Menüyü Atla

Beats Modelleri

(7)

7 üründen 7 tanesi gösteriliyor.

Beats

Amerikalı bir rapçi olan Dr. Dre Young ve Jimmy Lovine tarafından kurulan Beats markası, dünya genelinde kaliteli ve başarılı ses yalıtımı sükse yapan isimler içinde bulunur. Apple gibi markalarla birlikte çalışan Beats, son yılların parlayan yıldızları arasında yer alır. İlk zamanlarda küçük kulaklıklarla yoluna başlasa da Beats kulaklık modellerinde zaman içinde bir değişime gidilir. Günümüzde marka ile özdeşleşmiş olan büyük kulaklıklar herkes tarafından büyük bir beğeni kazanmayı başarır. Hem kulak içi hem de çerçeve modelleri ile müzik piyasasında önemli bir yere sahip olan markanın ürünleri içinde hoşunuza giden bir kulaklıkla karşılaşmanız mümkündür. Beats çeşitleri kendi içinde birbirinden farklı onlarca modeli barındırır. Her modelde kendine özel bir takım özellikler vardır. Örneğin Beats oyuncu kulaklığı kalite ses yalıtımının haricinde uzun saatler süren kullanımı göz önüne alınarak ekstra kulak ve baş destekleri ile gelir. Gerçekçi ve çarpıcı bir oyun deneyimi sağlamak üzere kusursuz bir ses sunmaya özen gösteren bu modeller ile marka, oyun oynayan kişiler arasında oldukça popülerdir. Kulak üstü, kulak içi ya da kafa üstü gibi farklı modelleri ile Beats ürünleri herkesin alışkanlıklarına göre tercih edebileceği bir çeşitliliğe sahiptir. Sesin kulak içindeki yayılım dengesini başarılı bir seviyede tutan marka, dıştan gelen sesi engellemesinin yanı sıra dışarı ses çıkmasını da engelleyecek bir sistem oluşturur. Film izlerken, oyun oynarken ya da dizi izlerken kaliteli bir deneyim arayanlara hitap eden marka, çeşitli renk seçenekleri ile de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Beats kulak içi kulaklık çeşitlerinden kafa üstü kulaklıklarına kadar aradığınız her şeyi Morhipo'da bulabilirsiniz. Beats Audio kulaklık çeşitleri ile ses kalitesini iyi bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Beats Kulaklık Modelleri

Beats genellikle akılda kafa üstü kulaklıkları ile kalan bir marka olsa da birbirinden farklı onlarca tarzda ürünü bünyesinde bulundurur. Hareketli renkleri ve büyük B harfi ile tanınan marka, kaliteyi şık bir görünümle bir araya getirerek ortaya farklı bir ses deneyimi sunar. Beats Flex kablosuz kulak içi kulaklık ile kullanımı rahat bir ürün ortaya çıkarır. Ebatının küçüklüğü ile ters orantılı olarak büyük bir ses deneyimi sunan bu ürün, kolay taşınabilir ve kablosuz olması ile sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunur. Kulağın içini rahatsız etmeyen yapısı ile tüm gün kullanılsa bile rahatsızlığa sebep olmayan bu kulaklıklar, kullanıcılarına günlük hayatın karmaşası içinde büyük bir kolaylık sağlar. Telefon aramalarının da yapılabileceği bu ürün tempolu bir günde adeta asistan görevi görür. Kanal içi bir kulaklık olan markanın kablosuz kulaklık modelleri hem Android hem de IOS ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışır. Google Asistan ve Siri Asistan ile senkronize edilebilmesi ile büyük bir kolaylık sağlayan ürün, pasif gürültü önleme özelliği ile de iyi bir ses deneyimi sunar. Son yıllarda evrimleşen teknoloji ile beraber Beats bluetooth kulaklık çeşitlerinde de kaliteyi iyi bir noktaya taşımayı başarır. Aynı zamanda Beats kulaklık kablosuz olabildiği gibi kablolu modeller ile de karşınıza çıkar. Kablo ve kulaklık renklerinin farklı bir şekilde tasarlandığı bu ürünler renkli ve hareketli görünümleri ile kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılanır. Bütün bunların dışında Beats kulaklık süngeri gibi yedek parçaları da bulabileceğiniz bir markadır. Kafa üstü kulaklığın süngerinde yırtılma oluştuğu takdirde markanın kulaklık süngerlerinden birini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Böylece yedek parça bulma sıkıntısı da yaşamamış olursunuz. Morhipo'dan Beats DJ kulaklık gibi onlarca farklı modele ulaşabilirsiniz.

Üstün Performans Sunan Beats Hoparlörler

Beats Flex kablosuz kulaklık gibi günlük yaşantıya pratiklik katan kulaklık modellerinin dışında hoparlörleri ile de kalitesini sürdürmeye devam eder. Apple çatısı altında yaşamına devam eden marka, başarılı ve gerçekçi ses deneyimi sunması ile global piyasada isminden sıklıkla söz ettirir. Birbirinden farklı onlarca boyut seçeneğine sahip olan Beats bluetooth hoparlör çeşitlerini incelediğinizde ihtiyacınıza uygun olan ebattaki ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Genellikle pil ile kullanılan bu hoparlörleri istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilir ve müzik deneyiminizi başkaları ile paylaşabilirsiniz. Kampta ya da evde arkadaşlarınızla istediğiniz şarkıları açabilir ve ortak bir müzik zevki ile zamanınızı kaliteli şekilde geçirebilirsiniz. Beats ses bombası ismini verdiği hoparlör modeli ile sofistike bir görünümle gelir. Hafif olması ile her yere rahat bir şekilde taşıyabileceğiniz bu hoparlör net bir ses kalitesi sunar. Rahat kullanılabilen bir arayüze sahip olması ile herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir ürün olma özelliği de gösterir. Bütün Beats hoparlör çeşitlerinde aynı kaliteyi yakalamanız mümkündür. Şarjı uzun süre dayanan ve basit arayüzü ile kolay bir şekilde kullanılabilen bu ürünler taşınabilir kompakt tasarımları ile alanında önemli bir yerdedir. Cihazınızı bluetooth ile hızlı bir şekilde eşleştirebileceğiniz bu ürünle uzun süre cihaz senkronizasyonu da beklemenize gerek kalmaz. Beats 5.0 bluetooth ile donattığı ürünlerinde hızlı ve net bir ses deneyimi sunmayı başarır. Güncel teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak yenilenen Beats bluetooth hızı ve başarılı çevrim mesafesi ile hoparlörden uzaklaşsanız bile bağlantıyı yitirmezsiniz. Gelişmiş bir ses performansı sunan Beats ürünler ile film, dizi ve müzik deneyimi daha da keyifli bir hale gelir. Morhipo'nun fırsatlar dolu dünyasında Beats indirimlerini yakalayarak kaliteye uygun fiyat seçeneklerinden sahip olabilirsiniz.

Morhipo'da Beats Fiyatları

Müzik endüstrisinde önemli bir yere sahip olan Beats, kulaklıktan hoparlöre kadar geniş bir ürün yelpazesi ile karşınıza çıkar. Markanın kulaklıkları da kendi içinde çeşitli özellikleri ile birbirinden ayrılır. Beats Gaming kulaklık modelleri ile daha çok oyun oynayan kullanıcılara hitap eder. Boyun uzunluğu ayarlanabilen modelleriyle herkesin kendine göre ayarlayabileceği kulaklıklar üreten marka, teknik deteylarla tasarım özelliklerini dengeli bir şekilde ele alır. Markanın kült modeli kafa üstü Beats beyaz kulaklık olsa da kırmızı ya da mavi gibi farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Değişik ve eğlenceli tasarımları ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran marka, kulaklık modellerini aynı zamanda bir aksesuar olarak tasarlar. Şık ve hoş görünümleri ile genç yetişkin fark etmeksizin herkese hitap etmesi ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Beats Solo kulaklık ise gürültü önleme özelliğini başarılı bir şekilde uygulayan modeller arasında bulunur. Takıldığı anda dış dünya ile etkiyi kesen bu kulaklıkla müzik deneyimini en uç sınırlara kadar yaşayabilirsiniz. Beats Studio ise diğer kafa üstü kulaklıklara nazaran biraz daha uygun fiyatlı bir modeldir. Katlanabilir tasarımı ve ayarlanabilir kafa bandı ile kolay bir kullanıma sahip olan Beats Studio, kablosuz tipte bir kulaklıktır. Beats kulaklık fiyatları sahip olduğu bu çeşitli model alternatiflerinden dolayı geniş bir aralıkta dağılma özelliği gösterir. Farklı bütçelere hitap eden alternatifleri ile Beats Flex fiyat ve çeşitlerine Morhipo üzerinden kısa süre içinde erişebilirsiniz. Beats Türkiye ve yurt dışında geniş kitlelere hitap eden bir markadır. Herkes tarafından ulaşılabilir bir kaliteye sahip olması ile gün geçtikçe kullanıcı sayısını da büyütmeye devam eder. Siz de bu kitleye katılarak kaliteli bir ses deneyimi yaşamak istiyorsanız Morhipo üzerinden markanın ürünlerine göz atabilirsiniz.