Menüyü Atla

Banyo Paspası

Özel Fiyatlar


261 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Banyo Paspası

Banyo paspası banyolarınızın daha nizami görünmesini sağlayan bir çeşit halıdır. Tozları üzerinde toplayarak yer fayanslarının üzerinde kirli birikintiler oluşmasının önüne geçer. Bu sayede banyolarınızın daha hijyenik ve temiz olmasına yardımcı olur. Banyo paspasları bu temizlik fonksiyonlarının yanı sıra dekoratif ürünler olarak da kullanabileceğiniz parçalardan oluşur. Çeşitli renk ve desenden oluşan banyo paspası takımı modelleri banyolarınızın daha güzel ve canlı görünmesini sağlar. İncelediğiniz takdirde bu banyo paspası seti içerisinde birbirinden farklı birkaç parça olduğunu görebilirsiniz. Banyo paspası seti aynı renkteki iki ya da daha fazla paspastan oluşabileceği gibi birbirine uygun desenlerdeki farklı paspaslardan da oluşabilir. Genellikle bir tane büyük ve bir tane küçük paspaslardan oluşan bu setler sayesinde hem banyolarınızdaki tozu ve kiri ortadan kaldırabilir hem de şık ve zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. Banyo paspası ikili setleri genellikle yumuşak ve tüylü bir malzeme ile karşınıza çıkar. Pamuklu ya da polyester olan bu paspaslar, desenli ve tek renk olmak üzere iki ana kategoriye ayrılır. Tek renk olanları banyolarınıza ev havası verirken desenli tasarımlar daha canlı ve şık bir görüntü kazandırmanızı sağlar. Banyo paspası yuvarlak olabildiği gibi aynı zamanda dikdörtgen ya da kare gibi farklı geometrik şekiller baz alınarak tasarlanır. Alanınıza ve zevkinize göre tercihte bulunabileceğiniz bu banyo paspası modelleri içinden hoşunuza gidebilecek bir tasarımla karşılaşmanız mümkündür. Yuvarlak paspaslar yumuşak geçişlerinden dolayı banyolarınıza daha zarif bir görüntü verirken dikdörtgen olan modeller keskin geçişleri sayesinde daha ağır bir albeni oluşturabilir. Morhipo'daki ürünleri incelediğinizde set halinde satışa sunulan paspasların haricinde banyo paspası tekli olarak da karşınıza çıkar. Küçük alanlar için daha verimli olan bu paspaslar, banyolarınızın havasını anında değiştirir. Aradığınız şık banyo paspası Morhipo'da sizleri bekler.

Banyo Paspası Boyut ve Şekilleri

Şeklinden rengine, deseninden malzemesine kadar banyo paspasları birbirinden farklı onlarca tasarımla beraber karşınıza çıkar. Banyonuzun genel renkleri ve dizaynına göre tercih edebileceğiniz bu ürünlerle istediğiniz görünümü elde etmeniz kolay bir hale gelir. Banyo paspasları farklı ebat alternatifleri ile karşınıza çıkar. Banyo paspası büyük ya da küçük olabildiği gibi geniş ya da dar bir forma da sahip olabilir. Banyolarınızda geniş ve ferah bir alan varsa eğer banyo paspası büyük boy modelleri sizin için daha uygundur. Bu ürünler büyük banyoların atmosferini anında değiştirdiği için geniş alanlar için büyük banyo paspası tavsiye edilir. Çeşitli ebatlardan satışa sunulan bu paspaslar arasından sizin için uygun olan boyuttaki bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Geniş bir banyonuz varsa eğer büyük ebatlardaki ürünlerle tozları ortadan kaldırabilir ve banyolarınıza daha temiz bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dar ama uzun alanlar içinse banyo paspası uzun modeller arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Boyut haricinde banyo paspasları şekil bakımından da çeşitlilik gösterir. Banyo paspası oval formda olabildiği gibi dikdörtgen ya da kare gibi değişik şekillerle de karşınıza çıkar. Oval olanları istediğiniz yere daha kolay bir şekilde sığdırabilirken dikdörtgen paspaslar daha fazla alan kapladıkları için banyodaki tozları üzerinde daha etkili bir şekilde toplamayı başarır. Eğer bütün bu şekillerin avantajlarından tamamen yararlanmak istiyorsanız banyo paspası 3’lü setler arasından seçim yapabilirsiniz. Hem oval hem dikdörtgen hem de kare olan bu paspaslarla büyük ya da orta büyüklükteki banyolarınızı rahatlıkla süsleyebilirsiniz. 2’li banyo paspası ise genellikle aynı şekildeki iki paspastan oluşur. İster oval ister dikdörtgen tasarımdaki iki paspasa bu setlerden satın alarak sahip olabilirsiniz. Morhipo'da yer alan çeşitli banyo paspası modellerine ulaşarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Banyo Paspası Modelleri

Boyut ve setlerin dışında banyo paspasları değişik renk, model, marka ve malzeme konusunda da kendi içinde bir çeşitlilik ile karşınıza çıkar. Banyo paspası pamuklu olabildiği gibi polyester gibi farklı malzemeler kullanılarak da üretilir. En çok pamuklu olan banyo paspasları tercih edilse de diğer malzemedeki ürünler de paspasa farklı bir görünüm kazandırdıklarından dolayı dekoratif olarak tercih edebileceğiniz bir çeşitliliğe sahiptir. Pamuklu banyo paspası peluş bir görüntü ile tercihinize sunulur. Bu banyo paspası yumuşak ve tüylü bir yapıda olduğu için sıcak ve samimi bir tasarım elde etmenize yardımcı olur. Bu banyo paspası tüylü ve yumuşak olduğu için çocukların da hoşuna giden ürünler arasında yer alır. Banyo paspası vakumlu olduğunda ise daha çok dekoratif olarak kullanabileceğiniz bir ürün haline gelir. Diğer paspaslar gibi tozu üzerinde toplamasa da görsellik olarak hoşunuza gidebilecek sonuçlar elde etmenizi sağlar. Peluş paspasların dışında banyo paspası bambu bir görünüme sahip olarak da karşınıza çıkar. Genellikle bambu banyo paspası tek parça olarak satışa sunulur. Yoğun kullanımlara ve lekeye dayanıklı olacak şekilde özel olarak suni deriden üretilir. Peluş paspaslar kadar yumuşak ve rahat bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda Morhipo'da bulunan bu tipteki bazı banyo paspası su emici özelliklerle karşınıza çıkar. Bu sayede banyolarınızın zeminine su dökseniz bile bu paspaslar suyu anında emerek ıslak zemin problemini ortadan kaldırır. Bambunun dışında banyo paspası hasır tasarımlarla da kullanıcıların ilgisini çeker. Hasır görünümünde olan bu ürünler genellikle kumaştan üretilse de deriden yapılan paspaslarla da karşılaşabilirsiniz. Morhipo'daki her paspas gibi bu ürünler de antialerjik bir dokuya sahiptir. Leke tutmaz ve tozların banyoda birikmesinin önüne geçer. Siz de Morhipo'dan bütün bu modelleri inceleyebilirsiniz.

Morhipo'da Banyo Paspası Avantajları

Banyo paspası fiyatları üzerinde rengin, şeklin, markanın, desenin, ebatın, kumaşın ve set halinde olup olmamasının etkisi bulunur. Paspas fiyatları pek çok farklı etkenin bir sonucu olarak ortaya çıktığı için de geniş bir aralıkta tercihinize sunulur. 3d banyo paspası ile düz renkteki bir paspas aynı fiyat aralıklarıyla karşınıza çıkar. Banyo paspası kaymaz olduğunda da fiyat üzerinde oynamalara sebep olur. Banyo paspası el örgüsü olduğunda da diğerlerine göre biraz daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Banyo paspası üçlü olarak satıldığı takdirde tekli olanlara göre daha yüksek etiketlerde karşınıza çıksa da set halinde satılan ürünler birim bazda diğerlerine göre daha avantajlı hale gelir. Morhipo'da banyo paspasları ve fiyatları avantajlı ve uygun alternatiflerle sunulur. Madame Coco banyo paspası ya da Taç banyo paspası gibi birbirinden farklı onlarca markayı Morhipo'da bütçenize uygun fiyatlardan bulabilirsiniz. Tekli ürünlerin yanı sıra setlerden yana da seçim yapabilirsiniz. Bu setler bazen sadece paspaslardan oluşurken bazen de banyo paspası klozet takımı olarak bütün banyonuzda kullanabileceğiniz parçaların birleşiminden oluşur. Hem yere hem de klozetlerinizin üzerine serebileceğiniz bu setlere Morhipo'dan avantajlı fiyatlardan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ıslanmaz banyo paspası çeşitleriyle banyolarınızda fonksiyonel bir kolaylık elde edebilirsiniz. Klozetlerin ve yerlerin ıslanmasının önüne geçebilirsiniz. Banyolarınızın havasını banyo paspası satın alarak değiştirebilir ve yeni baştan tasarlayabilirsiniz. Morhipo'daki yüzlerce farklı marka ve model arasından bütçenize ve zevkinize uygun olan bir paspası anında bulabilirsiniz. Antialerjik, toz tutmayan, kaymaz paspaslarla temizlik konusunda da büyük bir kolaylık elde edebilirsiniz. Bütçenize etiketlerle karşınıza çıkan bu ürünler içinden aradığınız paspası bulabilirsiniz. Farklı bir hava yakalamak için Morhipo’dan banyo paspası alabilir, banyo dekorunuzu canlandırabilirsiniz.