şık durmasının yanında sosyal mesaj da veren oldukça etkileyici bir figürdür. Seramik biblo şık ve yaratıcı tasarımlarıyla bulunduğu her alanda zevkli bir dokunuşun eseri olduğunu hissettirir Bunun yanında yılbaşı biblo modelleri yeni bir yılın gelişini çam, çan, kar tanesi, noel baba gibi farklı tasarımlarla evlere taşımayı başararak özellikle yılbaşı haftalarında dekorasyonun en gözde parçaları olmayı başarır. Bal kabağı biblo cadılar bayramı ile birlikte kül kedisi masalını hatırlatırken Madame Coco biblo modelleri farklı görsel tasarımlarıyla mutfaktan banyoya evin her alanını şenlendirir.

Birbirinden Şık Biblo Çeşitleri

Sadece evlerinizde değil gittiğiniz ortamlarda da farklı dekorasyon fikirlerine tanık olmak kendi evinizde yapacağınız yenilikler konusunda da referans olur. Ayrıca ev hediyesi almak istediğinizde hediye alacağınız evin dekorasyonuna göre hediye biblo seçmek isteyebilirsiniz. Küçük bir figürün bile bulunduğu alana kattığı farklı bir hava ve anlam olması seçeceğiniz modeli belirler. Özellikle diğer figürlerle sağladığı uyum, dekorasyonda tamamlayıcı bir etki yaratır. Aslan biblo gibi bazı hayvan figürlerinin anlamı farklıdır. Bazıları için gücü çağrıştırır iken bazıları için ise bir takım taraftarlığı anlamına gelir. Kartal biblo da aynı şekilde yükseklerdeki özgürlüğü temsil etmesinin yanında takım taraftarlığı da içerir. Bunun yanında baykuş biblo tüm bilgeliğiyle bir köşede dururken kurt biblo tüm heybetiyle dekorasyona ayrı bir derinlik katar. Karaca biblo ise zarif görüntüsüyle dekorasyonun en etkileyici parçaları arasında yer alır. Geyik biblo ve karaca biblo bir arada kullanıldığında ise ormanın ihtişamı odalara taşınır. Dekorasyonunuzda biraz daha yumuşak dokunuşlar isterseniz biblo bebek tüm saflığıyla dekorasyonunuzu güzelleştirir. Aile biblo şeklindeki figürler ailenin sıcaklığını getirirken porselen biblo şeklinde tasarlanan modeller ise ortama ekstra bir sıcaklık katar. Porselen modeller her türlü figürü bularak evinizin bir köşesinde beğenerek sergileyeceğiniz figürler sunar. Bazı biblo modelleri ışıklı biblo olarak tasarlanmıştır. İçlerinden süzülen ışık hüzmesi şık durmasının yanında romantik bir ortam yaratma konusunda da başarılıdır. Salon, oturma odası ya da çocuk odası gibi alanlarda kullanıldığında aynı zamanda ufak çaplı bir gece lambası görevi de görebilir. Ofis biblo figürleri ise çalıştığınız ortamı sıkıcılıktan kurtarmanızı sağlar. Kategori, farklı boyut ve malzemeden üretilmiş yaratıcı figürlerle evlerinizde şık ortamlar yaratmanıza destek olurken zengin ürün portföyü ile istediğiniz şekilde bir dekorasyon yaratmanıza yardımcı olur.

Zevkinize Uygun Biblo Modelleri Morhipo’da

Yaşadığınız ev kendinizi en rahat hissettiğiniz alanlardandır. Sıklıkla vakit geçirdiğiniz evinizi zevkinize uygun döşemek isteyebilirsiniz. Etrafa baktığınızda gözünüzün birbiri ile uyumlu tasarımlara ilişmesi kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Bunun yanında çalışmadan arta kalan zamanlarınızı evinizin farklı alanlarında ufak değişiklikler yaparak geçirmek hem dinlendirir hem de iyi hissettirir. Ufak dokunuşlar evlere yaşanmışlık hissi verir. Biblo aksesuar kategorisi bu yaşanmışlığı somut hale getiren başlıca ürünler arasında yer alır. Gümüş biblo modern dokunuşlar ile birlikte kullanılabilirken klasik dekorasyonda da rahatlıkla kullanılabilen bir dekorasyon ürünüdür. Cam biblo ise saydam görüntüsünün yanında renkli halleriyle de ortama farklı bir boyut kazandırır. Küçük küçük birkaç figür bir arada kullanılabildiği gibi tek bir figür de bulunduğu alana duruluk getirir. Nar biblo özellikle sade döşenmiş odalarda kırmızı rengiyle kontrast bir görsel yaratır. Genellikle 3’lü set halinde kullanılsa da tek tek olarak da şık durur. Ananas biblo tropik bir havayı odalara taşırken flamingo biblo uzun bacakları ve uzun boynuyla doğanın harika canlılarından biridir. İkea kaktüs biblo ise geçmişteki kovboy filmlerini çağrıştırır. Yeşilin farklı tonlarının bir arada olduğu kaktüs setlerini dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Tavşan biblo modelleri ise havuç, sepet gibi farklı aksesuarlarla kullanılabildiği gibi dişi ve erkek figürleriyle de dikkat çeker. Ofis masalarında, vitrinlerde, raflarda kullanılabilen küçük biblolar olduğu gibi uygun köşelere, koltuk ve cam kenarlarına yerleştirilmiş büyük biblo modelleri de yaşam alanlarına kattığı yaratıcı tasarımlarla odalarınıza estetik bir görsel getirir. Kendi evinizde kullandığınız gibi sevdiklerinize aldığınız hediyelik biblo modelleriyle de sevdiklerinizin dekorasyonuna da katkı sağlayabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için alabileceğiniz şık biblo modellerine ulaşmak için Morhipo’yu inceleyebilir, dilediğiniz modelin siparişini güvenle oluşturabilirsiniz.