Menüyü Atla

Baskılı Tişört

(14017)

14017 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Baskılı Tişört

Tüm zamanların modası olan baskılı tişört modelleri değişik renk ve tasarımları ile hem erkek ve kadın hem de çocuk kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir üst giyim parçasıdır. Baskılı modeller rahat ve şık bir tarz oluşturmanıza yardımcı olabilir. Tişörtler neredeyse bütün kıyafetlerle kolayca uyum sağlar. Bu nedenle özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilir. Baskılar birçok renk ve desende olabilirken modellerin ayrımını sağlayacak en önemli unsur tasarımın bulunduğu bölgedir. Tasarımlar tişörtün arkasında, önünde veya her iki tarafında da olabilir. Arkası baskılı tişört modelleri genellikle önü düz ve tek renk bir tasarımla oluşturulur. Bu sayede tasarım göz yormaz ve sade bir görüntü sunar. Arkasında karmaşık bir desen veya büyük bir figür olan üst giyim parçalarını basit kot pantolonlarla veya siyah kanvas pantolonlarla kombinleyerek uyumlu bir görüntü oluşturabilirsiniz. Kaplan baskılı tişört çeşitleri hem erkek ve kadın kullanıcılar hem de çocuk kullanıcılar için en sık tercih edilen modellerden biridir. Hayvanlar ve onların figürleri doğayı ve gücü temsil edebilir. Ayrıca çocuk kullanıcılar için üretilen modellerde hayvan figürleri daha sevimli bir tasarıma sahip olabilir. Çocuğunuzun sevdiği bir çizgi film karakterini veya sevdiği bir hayvan figürünü baskı olarak tercih edebilirsiniz. Bu tarz tişörtlerin alt kısmında ilham verici metinler olabilir. Kurt baskılı tişört modelleri genellikle erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Kurtlar doğada gücü temsil eder. Bu sebeple güçlü ve keskin bir moda anlayışı yakalamak istiyorsanız hayvan figürlü modelleri tercih edebilirsiniz. Bu desenler bilgisayar baskısı olabileceği gibi elle çizilmiş de olabilir. Tarzını yansıtabileceğiniz bir sırt baskılı tişört modeli bulmak istiyorsanız Morhipo sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Göz Alıcı Baskılı Tişört Modelleri

Sırtı baskılı tişört modelleri kullanıcılara birçok farklı ürün çeşidi sunsa da kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen baskılar hayvan figürleridir. Hayvan figürlü tişörtler hem kadın ve erkek hem de çocuk kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olur. Köpek baskılı tişört tasarımları genellikle çoğu kullanıcı tarafından sevimli oldukları için tercih edilir. Eğer sevimli ve spor bir tarz yaratmak istiyorsanız bu modellerden faydalanabilirsiniz. Bu üst giyim parçaları kot pantolonlarla ve deri ceketlerle uyumlu hale getirilebilir. Civciv baskılı tişört modelleri yine spor tarzı tercih eden kadın ve erkek kullanıcılara hitap eder. Bu modelleri siyah pantolon ve sarı çanta ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca altın sarısı takılar da yarattığınız tarza katkı sağlayabilir. Mavi baskılı tişört çeşitleri oldukça spor parçalar arasında yer alır. Hem ev içinde hem de dışarı çıkarken kullanılabilir. Bu ürünleri topuklu ayakkabı veya kumaş ceketlerle uyumlu bir hale getirerek iş hayatında, şık bir yemekte veya toplantılarda kullanabilirsiniz. Erkek sırtı baskılı tişört çeşitleri erkek kullanıcıların gardırobu için kurtarıcı parçalardan biridir. Bu parçalar özellikle yaz aylarında hem kadın hem erkek kullanıcıların kurtarıcısı olur. Ancak bunları yalnızca yaz aylarında giymeniz gerekmez. Özellikle erkek kullanıcılar bu modelleri kareli veya düz renk gömleklerle uyumlu bir hale getirerek soğuk havalarda da spor şık bir görünüm yakalayabilir. Tişörtler; spor yaparken, dışarı çıkarken ve çok terlenen işlerde kullanılmak için üretilmiş üst giyim ürünleridir. Bu nedenle özellikle ilkbahar ve yaz aylarında, sıcak havalarda terliyorsanız pamuk kumaşlardan üretilmiş olan DeFacto baskılı tişört modellerini tercih edebilirsiniz. Pamuklu kumaşlar sıcak havalara rağmen terlemenizi engeller ve aynı zamanda sizi mümkün olduğunca serin tutar. Hem kadın ve erkek hem de çocuk kullanıcılar için üretilen balık baskılı tişört ve diğer tüm modellere Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

En Güzel Baskılı Tişört Tasarımları

Koton baskılı tişört modelleri genellikle spor ve salaş tarzlar için tasarlanmış gibi dursa da bu spor ve salaş modelleri uygun bir şekilde kombinleyerek şık ve ciddi tasarımlara dönüştürebilirsiniz. Özellikle kadın baskılı tişört çeşitleri böyle bir moda anlayışı yaratmaya oldukça elverişlidir. Bu ürünleri kot pantolon veya kanvas ürünlerle kombinlediğinizde salaş ve spor bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu görünümü spor ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Ancak diğer taraftan, aynı ürünleri topuklu ayakkabı ve kumaş eteklerle kombinleyerek spor şık bir ofis modası da oluşturabilirsiniz. Beyaz baskılı tişört tasarımları ofis şıklığını sağlamak için hem erkek hem kadın kullanıcılara yardımcı olur. Beyaz zemine oturtulmuş figürler hem spor bir hava yakalanmasına imkan tanır hem de daha klasik parçalarla uyum yakalayarak şık bir tarz ortaya çıkarır. Beyaz ve siyah gibi keskin renkler üzerine tasarlanmış veya nasa baskılı tişört modellerinde kombininizdeki diğer parçaları biraz daha renkli ve karmaşık desende seçebilirsiniz. Bu hem sade hem göz alıcı bir kontrast oluşturmanıza yardımcı olabilir. Oversize baskılı tişört çeşitleri de hem kadın hem erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Oversize modeller vücudunuzu tam sarmadığı ve hafif bol bir görünüm sağladıkları için en rahat seçeneklerden biridir. Yazın sıcak günlerinde hem erkek hem kadın kullanıcılar oversize ve rahat modelleri tercih ederler. Bu ürünler kot şort veya kot pantolonlarla rahatlıkla kombinlenebilir. Özellikle kadın kullanıcılar bu modellerle büyük zincir kolyeler tercih edebilir. Erkek baskılı tişört modelleri slim fit tasarımların yanında oversize kalıplara da yer verir. Tasarımcılar bu geniş kesim modelleri üretirken kullanıcıların rahatlığını göz önünde tutar. Tüm baskılı tişört fiyatları, tasarımları, renkleri ve desenleri için Morhipo sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Baskılı Tişört Çeşitleri Morhipo’da

Dijital baskılı tişört modelleri hem erkek hem kadın kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir parça olmasıyla birlikte en güzel hediye seçeneklerinden biri olarak da beğeni toplar. Bu tarz bir hediye kolayca kişiselleştirilebilir. Kişiselleştirmeyi yazı, resim, figür veya fotoğraflar yardımı ile kolayca yapabilirsiniz. Özellikle fotoğraf baskılı tişört modeller kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir hediye türüdür. Arkadaşınıza, ailenize veya sevgilinize birlikte olduğunuz bir fotoğrafı ürünün üzerine bastırarak hediye oluşturabilirsiniz. Hayvan baskılı tişört çeşitleri de yine sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel ve anlamlı hediyelerden biri olur. Eğer bir hayvan sahibine hediye alıyorsanız ürünün üzerinde o hayvanının çizim, desen veya fotoğraf hali bulunabilir. Snoopy baskılı tişört modelleri hayvan figürlü ürünler arasında en sık tercih edilenlerden biri olarak göze çarpar. Aynı zamanda bu modelleri kendiniz için de tercih edebilirsiniz. Yazı baskılı tişört çeşitleri de hem kadın hem erkek kullanıcıların dikkatini çeker. Bu yazılar eğlenceli, komik veya motive edici metinler içerebilir. Kendi moda anlayışınıza uygun bir metin veya figür seçerek hem kendinizi hem de hediye yolu ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca tüm bu ürünler gardırobunuzun önemli bir parçası olarak günlük kıyafetlerinizi de çeşitlendirmenizi sağlar. Farklı pantolon, ayakkabı ve gömleklerle uyumlu hale getirdiğiniz bu üst giyim ürünleri daha kolay bir şekilde kombin yapabilmenize yardımcı olur. Sırtı baskılı tişört erkek kullanıcılara olduğu kadar kadın kullanıcılara da hitap ederek bütün gardıropların gözdesi haline gelir. Tüm uzun baskılı tişört ürünlerinin beden, renk, tasarım ve kumaş tiplerini Morhipo online alışveriş sitesi sayesinde inceleyebilirsiniz. Zevkinize hitap eden bir seçim yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.