Menüyü Atla

Asus Modelleri

(559)

559 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Asus

Asus markası 1989 yılında Tayvan'da bilgisayar ve donanım üreticisi olarak kurulmuştur. Yıllar içinde ürün gamını genişleterek dünya markaları arasında yer almaya başlamış ve kalitesi ile global bir üne kavuşmayı başarmıştır. 30 küsür yıla yayılan tecrübesi ile elektronik piyasasında sağlam adımlarla ilerlerken kalitesini ve donanımını sürekli geliştirir. Zamanın teknolojinin sahip olduğu bütün imkanları kullanarak kendini sürekli yenileyerek güncel kalmayı başarır. Bilgisayar bazında yakaladığı çıta ile global piyasadaki zirve markalar arasında yer alır. Ana parçalardan yedek parçalara kadar bütün elementleri bünyesinde bulunduran marka, bu sayede aradığınız ürünü bulmanızı kolay bir hale getirir. Asus laptop ve masaüstü bilgisayarlardan, monitör ve modemlere kadar geniş bir ürün yelpazesi ile karşınıza çıkar. Masaüstü bilgisayarlar ve laptoplar kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Kullanım amacınıza uygun teknik donanımlarla sayısız ürünler sunar. Ayrıca kolay kuruluma sahip Asus modem çeşitleriyle internetine daha hızlı ve yüksek performansta erişim sağlayabilirsiniz. Pratik bir kullanıma sahip olan bu modemler sayesinde daha hızlı bir bağlantı sağlanır. Asus'un kendine ait arayüzü, internet sağlayıcınızla modem arasındaki bağlantıyı kolay bir şekilde kurmanıza imkan tanır. Fonksiyonel olarak hayatınıza pratik çözümler sunan ürünler arasında yüksek performans elde edebileceğiniz kulaklıklar da üretir. Hava geçirmez özel bir teknolojiyle üretilen bu kulaklıklar dışarıdan ses geçirmemesiyle etkileyici bir müzik deneyimi edinmenizi sağlar. Asus ürünlerini Morhipo’dan inceleyerek uzun süre kullanabileceğiniz bir çok farklı modeli satın alabilirsiniz.

Asus'un Tasarım Harikası Laptop Modelleri

Yıllardır piyasada bulunmasıyla laptoplarının donanımsal özelliklerini optimal düzeye çıkarmayı başaran marka, aynı zamanda sunduğu görsellikle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarır. Değişik tasarımlardaki pek çok farklı modeli ile marka, kullanıcılarına kaliteyi şık bir görüntü ile beraber sunar. Oyun bilgisayarlarından, ultrabooklara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan laptoplarını donanımsal ve tasarımsal farklılıklarla sizlere sunar. Asus oyun bilgisayarı ile Asus ultrabook modelleri bu tasarımsal ve fonksiyonel özellikleri bakımından birbirine göre farklılık gösterir. Asus Gaming Laptop modelleri sahip oldukları özellikler sayesinde oyundan alacağınız keyfi ve verimi optimal düzeye çıkararak başarılı bir oyun deneyimi sağlar. Çoklu görevler için uygun bir yapıda olan bu ürünler, yeni nesil donanımlarla donatılır. FPS gücü yüksek ekran kartları ile oyunlarda donma gibi problemler yaşamanızı engeller. Kasasında bulunan soğutma teknolojileri sayesinde oyun oynarken bilgisayarınızın ısınmasını ve buna bağlı oluşabilecek olumsuz deneyimlerin önüne geçer. Yüksek depolama alanlarına sahip olan bu ürünler, birden fazla oyunu rahatlıkla yükleyebileceğiniz kadar geniş bir alana sahip olmanızı sağlar. Ultra hızlı olarak nitelendirilen ekran kartları sayesinde donmayan ve akıcı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. Oyun akışında oluşabilecek her türlü pürüzün önüne geçecek şekilde donatılmış bir teknoloji ile karşınıza çıkan bu oyun bilgisayarları, hızlı tepkime süreleri ile başarını kanıtlar. Heyecan verici ve gerçekçi bir deneyim yaşamanıza yardımcı olan bu güçlü makinelerle temposu yüksek oyunları takılma gibi problemler yaşamadan rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bunun yanında Asus'un notebook modelleriyle de etkileyici ve yüksek performans elde edebilirsiniz. Canlı renklere ve gerçekçi tonlara sahip olan bu ürünlerle film, dizi ve oyunları daha keyifli bir şekilde seyredebilirsiniz. Asus bilgisayar fiyatları ve modellerine Morhipo'dan göz atabilir ve ihtiyacınız olan bilgisayarı sepetinize ekleyebilirsiniz.

Asus'tan Tamamlayıcı ve Yedek Parçalar

Asus genellikle bilgisayarları ile tanınan bir marka olsa da monitör gibi tamamlayıcı parçalar da üretir. Asus monitör çeşitleri sahip oldukları piksel yoğunluğu ve gerçekçi tonlamalarıyla seyir zevkini doruk noktasına çıkaran bir teknoloji ile karşınıza çıkar. Film izlerken yada oyun oynarken bu monitörleri kullandığınızda muadillerine göre sahip oldukları farklılığı siz de fark edebilirsiniz. Oyun deneyimleriniz bu tepki süresi yüksek olan monitörlerde daha keyifli bir hale gelir. Canlı ve gerçekçi renk tonajları ile seyir zevkini yükseltmeyi amaçlayan Asus, ideal parlaklığa ve yerinde gölgelendirme ile ekranları donatır. Son teknolojiyi başarılı bir şekilde entegre ettiği bu ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini her geçen gün kazanmaya devam eder. Kavisli ve kavissiz olmak üzere genel anlamda iki tipte karşınıza çıkan Asus ekran modelleri içinde hoşunuza giden ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir modelle karşılaşmanız mümkündür. Farklı boyutlarda ve değişik özelliklerde çeşitlendirilen bu monitörler, aradığınız her şeyi karşılayabilecek özelliklerle karşınıza çıkarılır. Hareket bulanıklığını minimize etmeye yönelik bir teknolojiye sahip olan bu ekranlarda oyun oynarken ya da dizi izlerken ani sahneleri daha net ayırt edebilir ya da gece gibi karanlık olan atmosferleri daha iyi bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Ekranın dışında donanımsal parçalara da sahip olan marka, bu konuda da kalitesini sürdürmeye devam eder. Asus anakart ile sağlam ve kaliteli bir parçaya sahip olabilirsiniz. Akıllı, kolay entegre edilebilen ve donanımsal olarak üst düzey olan bu anakartlarla işlemciler daha verimli hale gelir. Bu sayede yaptığınız işlemleri daha hızlı ve sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Anakartın haricinde Asus ekran kartı ile bilgisayarlar ya da monitörlerdeki görüntü daha güçlü hale gelir. Ekran kartı kalitesi bilgisayarın en önemli parçalarındandır. Görüntüyü daha iyi bir şekilde işleyen bu ürünler ile çözünürlüğü arttırabilir ve ekranlarınızdan istediğiniz performansız alabilirsiniz. Morhipo'dan Asus 4k monitör ya da Asus 8 gb ekran kartı gibi birbirinden farklı onlarca ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Morhipo Avantajlarıyla Asus

Asus oyuncu bilgisayarı modellerinden monitörlere, modemlerden ekran kartlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile karşınıza çıkar. Kaliteli ve sağlam ürünler üretmesiyle tanınan Asus, bünyesindeki her parçaya ayrı bir özen gösterir. Bu sayede global piyasada elektronik alanında sükse yapan markalar arasında yer almayı başarır. Güncel teknolojinin bütün yeniliklerini takip ederek bunu kendi ürünlerine başarılı bir şekilde entegre eder ve böylece zamanın gerisinde kalmaz. Kendini sürekli yenileyerek rakipleri arasında sıyrılır. Aynı zamanda bu kaliteyi uygun etiket fiyatları ile birleştirerek kullanıcılarını mutlu eder. Asus laptop fiyatları ve modelleri Morhipo bünyesinde uygun alternatiflerle karşınıza çıkar. Gamer laptoplara Morhipo avantajları ile uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Asus'un ürünlerini incelediğinizde elektronik bazda aradığınız tüm parçaları kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Asus laptop şarj aleti gibi onlarca farklı donanım ürünlerini bilgisayarınıza uygun olan modellerde hızla satın alabilirsiniz. Ekran kartı ya da anakart gibi bilgisayarlarınızda kullanabileceğini bu ürünlerle elinizdeki donanınımı daha güçlü ve verimli kılabilirsiniz. Bilgisayarlara meraklıysanız eğer Morhipo'dan Asus bilgisayar fiyatları ve modellerine göz atarak hayalinizdeki bilgisayara kavuşabilirsiniz. Elinizdeki bilgisayardan genel anlamda memnunsanız ama biraz daha güçlü bir hale getirmek istiyorsanız da Asus'un sahip olduğu anakart gibi parçalara göz atarak bilgisayarlarınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz. Bu sayede belirli parçaları satın alarak istediğiniz performansa ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitedeki malzemeye ve teknolojiye sahip olan bu ürünlerle elektronik deneyiminizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Morhipo'daki Asus modellerini inceleyerek ihtiyacınız olan parçaya kısa sürede ulaşabilirsiniz. Güvenli alışveriş ve indirim avantajları sunan Morhipo’dan ihtiyacınız olan ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.