Menüyü Atla

Bebek Tayt

(276)

276 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Bebek Tayt

Mevsime göre dizaltı, bilek ve tüm bacağı saran uzunluktaki bebek tayt modellerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Kız çocukları için çiçek desenli ve pembe tonlarının ağırlıklı olduğu ürünler hazırlanırken, erkek bebek tayt mavi renkte ve araba figürlerinin kullanıldığı desenlerde hazırlanır. Çocukların da ilgisini çeken desenler ve renkler çocuk modasının yakından takip edilmesiyle elde edilir. Renklerin tüm tonlarının bulunması seçim aşamasında avantaj sağlar. Esnek dokuları ve kaliteli kumaşlar uzun süre kullanabilmenize olanak tanır. Renk geçişlerinin ve desen kullanımının dengeli şekilde sağlandığı ürünler her gardıropta mutlaka bulundurulması gereken bebek tayt modellerindendir. Üst parçaların tümü ile kullanılabilme özelliği gösteren ürünler bu konuda sizlere avantaj sağlar. Böylelikle dışarı çıkacağınız anlarda bebeğinize ne giydireceğinizi düşünmeye daha az vakit ayırırsınız. Kazaklar, triko ceketler, deri ceketler, hırkalar ve montlar ile kolay bir şekilde uyum yakalayan erkek bebek triko tayt çocukların da şık görünmesine katkı sağlar. Yenidoğan grubundan itibaren kullanılmaya başlanan taytlar 4 yaş grubuna kadar uygunluk gösterir. Bebek taytlı takım günlük kullanım için oldukça idealdir. Kız ve erkek çocuklarına uygun şekilde hazırlanan renk seçeneklerinden tercihte bulunabilirsiniz. Bebek tayt pantolon esnek dokusu sayesinde rahat hareket imkanı sunarken pantolon görünümüyle dış giyime de uygunluk gösterir. Yumuşak ve hafif dokulu Koton bebek tayt yerde sürünen bebekler için sürtünme problemi oluşturmaz. Cilt ile yakaladığı uyum sayesinde kızarıklığa sebep olmaz. Kimyasal maddelerin kullanılarak üretildiği kumaşlar tahrişe yol açarken ayrıca solunum yollarında da problemlere sebep olur. Çeşitli tasarımlar arasından siyah rengin sağladığı avantaj ile uygun kombinler oluşturarak bebeğinizle her ortama girebilirsiniz. Kırmızı, mavi, yeşil, pembe, beyaz ve siyah bebek tayt çeşitlerine Morhipo üzerinden ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz.

Üstün Rahatlık Sunan Bebek Tayt Çeşitleri

Bebeklerin en hareketli dönemlerini rahat bir şekilde geçirebilmeleri için hazırlanan bebek yazlık tayt modelleri aynı zamanda konforlu bir süreç geçirebilmelerine de katkı sağlar. Kız ve erkek çocuklarının fiziki yapıları göz önünde bulundurularak özel şekilde hazırlanan ürünler, hareket kabiliyetlerini kısıtlamadan istedikleri gibi özgürce oynayabilmelerine imkan tanır. Yaz dönemleri için özel kumaş dokularında hazırlanan ürünler alerjik reaksiyon riskinin önüne geçer. Erkek bebek içlik tayt kış dönemlerinde pantolonların içine giydirilerek soğuk günlerin rahat bir şekilde geçirilmesi sağlanır. Bacağı tam saran yapıda ve ince olması, üzerine giydirilen pantolon sebebiyle bebeklerin hareketlerini kısıtlamaz. Kas gelişimlerinin en iyi şekilde devam edebilmesi için kış dönemlerinde triko bebek tayt modellerinden de yararlanabilirsiniz. Makine örgüsü ile desteklenerek değişik şekillerin ortaya çıktığı triko taytlar oldukça güzel görünümlere sahiptir. Ev içi ve ev dışı kullanımlarda tercih edebilirsiniz. Bebeğinizle katılacağınız özel davetlerde parlak bebek tayt çocuk modasının yakından takip edilerek üretildiği modellerdendir. Şık bir görünümü olan parlak taytlar bebeğinizin de şık kombinlere sahip olmasına olanak tanır. Bebek renkli tayt çocukların dikkatini çekecek renklerde hazırlanır. Hem yaz dönemine hem de kış dönemine uygun renkler desenlerin öne çıkmasına katkı sağlar. Koyu renk ve açık renkler arasından yapacağınız seçimler ile eşsiz kombinler oluşturabilir, ev içi ve ev dışı kullanımlarda yer verebilirsiniz. Kadife bebek tayt sıcak tutan yumuşak dokusu ile bebeklerin hastalanmasını önler. Soğuk günlerde bebekleri dışarı çıkarmak durumunda kaldığınızda bu tarz bir kıyafetten yardım alarak güven içerisinde çıkarabilirsiniz. Şık ve modern görünümlü bebek deri tayt şirin gömleklerle yapacağınız kombinlerle çocukların sevimliliklerini artırır. Ayrıca Gap bebek tayt için Morhipo'yu ziyaret ederek siparişinizi verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bebek Tayt Modelleri

Yürümeye başlayan çocuklar oldukça hareketli ve enerjik dönemler geçirirler. Bu süreçleri en rahat ve konforlu şekilde geçirebilmeleri için fitilli bebek tayt giyim tarzlarından yararlanabilirsiniz. Kas gelişim dönemlerinde istedikleri gibi özgürce hareket edebilmeleri sağlıkları açısından önemlidir. Bu sebeple yenidoğan bebek tayt onların üşümelerini önlerken hareket kabiliyetlerini de kısıtlamaz. Beli lastikli ve esnek dokulu ürünler yenidoğanlar için özel olarak tasarlanır. Onların canını acıtacak darlıkta ve sıkılıkta değildir. Pamuklu dokular hassas ciltli yenidoğan gruplarının alerji sorunları ile karşılaşmalarını önler. Ciltte kızarıklık, kaşıntı gibi etkenlerle karşılaşılmaz. Yumuşak dokuları yenidoğanların konforlu süreç geçirmelerine katkı sağlar. Bebek tayt takımlar bu dönemler için en ideal kıyafet türleridir. Kıyafet değişiminin hızlı olması gereken bu dönemlerde bebeğinize ne giydireceğinize hızlıca karar verebilir, ayrı ayrı giydirececeğiniz parçaları düşünmezsiniz. Takımlar bu gibi durumlar için sizlere kolaylık sağlar. Dış giyimde de özel desenlerle hazırlanan takımlar kendisine hayran bırakır. Erkek bebek tayt pantolon dar kesim hatlarına sahip olmasına rağmen pantolon görünümündedir. Esnek dokusundan ödün vermeden pantolon biçiminde tasarlanmasından dolayı dış giyimde kullanılabilir. Küçük yaştaki bebekler yetişkinlere göre hassas vücut yapılarına sahiptirler. Dış giyimde kullanılan kıyafetlerin içine bebek içlik tayt giydirilmesi ihtiyaç olarak görülür. Sağlık kontrolü için veya hava aldırılması üzere dışarı çıkaracağınız soğuk günlerde içliklerden alacağınız desteklerle üşüme problemini önleyerek sağlıklarını korumaya yardımcı olabilirsiniz. Erkek bebek yünlü tayt da yine bu esnada kullanabileceğiniz diğer ürün modellerindendir. Çeşitli desenler arasından seçiminizi yaparak son modaya uygun ürünleri çocuğunuz üzerinde deneyebilirsiniz. İsterseniz yakınlarınız için Civil bebek tayt modellerine Morhipo'dan göz atabilir, online alışveriş sisteminin sunduğu kolaylık sayesinde siparişinizi bulunduğunuz her noktadan oluşturabilirsiniz.

Son Moda Bebek Tayt Tasarımları Morhipo'da

Her mevsim kullanıma uygunluk gösteren pamuklu bebek tayt doğal ipliklerden işlenir. Hassas olan bebek ciltlerinde alerjik reaksiyonların yaşanmasını önleyerek rahat etmelerine katkı sağlar. Bebeklerin hem ciltlerinin rahat etmesi hem de derinden rahat bir şekilde nefes alabilmelerinin sağlanabilmesi için pamuklu kumaş kullanımı oldukça önemlidir. Bu sayede uyku süreçleri konforlu bir şekilde geçer. Bebek yazlık tayt ince pamuklu dokusu sayesinde terletme yapmaz. Yaz aylarının oluşturduğu nemlilik kıyafetlerin vücuda yapışmasına etki eder. Yapışan kıyafetler çocukların rahat hareket etmesini önlerken ciltlerini de tahriş eder. Bu gibi durumların önüne yazlık olarak hazırlanan kumaşlardan elde edilen taytlar ile geçebilirsiniz. Erkek bebek siyah tayt, her kıyafetle uyum sağlayabilir özelliktedir. Ayrıca ebeveyn ve çocuk kombinlerinin ortak bir şekilde yapılmasının düşünüldüğü anlarda siyah renk oldukça idealdir. Penye bebek tayt yaz aylarında nefes alan yüzeye sahiptir. Böylelikle uyku saatlerinde penye kumaştan elde edilen taytlardan yararlanabilirsiniz. Bu tarz ürünler çocukların uyku süreçlerini kaliteli bir şekilde geçirmelerine katkı sağlayarak uyandıktan sonra da mutlu olmaları üzerinde etkilidir. Erkek bebek termal tayt kış aylarında vücut ısısını koruyan özelliktedir. Uygun renklerde montlar ve botlar ile kış dönemleri sorunsuz bir şekilde atlatılır. Bebek tayt çorap tüm ailelerin bebekleri için aradıkları ürünlerden biridir. Kış aylarında bebeklerin ayaklarının üşümemesi önemli detaylardandır. Sürekli hareket halinde olmaları, yeni yürümeye başlamaları ayaklarında çorapların durmamasına etki eder. Tayt çoraplar ve erkek bebek tayt modelleri her desen ve tasarımda mevcuttur. Renk seçimini zevkinize göre yapabilir, tercihi kıyafetlerini kendisi seçen çocuklarınızın zevkine de bırakabilirsiniz. Tatlı tonlardan elde edilen düz renkli ve çizgi film kahramanlarının yer aldığı desenlerden üretilen DeFacto bebek tayt çeşitlerini Morhipo'dan sipariş verebilirsiniz.