Menüyü Atla
     

11.11 İndirimleri 2022

Yıl sonuna yaklaşırken adım adım indirim dönemlerine de giriyoruz. Peki her yerde duyduğumuz bu 11.11 indirimleri nedir ve 11.11 indirimleri ne zaman yapılır?

11.11 Nedir? 11.11 Ne Zaman?

11.11 aslında 11 Kasım’ın takvimde yazıldığı halinden başka bir şey değil ve dolayısıyla aslında bu indirimler 11 Kasım’da gerçekleşir fakat Morhipo’da bu indirimler 1 – 11 Kasım arasında sürecek. Bu indirim döneminde her gün kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerinden kozmetiğe, teknoloji ve elektronikten ayakkabı ve çantaya, outdoor giyimden dekorasyon ve ev yaşam koleksiyonlarına kadar binlerce üründe %90’a varan indirimler olacak.

11 Kasım’da Ne Olur?

11 Kasım yani son dönemdeki ünlü haliyle 11.11 indirimleri kışa hazırlık yapabilmeniz için en uygun fiyatları kaçırılmayacak fırsatlar ve muhteşem indirimlerle sunacak. Böylece kışlık manto, kaban ya da kışlık bot alışveriş için bu tarihleri değerlendirebilirsiniz. Kışlık kalın kazak, jean, kışlık tayt ve kapüşonlu sweatshirt gibi kışlık giyim ürünleri kadar en popüler kış aksesuarları olan atkı, bere, eldiven ve kulaklarınızı soğuktan koruyacak kulaklıkları bu indirimlerde uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Black Friday öncesi en büyük indirimler 1-11 Kasım arasında Morhipo’da.

11.11 İndirimlerinden Ne Alınır?

İndirim dönemleri sadece günlük kullanılacak ürünleri kapsamıyor. Teknolojik ve elektronik ürünler; örneğin cep telefonu, dizüstü bilgisayar, kablolu veya kablosuz kulaklık ve şarj aletleri de en çok indirim oranına sahip kategoriler arasında yer alacak.

Açılmadığı sürece saklama ömrü oldukça uzun olan ruj, eyeliner, maskara, dudak kalemi, far ve fondöten gibi makyaj ürünleriyle; nemlendirici, maske, tonik, serum gibi cilt bakım ürünlerini de 11.11 indirimlerinde alıp stok yapabilirsiniz. En sevdiğiniz parfümleri de yedeklemeyi unutmayın!

11.11 İndirimlerine Nasıl Hazırlık Yapılır?

11 Kasım’a gelmeden önce Morhipo’da indirimlerin 1 Kasım’a başladığını unutmayın. 1 – 11 Kasım arasında devam edecek indirim döneminde satın almak istediğiniz ürünleri önceden belirleyip indirimleri takip edebilir, sepetinize attığınız her şeyi tükenmeden satın almanız gerekir. Hızlı olmanın, indirim döneminin olmazsa olmazı olduğunu unutmayın!

Alışveriş listenizi hazırlarken bu indirimlerin 11 Kasım’a kadar süreceğini ve her gün yeni sürpriz kampanyaların sizi bekleyeceğini unutmayın. Kasım ayı boyunca almak istediğiniz hediyelerden kışlık ve hatta yazlık ihtiyaçlarınıza kadar tüm eksiklerinizi tamamlamak için bol bol zamanınız ve kullanacağınız indirimler olacak!