Menüyü Atla

Arena Modelleri

(67)

67 üründen 67 tanesi gösteriliyor.

Arena

Sporseverlere tüm ürünleriyle kolaylık sağlayan Arena, sportif deniz ürünleriyle öne çıkar. Mayo üzerine yaptığı üretimlerle sektöre adım atan Arena sport kanalıyla da son dönemde çeşitli hizmetler sunar. Teknolojinin sağladığı yenilikler markanın gelişmesine ve yeni işler edinmesine katkı sağlar. Arena da spor kanalı ile öne çıkarak süperlig maçlarını izleme avantajı sunar. Toparlayıcı özelliği ile mayo olmanın çok ötesine geçen Arena carbon mayo vücut hatlarını korur. Yüzücüler için aranan özelliklerden olan sıkı kıyafet tasarımları, markanın bu arayışı göz önünde bulundurarak yaptığı üretimler ile sonuçlanır. Hareket kabiliyetinin hız kazanması için dış kıyafetlerin vücudu saran dar kesimde olması gerekir. Sporcunun istediği gibi hareket edebilmesi için sıkıştırıcı formülüyle dizayn edilen carbon mayo sevilerek tercih edilen modeller arasında yerini alır. % 100 polyester kumaş özelliği sayesinde tuzlu suya dayanıklı olan Arena deniz şortu, içine su çekmez. Kumaşı su itici özelliğiyle yüzmeyi zorlaştırmaz ve hızlıca kurur. Erkek ve kadınlar için ayrı desenlerde hazırlanan şortlar farklı renk seçenekleri ile beğenilere sunulur. Fermuarlı cepleri bulunan erkek modelleri ve dar kesim kadın modelleri tüm zevklere hitap eder. Kısa kesimli yapıları rahat etmeye imkan tanırken, tuza dayanıklı özelliği kumaşın uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilme avantajını artırır. File iç dokusu erkekler için olan modellerde, astar yüzey kadınlar için olan modellerde kullanılarak iç görünmez bir ürün elde edilir. Bol ve dar kesim olan modelleri rahat etme durumunuza göre seçebilir, vücut orantınıza uygun modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Deniz serüveninizde sizlere yardımcı olan ve ekipmanlarınızı taşımanıza eşlik eden Arena yüzücü çantası su altı kamerası, palet, maske, şnorkel ve gözlük yerleştirimi için idealdir. Siz de Morhipo üzerinden detaylı incelemeler yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Arena Ürünleri ile Keyifli Yüzme Deneyimi

Üretim yaparken koruyucu ekipmanlarını da bu alana kazandıran marka, çeşitli tasarımlarını sağlığı dikkate alarak hazırlar. Önemli bir organ olan göz, görme işlevini yerine getirdiği için pek çok dış etkenden korunması gerekir. Gözü sudaki kimyasallardan koruyan Arena yüzücü gözlüğü, yansımalardan kaynaklanan yanlışlıkların giderilmesini sağlar. Su altındaki ışığın parlama yapması sonucunda yarışlarda performansı düşme riski olan sporcuların bu gözlük sayesinde yarışa olan odakları artar. Ayarlanabilir kayışları ile Arena unisex yüzücü gözlüğü elmacık kemiklerini korur. Hem parça renklerini seçebilir hem de cam renklerini parlak ya da sade cam modellerinden tercih edebilirsiniz. Çerçeve şekli oval ya da kare şeklinde hazırlanan tasarımları göz yapınıza uygun ve görüş açınızı kapatmayacak şekilde seçebilirsiniz. Arena bone saçların denize dökülmesini önlediği için havuz gibi kapalı yüzme alanlarında kullanılması gereken eşyalardandır. İsterseniz denizde kullanarak da saçınızın kuru kalmasını sağlayabilir, alerjik durumların önüne geçebilirsiniz. Bone, sıcak tutma özelliği sebebiyle suyun sıcaklık ve soğukluk durumuna göre baş bölgenizden soğuk almanızı ve dolayısıyla hasta olmanızı önler. Saçların toplu halde durması hareket kabiliyetini artırdığı için bone bu konuda yardımcı ürünler arasındadır. Polyester kumaştan dizayn edilen Arena şort tuzlu sudan etkilenmeden ve renklerinde solma yaşanmadan uzunca bir müddet kullanılabilir. Dantelli ve etek görünümlü farklı stilleri ile tatil sezonlarında şıklığınızı yansıtabilirsiniz. Mini ve basic modeller hem denize girmeyi hem de plajda rahatça gezebilmeyi sağlar. Denizden çıktığınız andan itibaren kısa süre içerisinde kuruma avantajından dolayı farklı etkinliklere ve aktivitelere katılabilirsiniz. Arena ürünleri yüzücülerin ihtiyaçları doğrultusunda tüm taleplere cevap verecek şekilde hazırlanır. Markanın tüm deniz eşyalarını Morhipo üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz.

Deniz Malzemelerinde Arena Kalitesi

Mayo üretimi ile başladığı bu yolculuğu çeşitli deniz eşyaları ve su malzemeleri ile taçlandıran Arena şort mayo modelleri ile erkek ve kadın bireylerin rahat hareket etmesini hedefler. Likralı şort mayolar vücudu sarmasının yanında esnek bir kumaşa sahiptir. Denizden çıktıktan sonra üzerine giyeceğiniz normal bir tişört ile aktivitelerinize katılabilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Arena yüzücü mayosu bedeninizi tamamen saran askılı ve şortlu şekilde hazırlanarak kolay yüzme sağlar. Vücudu sıkıştıran yapısı hızlı hareket edebilme imkanını artırır. Yüzme tutkunlarına ve sporseverlere göre üretimlerini yapan marka, işlevselliği ön planda tutar. Kolay yüzme sağlayan ürünleri, sporcuların yarışlarda odak noktasını bozmadan ilerlemesinde ve başarı sırasının artmasında etkilidir. Teknolojinin gelişmesi ürünlerin yenilenmesinde etkili olduğu gibi nitelikli ekipmanların dizayn edilmesi de yarışmacıların yüzmekten zevk almasına katkı sağlar. Tüm beden ölçülerinde hazırlanan Arena kadın mayo astarlı iç dokusu sayesinde iç göstermez. Etekli, düz, dantelli ve kapri şeklindeki mayolar ip askılı ve sıfır kol şeklindedir. Hareket kabiliyetini artırdığı için istenilen hızda yüzebilme imkanı sunan mayolar, rakiplerle kıyasıya mücadele edebilme zevkini yaşamanızı sağlar. Yarış sırasında konsantrasyonu bozucu hiçbir etkiyi ortada bırakmayan mayolar, sıkı tarzdaki yapısı ile bozulmaları önler. Ayrıca kaliteli kumaş dokuları ile uzun ömürlü kullanım sunarlar. 2 ayrı parçadan oluşan Arena bikini hızlı bir şekilde kurur. Sudaki klor faktörüne karşı dayanıklı olan kumaşlar, yüzme sporunun yapıldığı uzun yıllar süresince rengini korur. Sevdiğiniz renkleri üzerinizde taşımanın güveni, mücadelelere odaklanmanızı artırır. Cepli olarak tasarlanan Arena erkek mayo düz renklerde ve desenli modellerde hazırlanır. Zengin ürün yelpazesi sayesinde yüzücülerin ihtiyacı olan ekipmanları üreten marka, kullanışlı tasarımlar yapar. Online alışveriş imkanı sunan Morhipo üzerinden markanın ürünlerini inceleyebilir, siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Arena Ürünleri Morhipo’da

Deniz ekipmanlarını sporcu bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda üreten Arena deniz gözlüğü çeşitlerini farklı şekillerde tasarlar. Geniş açılı lensleri görüş kolaylığı sağlarken elmacık kemiklerinin korunması da esas alınır. Parlamaların önlenmeye çalışıldığı deniz gözlüklerinde buğulanma sorunu yaşanmaz. Kenarları yüze sıkı bir şekilde yapıştığı için su geçirmez. Tüm kafa ve göz yapıları ile uyumludur. Özel olarak formüle edilen ürün, yetişkinler ve çocuklar için ayarlanabilir kademe özelliği ile üretilir. Kayışı kafa arkasında sıkma yapmadan sağlam bir şekilde yerleştirilir. Gözlük ile uyum halinde olan bir başka ekipman ise Arena şnorkeldır. Su altında rahat nefes almayı sağlayarak uzun süre kalabilmeye imkan tanıyan aletin ağız, göz ve burun kısımları korumalı şekilde imal edilir. Deniz ve havuz keyfini yaşayabileceğiniz, su altı canlılarını yakından gözleyebileceğiniz şnorkel unisex modeldedir. Aile boyu kullanabilir, deniz altındaki yaşamı keşfedebilirsiniz. Uzun bir borusu olan ürün, rahat nefes almayı kolaylaştırır. Deniz atındayken de şık görünmenize katkı sağlayan şnorkeller, modern görünümlüdürler. Kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olan şnorkellerin yanı sıra yüzücü gözlükleri de son teknolojinin imkanlarından yararlanılarak üretilir. Aynalı cam sistemleri deniz altındayken de şık olmayı esas alır. Bu sayede müsabakalar esnasında kendinizi iyi hissedebilir, şampiyonluğa doğru bir adım atabilirsiniz. Yüzerken hız artırıcı etki gösteren Arena palet, ayaklara takılarak suyun itilmesine yardımcı olur. Bu sayede ileriye hızlı bir şekilde kulaç atabilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Bacak kaslarını güçlendiren palet iyi bir vuruş yapmanızı sağlar. Hareket düzeni sayesinde ayak bileklerini esneten ve hızlı çırpma yapması konusunda destekleyen ürün, yüzmeyi kolaylaştırır. Arena şortlu yüzücü mayosu kendinizi güvende hissetmenizi, istenmeyen hatlarınızın kapanmasını sağlar. Tüm ürün çeşitleri Morhipo üzerinden indirimli fiyatlarla satın alınabilir. Siz de bulunduğunuz her noktadan markanın ekipmanlarına ulaşabilir, incelemelerde bulunduktan sonra siparişinizi verebilirsiniz.