İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Alex Yapı Oyuncakları

96,00 TL

Son Adet

Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : 0Z11075 Zoob® 75

Ürün Detayı : Zoob oldukça farklı bir yapı setidir. Parçalar çocuklar birleştirdiktan sonra hareket eder. Böylece çcocuklar sadece ona bakmak yerine yaptıkları Zoob eserleriyle oynayabilirler. Dönebilen eklemler, uzayabilen uzuvlar, dönen miller ve pek çok daha fazlasını yapmak için Zoob parçaları birbirlerine takılıp, birleştirilir. Çocuklar basit modelleri dakikalar içinde yapabilirler veya tüm dikkatlerini verip saatlerce oynayabilirler. Yapabilecekleri şeylerin limiti yoktur: canlılardan yaratıklara, dinozorlardan DNA kadar herşeyi yapabilirler. Zoob 75 parça ve yapım kılavuzu içerir. Zoob gerçek hayat sistemine dayalı olduğundan, içinde yer alan eğitsel değer çocukları, öğrenmeye, keşfetmeye ve en önemli değer olan hayal güçlerini kullanarak yaratıcılıklarını gerçekleştirmelerine teşfik eder.. Zoob'u diğer yapım blokların ayıran özellikler: •Hareket •Hem kız hem erkek çocukları için •Çok yönlülük-limitsiz, ucu açık yapım seçenekleri •Sezgisel-hızlı öğrenme ve kolay kullanım •İçinde yer alan eğitsel değer.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
yapı oyuncakları
2367255
renkli