Menüyü Atla

Bebek Kanguru

(122)

122 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Bebek Kanguru

Bebek sahibi anneler, bebek kanguru ürünlerini sık sık kullanır. Bu ürünler kanguruların yavrularını karın bölgelerinde bulunan keselerinde taşımaları düşünülerek tasarlanmıştır. Günlük hayatı oldukça kolaylaştıran bir üründür. Toplu taşıma araçlarında, markette ya da dışarıda yürüyüş yaparken bebek arabası gibi ürünleri yanınızda taşımak zor olabilir. Kanguru bebek taşıma ürünleri, bu tür zorlukları ortadan kaldıran güzel bir alternatiftir. Çünkü omuz ve sırt bölgesine sabitlenerek ellerinizi kullanabilmenize yardımcı olur. Dilerseniz evinizde, dilerseniz dışarıda kullanabileceğiniz bir üründür. Birçok uzman bu şekilde bebeğin anneyle temasını sağlayan ürünlerin, bebek arabası gibi ürünlerden çok daha iyi olduğunu ifade ederek bebek kanguru tavsiyelerinde bulunur. Bunun sebebi annenin bebekle temas ederek bebeğin psikolojik olarak kendini güvende hissetmesini sağlamasıdır. Sıfır yaşından dört yaşına kadar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bebeğinizi hem size dönük, hem de dış tarafa bakacak şekilde taşıyabileceğiniz çift yönlü bebek kanguru modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz şekilde bebeğinizi taşıyabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünün bebeğinizin başını, boynunu ve belini rahatsız etmeyeceğinden emin olmalısınız. Bu tür ürünlerin bebeğin vücudunu, özellikle başını ve boynunu desteklemesi çok önemlidir. Ayrıca aldığınız ürün, alt destek aparatı adı verilen aparata sahip olmalıdır. Bu aparat bebeğinizi alt kısımdan destekleyerek hem sizin, hem de bebeğinizin rahat etmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kangurunun askılarının bebeği taşıyan kişiyi rahatsız etmemesi, beline, boynuna ve omuzlarına doğrudan ağırlık vermek yerine ağırlığı dağıtması gerekir. Bedeninize uyum sağlamalıdır. Morhipo’da her tercihe ve bütçeye göre bebek kanguru modelleri ve fiyatları bulunur. Siz de bebeğinizi güvenle taşımak, günlük hayatınızda hareket alanınızı kısıtlamadan bebeğinizle birlikte vakit geçirmek istiyorsanız bebek kanguru çeşitlerini inceleyebilir, Morhipo’nun bütçe dostu fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

İndirimli Bebek Kanguru Çeşitleri

Anneler bebek kanguru tavsiyesi verirken ürünün ergonomik olmasına, bebeğin ve annenin rahatlığından ödün vermeden dilediğince hareket edebilmesi gerektiğini belirtirler. Ürünlerin bebek dört yaşına gelinceye kadar bozulmadan ve yıpranmadan kullanılabilmesi gerekir. Kaliteli bir bebek taşıyıcı satın almak basit gibi görünse de oldukça önemlidir. Bebeğin omurga sağlığı açısından bebek taşıyıcının doğru oturuşta bebeğe yardımcı olması gerekir. Ergonomik bebek kanguru gün içinde anneyi ve bebeği rahat ettiren ve bebeğin kolayca taşınmasını sağlayan kanguru modellerindendir. Satın almak istediğiniz kangurunun ergonomik olup olmadığını anlayabilmek için bebeğiniz büyüdükçe ona göre ayarlanabilir olup olmadığını, başını ve boynunu destekleyip desteklemediğini incelemelisiniz. Ayrıca terletmeyen bir kumaşa sahip olması, bebeğin vücut şeklini alabilmesi gibi özelliklere sahip olması gerekir. Morhipo, geniş ürün yelpazesiyle birçok markanın bebek taşıyıcı modellerini satışa sunar. Chicco bebek kanguru, ergonomik yapısıyla bebeğinizi kucağınızda konforla ve güvenle taşımanızı sağlar. Kolayca giyilebilir bir yapıya sahiptir. Bebeğinizin sırt yapısına uyum sağlayarak rahatsız etmez. Tommybaby fierra bebek taşıyıcı kanguru modellerinin birçok renk seçeneği mevcuttur. Bebeğin ağırlığını annenin sırt, bel ve boyun bölgesine eşit olarak dağıtarak gün boyu kolayca taşınmasına olanak sağlar. Bebeğinizin boyun bölgesini destekler ve birden fazla şekilde taşıma imkanı sunar. Oturaklı bebek kanguru modelleri bebeğinizi alttan destekleyerek rahatça oturmasını, hem sırtınızda hem de önünüzde taşımanıza olanak sağlar. İkiz bebek kanguru modelleri aynı anda iki tane bebeği taşımanıza yardımcı olur. Tek bir bebek taşırken olduğu gibi iki bebek taşırken de hem annenin hem de bebeklerin konforu çok önemlidir. Ağırlığı dağıtarak annenin gün içinde rahatlıkla hareket etmesini sağlar. Chicco bebek kanguru fiyatları ve diğer tüm markaların fiyatlarına ulaşmak, bebeğinizi gün boyu güvenle taşımak için Morhipo’yu ziyaret edebilirsiniz.

Kaliteli ve Sağlıklı Bebek Kangurular

Bebek taşıma kanguru ürünlerinin çok fazla modeli vardır. Bebeğin yaşına ve kilosuna uyum sağlaması gerekir. Bu ürünler kategorilere ayrılırken kız bebek ya da erkek bebek şeklinde bir ayrım söz konusu değildir. Satın aldığınız ürünü dilerseniz erkek bebek kanguru, dilerseniz kız bebek kanguru olarak kullanabilirsiniz. Renkleri ve desenleri her ikisine de uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Doktorlar, annelere bebeklerin doğduktan iki ya da üç ay sonrasında kanguru kullanmasını önerir. Buna göre kanguru satın alırken 3 aylık bebek kanguru modellerini incelemek doğru olabilir. Bebek kanguru önerilerinde bulunan uzmanlar bebeklerde kalça çıkığı gibi sorunlar meydana gelmemesi için bebeğin doğru bir pozisyonda oturmasını sağlayan kangurular tercih edilmesi gerektiğini belirtir. Bebek kanguru yorumları ise bütün bunları doğrular niteliktedir. Çünkü bebekler zaman ilerledikçe büyümeye ve gelişmeye devam ederler. Doğru pozisyonda oturmalarının gelişimlerine olumlu yönde etkileri vardır. Erkek bebeklere sahip anneler kanguruların erkek bebeklere zarar verebileceğinden endişelenirler ve erkek bebek kanguru tavsiyesi ararlar. Ancak kanguruların erkek bebeklere herhangi olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır. Bebek bakım çantası bebeklerin dışarıda ihtiyaç duyabileceği ürünlerin taşınabilmesi için kullanılan çantalardır. Bazı anneler bu tür çantaları elinde taşımak istemez. Kanguru bebek çantası olarak satışa sunulan ürünler hem bebeğinizi taşıyabilmenizi, hem de dışarıya çıktığınızda bebeğiniz için ayrı bir çanta taşımak yerine kangurunun arka kısmındaki fermuarlı bölmeyi kullanabilmenizi sağlar. Bu sayede bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği ürünleri kolayca taşıyabilirsiniz. Eğer yanınızda ayrı bir bebek bakım çantası bulundurmayı tercih ediyorsanız bebek çanta kanguru seti sizin için güzel bir alternatiftir. Kanguru ve bebek bakım çantasından oluşan ikili sete, ana kucağı, kanguru ve bebek bakım çantasından oluşan üçlü setlere ve indirimli bebek kanguru modellerine Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

En Uygun Bebek Kanguru Fiyatları Morhipo’da

Morhipo uzun yıllardır giyimden elektroniğe, ev ürünlerinden kozmetiğe geniş ürün yelpazesiyle birçok markaya ev sahipliği yapmasıyla bilinen bir markadır. Online alışveriş denildiğinde akıllara ilk olarak Morhipo gelir. Köklü ve güvenilir oluşuyla beraber, indirimli ürünleri kullanıcısına sunan bir internet sitesidir. Anneler, bebeğinin güvenilir ürünler kullanmasını ister. Bu nedenle bebek için doğru ürünü seçmek çok önemlidir. Çocuk kategorisinde de bir çok ürün kategorisine sahip olan Morhipo, annelerin uğrak yeridir. Morhipo bebek kanguru ürünleri kategorisinde onlarca ürünü satışa sunar. Ergonomik modeller, çift yönlü modeller ya da oturaklı modeller gibi oldukça fazla sayıda kanguru modeli bulunur. Bebeğin sağlığı açısından en doğru ürünü seçmek, anneler için zor gibi görünse de Morhipo annelere birçok seçenek sunar. Her tercihe ve bütçeye uygun ürünü bünyesinde barındırır. Satın alınmak istenen kangurunun bebeği rahat hissettirmesi önemli bir husustur. Emzirmeye elverişli ve gizliliği sağlayabilen bir kanguru satın alınmalıdır. Bebeğin omurgasını desteklemeli, kumaşı bebeğin cildini irite etmemeli ve terletmemelidir. Baş desteği bulunan ve bebeğin ağırlığını annenin vücuduna dengeli dağıtan bir kanguru tercih edilmelidir. Henüz boyun kasları gelişmediği için doğduktan ilk iki ay sonrasına kadar bebeğin yüzü anneye dönük olacak şekilde olmalıdır. İki ay geçtikten sonra bebeğin sırtı anneye bakacak şekilde konumlandırılabilir. Bu nedenle uzun süre kullanmak istiyorsanız bebeğinize göre büyüyebilen, çift taraflı bir kanguru satın almalısınız. Hem kaliteli oluşuyla hem de bütçe dostu bebek kanguru fiyatlarının sayesinde aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Siz de bebeğinizin sağlığını her şeyden çok önemsiyorsanız, Morhipo’yu ziyaret etmeyi, bebek taşıma kanguru modelleri ve fiyatlarını incelemeyi unutmayın.