Sepetim 0
Yükleniyor...

Sepet

Akıllı Alışverişte Dev Bir Moda İddiası

Türkiye’de ilk defa hem sezon ürünlerinin hem de özel kampanyaların buluştuğu site: morhipo.com

Morhipo Özel İndirim Kulübü’ nde yüzlerce marka ve binlerce ürünü bir araya getirerek müşterilerimize online dünyada koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesiyle hizmet vermek üzere çalışıyoruz.

Morhipo.com’ da tüketicilere, Özel İndirim Kulübü’ nde de her gün yüzde 90’a varan indirimler uygulayarak kaçırılmayacak fırsatlar yaratıyoruz. Özel İndirim Kulübü’ nde bugüne kadar 1500’ den fazla kampanyayı üyelerimizin beğenisine sunduk.

Özel İndirim Kulübü; zengin ürün çeşitliliği, çok yüksek indirim fırsatları ve ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratıyor. “Kadın” ve “Erkek” kategorilerinde 15 TL’den başlayan elbiseler ve gömleklerin yanı sıra, “Çocuk” ve “Ev & Yaşam” kategorilerinde de binlerce cazip ürün yer alıyor. Üniversite öğrencisinden ev hanımına, çalışanlardan annelere kadar çok geniş bir kitlenin beğenisini kazanan morhipo.com Özel İndirim Kulübü ile herkesin ilgisini çekecek ürün yelpazesine sahip. Morhipo Özel İndirim Kulübü sadece üyelere özel alışveriş ayrıcalığı ve 4 gün süren seçkin kampanyalardan %90’ a varan indirimlerle alışveriş yaparken farklı kampanyalardan yapacağınız alışverişleri tek sepette toplayarak, tek kargo ücreti ödersiniz. Söz verilen tarihte ürünlerin teslim edilememesi durumunda kargo ücreti iade edilir. Kullanılmamış tüm ürünleri 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Kredi kartlarına vade farksız taksit avantajları sunan morhipo.com’ un Özel İndirim Kulübü’ nde kazançlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Mavi Kids
19,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla !
012
%75'e Varan İndirim !
Levi's ®
%80'e Varan İndirim !
Societa
%90'a Varan İndirim !
Beymen Kids
Net %50 + %40 İndirim !
Beymen Bussiness
%75'e Varan İndirim !
Sneakers
%75'e Varan İndirim !
Gaudi Espana
%90'a Varan İndirim !
TAO-Tape à l'oeil
%80'e Varan İndirim !
Panço
%50'ye Varan İndirim !
Guarlain
Özel Fiyatlarla !
Anıl İç Giyim
Net %50 İndirim !
Neon Etkisi
%65'e Varan İndirim !
Casa Rossi
%85'e Varan İndirim !
Çanta Karnavalı
%60'a Varan İndirim !
Kenyap
%50'ye Varan İndirim !
Tekno Fırsatlar
Özel Fiyatlar !
Cem
%50'ye Varan İndirim !
Hobby
%60'a Varan İndirim !
Kitapçı
%45'e Varan İndirim !
Oyuncak Çılgınlığı
4,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla !
Yandex.Metrica