Menüyü Atla

Bebek Oto Koltuğu

(119)

119 üründen 119 tanesi gösteriliyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İsofix Oto Koltuğu

Bebek Taşıma Koltuğu

Bebek Oto Koltuğu

Bebek oto koltuğu otomobille seyahat sırasında güvenli bir ortam oluşturur. Özellikle küçük yaş grubu için önemli bir gereç olan ürünler özel emniyet kemeriyle çocuğunuzu muhafaza eder. Otomobillerin arka kısmında bulunan oturma yerlerine sabitlenen tasarımlar yumuşak pedleriyle küçük yaş grubunu rahat ettirir. Sırt ve bel desteği ultra konfor sağlayan ürünler sağlıklı ve keyifli yolculuklar için gereklidir. Bebek oto koltukları kademeli başlık ayarı sayesinde çocuğun gelişimine adapte edilebilir. İlk doğduğu andan itibaren kullanımı mümkün olan tasarımlar 360 derece dönebilen özelliktedir. Böylece yolculuk sırasında küçük yaş grubunun ilgisini manzaraya yönlendirebilirsiniz. Aynı zamanda dik pozisyondan yatış pozisyonuna da getirilebilir. Yenidoğanlar için ana kucağı olarak da kullanılabilen tasarımları tercih edebilirsiniz. Otomobil dışında da kullanabileceğiniz ürünler özellikle dünyaya yeni merhaba diyen minikler için oldukça koruyucudur. Diğer ebeveynler tarafından yapılan bebek oto koltuğu tavsiye açıklamaları size fikir verir. Konusunda uzman seçkin markalar tarafından dizayn edilen modeller arasında uçak yolculuklarında kullanılabilen seçenekler vardır. 3 nokta kemer sistemi sayesinde çocuğunuz doğduğu günden itibaren güvenli bir şekilde yolculuk yapabilir. Otomobilinize pratik bir şekilde takabileceğiniz tasarımlar hafifliğiyle de beğenilir. Ürünlerin çıkarılabilen kılıfı yıkanabilir özelliktedir. Ayrıca tentesi bulunan ana kucağı formatındaki ürünler minikler için ekstra yastık içerir. Farklı yaş aralığındaki minikler için tasarlanan seçenekler ebeveynler için büyük kolaylık sağlar. Dayanıklılığı ve kalitesiyle beğenilen tasarımların isofixli formatları da vardır. Uluslararası bir bağlantı standardı olan bu özellik, seyahatlerde güvenliği üst seviyede tutar. Sizinle birlikte farklı yaş grubundaki çocuklarınız da konforlu bir şekilde seyahat eder. Farklı renk seçenekleriyle de göz zevkinize hitap eden modeller ayarlanabilir yan darbe koruma sistemine sahiptir. Seçkin markaların uluslararası standartlar çerçevesinde geliştirdikleri tasarımları Morhipo’dan satın alabilirsiniz.

Daha Güvenli Yolculuklar için Bebek Oto Koltukları

Miniklerin otomobil içinde tek başına yolculuk yapması için bazı özel donanımlara ihtiyaç duyulur. Onların vücut ölçüsüne tam uyumlu olarak geliştirilen oturma üniteleri keşfetmeyi seven minikleri korumaya yöneliktir. Çocukların otomobil içinde cam ya da kapı gibi alanlardan uzak durmaları için bu ürünler önemlidir. Herhangi bir olumsuz durumda darbe emici yastıkları sayesinde miniklerin zarar görmesini önler. Ayrıca kemer ya da isofix ile bağlanan ürünler çocuğunuzu oturduğu yere sabitler. Böylece olası yaralanmaların önüne geçilir. Daha konforlu bir kullanım için ekstra ekipman ve aksesuarı Morhipo’da bulabilirsiniz. Bebek oto koltuğu boyun yastığı, sırt desteği veya kemer kılıfı temin edebilirsiniz. Yenidoğanlar için ana kucağı pedi tercih edebilirsiniz. Baş kısmında ekstra yastık bulunan ürünün yumuşak formu yenidoğanlar için idealdir. Ayrıca baş ve sırt destekleri ya da oyuncaklı telefon kılıfı modelleri de vardır. Morhipo’dan yeni bir bebek oto koltuğu yastığı satın alarak eskiyen yastığı değiştirebilirsiniz. Seyahat esnasında uyuyan miniklerin başını sabitlemek için baş destekleri bulunur. Örme havludan üretilen oturma ünitesi kılıfı teri emer, böylece çocuğunuzun vücudu kuru kalır. Bu özellik uzun süreli yolculuklar için oldukça kurtarıcıdır. Ayrıca ünitenin temiz kalmasını da sağlar. Ana kucağı içinde kullanılmak üzere yenidoğanlar için havlu bel desteği de mevcuttur. Bebek oto koltuğu markaları ailenizle birlikte güvenli ve huzurlu bir şekilde yolculuk yapmanız için ürünler geliştirir. Aksesuarlarla birlikte daha da konfor kazandırılan tasarımların fonksiyonları tam güvenlik içindir. Seyahat sırasında uyumayı seven miniklerin tatlı rüyalar görmesi için her türlü donanım dizayn edilir. Ana kucağı formatındaki ürünlerin bağlantısı arkaya dönüktür. Çocuğunuzu izlemek için içinde güneşlik, sırt koruma, kemer toplayıcı ve izleme aynası bulunan kiti Morhipo’da bulabilirsiniz. Eğlenceli ve güvenli seyahatler için Morhipo’daki ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Cazip Fiyatlara Sahip Bebek Oto Koltukları

Güvenlik sağlayan ürünlerin tasarımında kullanılan materyaller özellikle darbelere karşı direnç sağlar. Şok emici pedler ve sarsıntı önleyici sabitleyiciler bu segmentteki tasarımların öne çıkan özellikleridir. Otomobil içinde minikler için özel bir alan oluşturmayı sağlayan oturma üniteleri de güvenlik içindir. Ayrı olarak satışa sunulan çeşitli aksesuarlar miniklerin vücuduna rahatlık sağlamayı hedefler. Yumuşak havlu kumaştan üretilen ped ve kılıflar bu kapsamdadır. Ayrıca oturma üniteleri de farklı formatlarda üretilir. Böylece çocuğunuzun sıkılmadan güvenli bir şekilde oturması sağlanır. Özellikle bebek oto koltuğu dönebilen versiyonları 360 dereceye kadar açı sunar. Bu sayede oturma ünitesinin yönünü cama çevirebilirsiniz. Doğa manzarasıyla meşgul olan minikler huzurla seyahat edebilirler. Tüm bu özelliklere sahip olan tasarımları indirimli olarak satın almak isteyebilirsiniz. Bunun için Morhipo’daki fırsatları değerlendirebilir, bebek oto koltuğu alt koruyucu ve daha farklı ürünleri uygun fiyata temin edebilirsiniz. Kampanya ve indirimlerle hem kalite hem de güvenlik odaklı tasarımları cazip fiyatlarla Morhipo’dan satın alabilirsiniz. Bebek oto koltuğu fiyatları arasından bütçenize hitap eden aralığı bulma şansınız Morhipo’daki seçeneklerle artar. Morhipo’da seçkin markaların imzasını taşıyan yüzlerce ürün alternatifi vardır ve içinde size uygun versiyonlar bulunur. 3 noktalı emniyet kemeri bulunan oturma üniteleri çocukların vücudunu tamamen sarar. Ayrıca bazı bebek oto koltuğu puset olarak da kullanılabilme özelliğine sahiptir. Ana kucağı olarak da bilinen oturma ünitesinin puset iskeletine bağlanabilen seçenekleri oldukça fonksiyoneldir. Bu ürünlerin puset kasaları da vardır ve set olarak satışa sunulur. “Travel system” olarak bilinen bebek oto koltuğu uygun fiyat avantajlarıyla dikkat çeker. Yürürken ya da otomobil ile seyir halindeyken çocuğunuzun güvende olduğunu bilmek sizi de rahat ettirir. Özellikleriyle dikkat çeken ve kalitesiyle uzun süre kullanabileceğiniz erkek bebek veya kız çocuk bebek oto koltuklarını Morhipo’dan temin edebilirsiniz.

Bebek Oto Koltuğu ve Aksesuarları Morhipo'da

Hayatınızı renklendiren ve konfor katan ürünlerin satışa sunulduğu Morhipo’da bebek oto koltuğu kemer kılıfı ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Çok çeşitli ürün ve marka yelpazesi sunan Morhipo’da çocuklar için güvenli tasarımlar vardır. Sıfır yaştan itibaren kullanılabilen ürünlere ek olarak ilerleyen dönemler için de alternatifler bulunur. Çocuklarla seyahat halinde bu tarz ürünlerle yolculuğu geçirmek ebeveynler için çok daha eğlenceli hale gelir. Bunu sağlayan ürünler arasında bulunan 9-36 kg bebek oto koltuğu bu ağırlıktaki yaş grubu için ideal bir ortam sunar. Kemer veya isofix sistemi ile bağlanabilen ürünlerin baş, sırt ve bel desteği bulunur. Böylece dinamik ortamların beraberinde getirdiği sarsıntı hissini en aza indirir. Otomobil ile yolculuk sırasında oluşabilecek olumsuzluklarda ilk olarak etkilenen bölgeler eklem yerleridir. Bundan dolayı küçük yaş grubu için dizayn edilen oturma üniteleri maksimum destekli ürünlerdir. Sabitlenme oranını artıran kasa dizaynı bulunan bebek oto koltuğu 9-36 kg isofix bağlantısı sayesinde ultra performans gösterir. Otomobillerin arka oturma yerinde bulunan bölüme entegre edilebilen isofix bağlantıları sarsıntı için özel olarak geliştirilir. Kendi üzerinde de 3 noktalı kemer bağlantısı bulunan ürünler maksimum güvenli seyahat sağlamak içindir. Bu ürünler üzerinde kullanabileceğiniz çeşitli aksesuar ve destekler vardır. Çocuğunuzun uzun süreli oturma pozisyonunda daha da konforlu olması için bebek oto koltuğu pedi kullanabilirsiniz. Dış ortamda kullanılabilen ana kucakları için örtülerden yararlanabilirsiniz. Hem puset hem de oturma ünitelerine takılabilen minderler de aksesuar grubuna dahildir. P şeklindeki yastık ekstra darbe emicilik için oldukça idealdir. Ekstra koruma ve yumuşaklık sağlayan aksesuar ve oturma ünite çeşitlerini Morhipo’dan sipariş verebilirsiniz.