75TL ve Üzeri
Kargo Bedava
Morhipo'dan yapacağınız 75TL ve Üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmayacaktır.

Kapıda
Ödeme

Yapacağınız alışverişleri, kapınızda nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz .
Detaylı bilgi

Tıkla Gel ile
Mağazadan Teslimat

Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylı bilgi
Sepetim 0
Yükleniyor...

Sepet
MAG
unisex çocuk
false
figür oyuncakları
126627
40723
renkli
Daha Fazla Ürün

Test Tube Aliens

Figür Oyuncakları

52,90 TL
1
Hipopara
Kazandırır
Bu Ürün Tükenmiştir
Bu ürün Tıkla Gel ile
temin edilebilmektedir
Ürün Adı :

91002 KOTH

Ürün Detayı :

Bu saf kötü Uzaylı Yaratıkların bizim gezegenimizi ele geçirmek gibi hain hedefleri var ve dünyayı kurtarmak sana bağlı! Öncelikle tübün içine hapsettiğimiz bu yaratığı kozasından çıkarmalı ve 14 gün boyunca özel yaşam sıvısıyla beslemeli, yeteri kadar aydınlıkta ve karanlıkta bırakmalısın. Antenlerindeki turuncu, kırmızı ve yeşil ışıklar sana yol gösterecektir.Ona ne kadar iyi baktığını Türkçe hazırlanmış testtubealins.com sitesine girdikten sonra uzaylını ekrana tutup interaktif hale gelmesini sağlayarak öğrenebilirsin. Daha sonra sitedeki çeşitli sorgulama araçlarıyla Uzaylı Yaratığının yaşını, sağlık durumunu öğrenebilir, karanlık sırlarını ortaya çıkarmak için hazırlanmış 11 soruyu Uzaylı Yaratığına sormaya başlayabilirsin. Başlarda sana doğru söylemeyecektir. Onu zorlamalı ve tartışılmaz gerçeğe ulaşana kadar onu sıkıştırmalısın. Görevinde başarılı oldukça rütben de artacak çünkü sadece en yüksek rütbeli ajanlar bu uzaylı yaratıkların en karanlık sırlarına erişebilir. Her bir

"Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" kapsamında size ulaşan ürünü, kullanılmamış olması şartıyla, 30 gün içerisinde hiçbir neden belirtmeden iade edebilirsiniz. Detaylar için Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Kargonuz Yurtiçi Kargo güvencesiyle sizlere ulaşacaktır. Stoktaki ürünler için vereceğiniz siparişiniz İstanbul için 3 gün, diğer tüm iller için 4 gün içerisinde ulaşacaktır. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.