Menüyü Atla

Ana Kucağı

(121)

121 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Ana Kucağı

Ana kucağı sıfır aydan maksimum 9 aya kadar kullanılabilen annelere yardımcı bir gereçtir. Yenidoğanların doğumdan sonraki ilk ayında devam ettirdiği anne karnındaki pozisyonunu destekleyen bir yapısı vardır. Dış dünyaya alışma aşamasına yardımcı olan tasarımların farklı versiyonları bulunur. Otomobile bağlanabilen modeller olduğu gibi ev ortamında da kullanılan çeşitleri vardır. Ana kucağı modelleri özellikle evde bebeğiyle tek kalan anneler için asistan görevi üstlenir. Size evde yardımcı olan bu asistanlar yenidoğanların kendini güvende hissetmesi için idealdir. Yumuşak döşemesi bulunan tasarımların oyuncaklı ve tenteli alternatifleri mevcuttur. İlk aylarda otomobile monte edilebilen modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece alışverişe gittiğinizde ürünü taşıma sapıyla kolayca taşıyabilirsiniz. Ayrıca bu modellerin ana kucağı puset formatı da bulunur. Bu sayede bebek arabası koltuğu olarak da kullanabilirsiniz. 3’ü bir arada olan tasarımlar günlük yaşamınızda size fazlasıyla yardımcı olur. Çocuklu aileler yanlarında ekstra araç taşımak zorunda kalabilirler. Hem ergonomik hem de çok fonksiyonlu ürünler bu kalabalığı ortadan kaldırır. Ayrıca beşik görevi gören tasarımlar da işinizi oldukça kolaylaştırır. Ana kucağı beşik versiyonu sallanabilir forma sahiptir. Bu sayede ağlayan bebeğinizi beşik içinde sakinleştirebilirsiniz. Titreşimli ve müzikli alternatifleri de bulunan ürünlerin sevimli hayvan figürlü oyuncakları bebeğinize arkadaşlık yapar. Önünde güvenlik barı bulunan tasarımları güvenle kullanabilirsiniz. Bel ve kafa desteğiyle bebeğinizin vücudunu bir bütün olarak destekler. Natürel ahşap gövdeli modeller bebeğinizin göz sağlığı için elverişlidir. Dilerseniz ana kucağı kanguru tasarımlarını da tercih edebilirsiniz. Bu ürün anne ile bebek arasındaki bağın güçlenmesini ve bebeğin kendini güvende hissetmesini sağlar. Kendinize özel bir ana kucağı seti oluşturmak için Morhipo’daki modelleri inceleyebilirsiniz. Mutlu ve sağlıklı bebekler her zaman sakin ve huzurludur. Siz de çocuğunuzun bu eşsiz duyguyu yaşamasını sağlayan ürünleri Morhipo’dan sipariş verebilirsiniz.

Bebeklerin Sevdiği Ana Kucağı Modelleri

Ana kucağı çeşitlerinde özellikle sallanan modeller ağlayan ve huzursuz bebekleri sakinleştirmek için idealdir. Ana kucağı sallanır tarzda tasarlanan modeller miniklerin kendini anne karnındaymış gibi hissetmesine yardımcı olur. Bebeklerin ilk aylarında oldukça hassas olan vücutlarının dış ortama alışması için ana kucağı sallanan modelleri kullanabilirsiniz. Bebeğinizin sürekli gözetiminiz altında kalması için minik bedenine uygun zemin olması gerekir. Yenidoğan bebeklerin boyun kasları zamanla gelişir bundan dolayı başları sağa ya da sola yaslanır. Ana kucağı minderi miniklerin bu durumuna göre geliştirilir ve başını destekleyen yastığı bulunur. Bebeklerin gelişim sürecine uygun olarak dizayn edilen ürünlerin farklı renk ve desenleri de vardır. Onların konforlu bir şekilde yatması ve sağlıklı olarak büyümeleri için ana kucağı kılıfı çeşitlerine de Morhipo’dan göz gezdirebilirsiniz. Kılıfların çıkarılabilir olması onların hijyeninin sağlanması açısından önem arz eder. İlk aylarında bebeklerin emdiği fazla sütü çıkarma gibi durumları sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bu sebepten kendileri için kullanılan araç ve gereçlerin steril edilebilir olması önemlidir. Ana kucağı titreşimli modeller de bebek bakımında önemli bir yere sahiptir. Onların narin vücutlarına zarar gelmemesi için hızlı hareketlerden kaçınılmalıdır. Titreşimli modeller bu tarz durumların önüne geçer ve hafif ritimde onları sakinleştirmeye yardımcı olur. Mutlu ve huzurlu olduklarını anlamak için gözlerine bakmanız yeterlidir. Onun bu durumu sizi de mutlu eder. Aynı zamanda bebeğinize mutlu bir gelecek hazırlamak için onun ihtiyaçlarını gidermeniz yeterlidir. Diğer anne ve babalar tarafından yazılan ana kucağı tavsiye yorumlarına Morhipo’dan ulaşabilirsiniz. Bebeğiniz yürüme aşamasına geçene kadar bu zaman zarfında kullanmanız gereken araç ve gereçler listesi oluşturabilirsiniz. Renginden fonksiyonlarına kadar tüm detaylara erişebileceğiniz Morhipo’dan beğendiğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Rengarenk Ana Kucakları

Ebeveynler tarafından ilgi gören ana kucağı fiyatları oldukça uygundur. Sahip olduğu özelliklere ve üretildiği materyale göre fiyatlarında değişiklikler olabilir. Genel olarak bütçe dostu olan ana kucağı beşik fiyatları bebeğinize güvenli bir ortam oluşturmanız için idealdir. Tamamen bebeklerin anatomik yapılarına uygun olarak üretilen modeller sağlıklıdır. Siz mutfakta menülerinizi hazırlarken bebeğinizin de size eşlik etmesi için idealdir. Morhipo’daki ana kucağı indirim fırsatlarından yararlanarak en değerli varlığınıza güzel bir hediye satın alabilirsiniz. Evinizin içinde de fazla yer kaplamayan minimal tasarımları tatile giderken bile yanınızda götürebilirsiniz. Arabada, evde, alışverişte ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin 3’ü bir arada olan modelleri bulunur. Böylece tek bir ürünle ihtiyaç duyduğunuz 3 ürünü elde etmiş olabilirsiniz. Avantajlı ana kucağı çeşitleri ve fiyatları arasından bebeğinizin vücuduna ve sizin göz zevkinize uygun modelleri bulabilirsiniz. Bebeğiniz ilk iki aydan sonra daha aktif olmaya ve çevreyi keşfetmeye başlar. Üzerinden sarkan oyuncaklarıyla miniğin ilgisini çeken tasarımlar oldukça kalitelidir. Yürüyene kadar geçen süreçte ihtiyacınız olan ana kucağı çeşitleri Morhipo’da satışa sunulur. Zengin ürün çeşitliliği arasından size hitap eden seçeneği bulabilirsiniz. Kampanya ve indirimlerle düşük maliyetlere temin edebileceğiniz alternatifler oldukça renklidir. Soft renklerin yanı sıra canlı renklerle dizayn edilen seçenekler de vardır. Kademeli yatış pozisyonu sunan ürünler dik oturma pozisyonuna da getirilebilir. İçi pelüş astarlı, dantel ile süslenmiş esnek formlu triko seçenekler de vardır. Seçenekleri oldukça fazla olan kız bebek ve erkek çocuk ana kucağı modelleri ve fiyatları avantajlarla birlikte Morhipo’da beğenilerinize sunulur. Üzeri tenteli olan ve aynı zamanda oto koltuğu olarak da kullanılabilen modeller dış ortamlarda minikleri güneş ve yağıştan korur. Morhipo’dan ayrı olarak da satın alabileceğiniz aksesuar ve ekipmanlarla ürünü daha korunaklı hale getirebilirsiniz.

Annelerin Yardımcısı Ana Kucağı Çeşitleri Morhipo’da

Bebekler yürüyüp konuşmaya başlayana kadar annelerin ilgisine ihtiyaç duyarlar. İlk altı ay boyunca sadece anne sütüyle beslenmesi gereken minikler annelerinin en yakın arkadaşıdır. Sürekli annelerine ihtiyaç duyan miniklere evde tek başına bakmak bazen zorlayıcı olabilir. Anneleri destekleyen bebek bakım ürünleri arasında ana kucağı beşik modelleri de bulunur. Ana kucağı beşik modelleri, karnı doyduktan hemen sonra uyumaya geçen minikler için oldukça idealdir. Minimal boyutu yer kaplamadığı için odalar arası transferi kolaydır. Ayrıca hafif materyallerden üretildiği için de kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Genel olarak metal kasa kullanılan ana kucağı ahşap materyalden de üretilir. Ahşap seçenekler bebeği için doğallığı tercih edenler adına uygundur. Bu tarz ürünlerin yanı sıra sesli ve hareketli seçenekler de Morhipo’da yer alır. Dinlendirici müzik eşliğinde bebeğinizi sallayan tasarımlar oldukça kullanışlı ve fonksiyoneldir. Ana kucağı müzikli modeller miniklerin huzur içinde uykuya dalmalarına yardımcı olur. Hafif ritimli titreşim veren ürünlerin farklı versiyonları da vardır. Siz iş yaparken miniğinizin sizi izlemesini isterseniz geniş açılı modelleri tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin yatarken yaklaşık olarak dik pozisyonda durmasını sağlayan tasarımların farklı renkleri mevcuttur. Ses ve titreşimin yanı sıra ışıklı tasarımlar da miniklere eğlenceli bir ortam hazırlamak için dizayn edilir. Ana kucağı sallanan beşik çeşitleri de eğlenceli bir ortam sunar. Seçkin markalar tarafından dizayn edilen modeller insan vücuduna uygun sağlıklı materyallerden üretilir. Ebeveynler tarafından yapılan ana kucağı önerileri ailesini büyüten herkes için çeşitli fikirler içerir. Tekli olarak satın alabileceğiniz ürünleri ana kucağı set formatında da temin edebilirsiniz. Bebeğinizi sağlıklı bir şekilde büyütebilmeniz için geliştirilen seçenekleri Morhipo’dan satın alabilirsiniz. Onun mutlu gülücüklerine şahitlik edebilmeniz ve geleceğe attığı ilk adımların daha sağlıklı olması için güvenilir ürünleri Morhipo'dan sipariş verebilirsiniz.