Menüyü Atla

3M Modelleri

(13)

13 üründen 13 tanesi gösteriliyor.

3M

3M, farklı sektörlerde önemli ekipmanların üretiminde ve temininde büyük rol oynayan bir Türk markasıdır. Elektrikten güvenliğe, otomotivden sağlık sektörüne kadar geniş bir alanda hizmet veren bir marka olarak ününü dünyaya duyurur. Küçük bir kırtasiye ihtiyacından koca bir yolun altyapısında kullanılan malzemelere kadar uzanan geniş ürün yelpazesini müşterilerine sunar. Ülke ekonomisinin yükselişinde yenilikçi çözümleri ile daima tercih edilen bir marka olarak globalleşme yolunda emin adımlarla yürür. Sağlık alanında sürekli gelişen ve kendini yenileyen ekipmanlara imza atar. Sağlık personelleri başta olmak üzere herkes tarafından kullanılan 3M maske çeşitleri koruyuculuğu ile ön plandadır. FFP1 ve FFP2 solunum koruyucu maskeler ile siz ve sevdikleriniz güvende kalır. Marka, hastalıkların ve virüslerin engellenmesinde Ayrıca solunum yoluyla bulaşan rahatsızlıkların ekarte edilmesinde büyük rol oynar. Piyasaya sürdüğü N95 tipi maskelerin üretiminde dünya markalarından biri halindedir. Üretim sektöründe toz, kir, metal dumanı gibi durumlara maruz kalan çalışanlar için özel üretilen tek kullanımlık P3 maske çeşidi ile iş güvenliği alanında kalıcı çözümler sunar. 3M yarım yüz maskesi yapı alanında kullanılan; toz, boya, kimyasal ve sağlığa zararlı olan gazların solunum yoluna girmesini engelleyen kuvvetli bir üründür. İki tarafında bulunan filtreler ile hava akışını ve oksijen geçirgenliğini sağlar. Filtreler kolayca değiştirilebildikleri için yedek filtre alınabilir. 3M tam yüz maskesi tamamen yüzü sarmasına rağmen ses iletkenliğine sahiptir. Tüm maskeler kolayca takılır ve yüze tam şekilde oturur. Markanın tüm maske çeşitleri ergonomik ve antialerjiktir. Nefes almayı kolaylaştırır. Filtre sabitleme sistemi acil durumlarda oluşabilecek sıkıntıları ortadan kaldırır. İnsan sağlığına ve Türkiye ekonomisine sağlık alanında yaptığı katkılar ile kalitesini belgeleyen marka tüm ürünlerini Morhipo üzerinden sizlerle buluşturur.

Üstün Kalite Sunan 3M Ürünleri

İnşaat malzemeleri olarak da kaliteyi üst seviyelere taşıyan marka ürünlerini daima yüksek kalitede üretir. Uzman üretim ekibi, yoğun Ar-Ge çalışmaları ve geniş dağıtım ağı ile çok sayıda sektörün ham madde ihtiyacını giderir. Bu ihtiyaçlar ulaştırmadan ticari çözümlere kadar uzanan bir üretim ağında yerini alır. Gelişen teknoloji firmaları da sürekli bir değişime iter. Marka bu anlamda yerini ulusal pazara kadar taşır. Altyapı çözümlerinde insanların güvende kalması için çalışmalarını titizlikle yürütür. Bina veya yolların altyapısında ihtiyaç duyulan metal kesme ve işleme ekipmanlarından elektrik ağındaki iletkenlik için kullanılan bantlara kadar uzanan geniş bir ham madde ve malzeme ihtiyacını karşılayan ürünler dikkat çekicidir. Güvenli elektrik yalıtımı, beyaz eşya üretimi veya basit bir kablo bağlama işlemi için 3M elektrik bandı yeterlidir. Bu eşsiz ürün yüksek ısıya dayanıklı ve güvenliği artırıcı özelliktedir. 3M mavi bant yat, tekne, bahçe, balkon gibi açık alanlarda güvenle kullanılabilir. Güneş ışınlarına dayanıklı olduğu için erime ve yapışma yapmaz. Her türlü yüzeyden kolaylıkla temizlenir. Esnek yapısı ile kavisli alanlarda da kullanabilirsiniz. 3M izole bant çeşitlerini tüm elektrik içeren işlemlerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 3M çift taraflı köpük bant dış mekanlara sabitleme gerektiren tüm büyük çaplı objeleri güçlü bir şekilde yapıştırır. 3M çift taraflı silikon bant ve köpük bantları bina içlerinde istediğiniz objeleri asmak veya sabitlemek için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Markanın silikon ve köpük bantları darbelere karşı oldukça güvenli olmaları nedeniyle memnun kalacağınız ürünler arasında yer alır. 3M yapıştırıcı ürünleri güçlü tutunma ve sağlamlık için idealdir. Markanın bünyesinde endüstriyel alandan kişisel kullanıma kadar her yüzeye göre bir 3M bant mevcuttur. 3M yapışkan bant ve 3M yapışkanlı not çeşitlerine ait tüm ihtiyaçlarınızı Morhipo üzerinden satın alabilirsiniz.

3M Ürünleri ile Hayatın Her Alanında Kaliteyi Yükselten Çözümler

Yoğun geçen bir iş günü veya tempolu aktivitelerde ihtiyaç duyulan ekipmanlar vardır. Marka, iş hayatının sebep olduğu yorucu tempoyu en aza indirmek için etkili çözümler sunar. Radyo veya televizyonlarda görüntü ve ses montajı yapan kişilerin ihtiyaç duyduğu malzemelerden biri de kulaklıktır. Kulaklık kalitesi ne kadar iyi ise işten alınan verim de o kadar fazladır. Tüm sesleri net bir şekilde dağıtan ve konforlu bir kullanım sunan modeller tercih edilmelidir. 3M kulaklık çeşitleri bu anlamda yüksek bir kaliteye sahiptir. Ağır veya orta sanayi sektöründe çalışanlar için barete takılabilen modeller mevcuttur. Çalışma esnasında gürültü rahatsızlığı yaşamadan işlerin yerine getirilmesi için ideal ürünlerdir. Elektrik akımlarına karşı yalıtkanlıklarının da olması nedeniyle iş ve işçi güvenliğini üst seviyede tutarlar. Uzun süren mesai şartlarında konfor alanını genişletirler. Hafif derecede sese maruz kalanlar için özel olarak tasarlananlar da mevcuttur. Yumuşak yastıklarla tasarlanan, neme ve ısıya karşı koruyucu olan bu kulaklıklar hijyenik kullanım imkanı sunar. Değiştirilebilir yedek parçalar sayesinde temiz kalırlar. Tarım, metal, altyapı, ulaşım, maden ve denizcilik sektörlerinde kulaklığın yanı sıra koruyucu 3M kulak tıkacı da etkili bir alternatiftir. Basınç ve gürültüyü engellemek için farklı çeşitlerde tıkaçlar mevcuttur. Yıkanabilir veya tek kullanımlık olan kullan-at seçenekleri inceleyebilirsiniz. Markada yer alan ipli ve ipsiz modellerden yana da seçim yapabilirsiniz. Markanın tıkaçları, ergonomik olmalarının yanı sıra kulak yapısına uygun su geçirmez ürünlerdir. Kullanım anında bir rahatsızlık hissi bırakmaz ve kulak sağlığınızı korurlar. Siz de hayatınıza kolaylık katan 3M ürünlerini Morhipo üzerinden inceleyebilir, indirimli fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

3M Ürünleri Morhipo’da

3M seramik kaplama, otomotiv dış yüzeylerindeki boyayı uzun süre koruyan bir üründür. Su itici özelliği ve UV ışınlarının etkisini azaltması nedeniyle boya parlaklığını uzun süre korur. Kullanımdan itibaren seramik bir yüzeye dönüşür. Böylece dışarıdan gelen darbe ve çiziklere karşı aracınızı muhafaza eder. Aynı şekilde araç, yat veya mobilyalarınızda oluşan çizikleri 3M pasta cila ile kendiniz düzeltebilirsiniz. Bu ürünler, renklerdeki matlığı gidermek ve uzun süreli bir koruma elde etmek için sürekli elinizin altında bulunması gereken materyallerdir. Ayrıca bu materyalleri ahşap, seramik, plastik ve kauçuk eşyaların yenilenmesini sağlamak için kullanabilirsiniz. 3M zımpara makinesi ya da manuel zımparalar ile yüzeylerdeki hataları gidererek yenileme işlemini başlatabilirsiniz. Kırtasiye alanında Post-it ve Command serileri büyük kolaylık sağlar. Evinizde duvarlara delik açmadan çerçeve asabilmenize imkan tanıyan 3M çift taraflı bant güçlü tutuşuyla kolaylık sağlar. Objeleri kuvvetli bir şekilde birbirine yapıştırmak için 3M çift taraflı şeffaf bant kullanabilirsiniz. Ürünün ağırlık taşıma kapasitesi yüksektir. Duvarda veya yüzeylerde iz bırakmaz. Kolay bir temizleme işlemi sunar. 3M yapışkanlı cırt bant kumaştan metale, ahşaptan beton yüzeylere kadar geniş bir kullanım imkanı sunar. 3M silikon bant otomotiv sektöründe kuvvetli bir tutma becerisine sahiptir. Üretim faaliyetlerinde kullanabileceğiniz bu ürünler okul ihtiyaçları arasında ilk sıradadır. 3M şeffaf bant ve kağıt Post-it her zaman yardımcınız olan 3M kırtasiye seti ürünlerindendir. 3M fosforlu bant otopark alanlarında, uzun araçlarda, otogarlarda ve bekleme yapan araçların arkasında kullanılan parlak bir şerittir. Uzaktan aracınızın görülmesinin gerektiği yol durumlarında kolaylıkla takabilirsiniz. Ürün, uyarı ikazı yapılabilecek her yerde kullanıma uygundur. Uygulama alanını ölçerek ihtiyacınız kadar şerit kesip yapıştırabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran ve yaşamınıza kalite katan 3M cırt bant ve yapıştırma sistemlerini Morhipo üzerinden satın alabilirsiniz.