İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Axess’e Özel 50 TL Chip-Para Hediye

Axess’e Özel 50 TL Chip-Para Hediye

Axess’e özel 300 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para hediye kampanyası detayları:

Axess’e özel 5 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Morhipo.com’da yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para hediye! Üstelik 6 taksit fırsatıyla!

Kazanılan chip-paralar 15 Mayıs 2017 tarihine kadar Morhipo.com’da kullanılabilecektir.

 • 5 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Morhipo.com’da tek çekim ve taksitli 300 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
 • Kazanılacak chip-paralar Morhipo.com’da kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 15 Mayıs 2017 olacaktır. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya dahil olacak kartlar: Axess, Wings, Free ve Neo’dur. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 50 TL chip-para kazanabilir.
 • Ayrıca 1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Morhipo Mobil ve www.morhipo.com'da Axess’e özel peşin fiyatına 3 ve 6 taksit sunulur.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
 • Masterpass kart saklama özelliğini kullanan müşterilerimiz kampanyadan faydalanamaz.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para da iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanya ile ilgili her türlü sorunuz için 0850 222 30 90 numaralı danışma hattından Morhipo müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.