Menüyü Atla

Barbie Barbie Chelsea Bahçede Oyun Seti

136,67 TL 139,90 TL %2 İndirim
Morpass ile 150 TL ve Üzeri Kargonuz Bedava! Morpass’li ol!

Ürün Hakkında

Panel Kırtasiye tarafından gönderilecektir.

Ürün Adı : U302763 Barbie Chelsea Bahçede Oyun Seti

Ürün Detayı : "
Barbie Chelsea Bahçe de Oyun Seti FRH75Chelsea bebeği ve vejeteryan bahçesi oyun grubu ile genç foodies kendi oyun zamanı eğlencesini artırabilir! Sette sebze kalıpları olan bir bahçe arsası, elma kalıpları olan bir elma ağacı, kayıtlı bir çiftlik standı ve iki renk hamur, yeşil ve turuncu var. Ek aksesuarlar bir kürek, sulama kabı ve sepet - hikaye anlatımı için tohumları ekmeye yardımcı olur. Bu kullanımı kolay setle herkes yeşil bir baş parmağa sahip olabilir. Elmaları ""dikmek"" için ağaçtaki elma kalıplarını doldurmak için yeşil hamur kullanın. Bahçe kalıbını doldurmak için her iki hamur rengini kullanın, daha sonra topraktan havuç ve marul filizini görmek için sera çerçevesini aşağı doğru bastırın. Çiftlik standında satmak için mahsulün tamamını dikin ve hasat edin - lezzetli görünen envanteri göstermek için raflar ve bir tezgah var. Chelsea bebek bahçeye yönelmeye hazırdır ve standın meyve ve sebze grafikleri, çıkarılabilir bir etek ve beyaz ayakkabılarla süslenmiş beyaz bir üst giymesine dikkat eder. Genç beyinler hayal güçlerini bu bahçede büyütmek için çok eğlenceli olacak.

Eğlencenin bir tarifini mükemmelleştirmek için pişirme ve pişirme hattında diğer Barbie bebeklerini ve playets'lerini topla! Moda ve ayakkabı giyen Chelsea bebeği, vejeteryan kalıbı toprak arsa, elma ağacı kalıbı, çiftlik standı, sicil, kürek, sulama kabı, sepet ve iki hamur rengini içerir. Renkler ve dekorasyonlar değişebilir. elma ağacı küfü, tarla standı, kayıt, kürek, sulama olabilir, sepet ve iki hamur rengi. Renkler ve dekorasyonlar değişebilir. elma ağacı küfü, tarla standı, kayıt, kürek, sulama olabilir, sepet ve iki hamur rengi. Renkler ve dekorasyonlar değişebilir.

 
Kutuda ne var?

  • Chelsea bebek, sebze severler ile bahçe arsası, elma kalıpları olan bir elma ağacı, 2 hamur rengi ve rol yapma ve hikaye anlatımı eğlencesi için ek parçalar içeren bir bahçe oyun seti ile eğlenceli bir şekilde büyür!


  • Elmaları ağaçtaki kalıpları yeşil hamurla doldurarak ""dik"" ve standa satmak için bir kez şekillendirerek çıkartın.


  • Bahçedeki yeşil ve turuncu hamurla toprak kalıbını doldurarak havuç ve marulları ""büyütün"", ardından filizlenmelerini görmek için sera çerçevesini aşağı bastırın!


  • Ürünleri göstermek için çiftlik standındaki rafları ve tezgahı kullanın; bir kayıt genç bahçıvanların da artan kârlar kazanmasına izin veriyor!


  • Bir kürek, sulama kabı ve sepet, öykü anlatma ilhamı ve rol yapma eylemi ekler.

  • Yaş Grubu: 5 Yaş Ve Üzeri 
unisex çocuk
true
oyuncak
0
renkli
}