75TL ve Üzeri
Kargo Bedava
Morhipo'dan yapacağınız 75TL ve Üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmayacaktır.

Kapıda
Ödeme

Yapacağınız alışverişleri, kapınızda nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz .
Detaylı bilgi

Tıkla Gel ile
Mağazadan Teslimat

Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylı bilgi
Sepetim 0
Yükleniyor...

Sepet
MAG
kadın
false
cilt bakım set
581079
57852
renksiz
Daha Fazla Ürün

Biotherm

Cilt Bakım Set

172,00 TL
244,00 TL
%30
İndirim
4
Hipopara
Kazandırır
Bu Ürün Tükenmiştir
Bu ürün Tıkla Gel ile
temin edilebilmektedir
Ürün Adı :

516637615 Skın Vıvo Krem 2012 Yılbaşı Se

Ürün Detayı :

Tüm kozmetik ürünlerimiz Boyner Büyük Mağazacılık Aş. güvencesi altındadır.

Ürün Açıklaması : Skin VIVO Normal ve Karma Ciltler için 50ml krem-Skin VIVO Gece Bakımı 15ml-Skin VIVO 2ml Göz bakımı

Ürün İçeriği : 8 Patentli Saf Termal Plankton + Reverserol SV ile yaşlanma sürecini geriye döndüren ilk bakım. 30 yaşından itibaren, yaşlanmayı abartmayan, cilt güzelliğini şimdi ve yarın da korumak isteyen, Cildin korunma mekanizmalarının doğal olarak güçlenmesi için bilime ve biyolojiye inanan, ciltteki sıkılık kaybı, kırışıklık, cilt kusurları ve donukluk gibi sorunların tümüne tek bir ürünle global bir çözüm arayan kadınlar için geliştirildi. Çifte güçlü yaşlanma karşıtı bakım için, DNA ve GEN teknolojilerindeki son gelişmelerden esinlenen bir cilt bakımı serisi: SKIN VIVO. Biotherm’in kaynağı olan ve termal sulara ait üstünlükleri barındıran patentli aktif içerik Saf Termal Plankton,cilt yaşlanmasına karşı savaşır ve MnSOD genini uyarır. Diğer bir bileşen olan Reverserol SV ise, Senna Alata bitkisinin yapraklarının özünden elde edilir, DNA'yı koruma özelliği vardır.4 haftalık bakımdan sonra cilt dokusunda 10 yaş daha genç bir cildin yapısına sahip bir dolgunluk sağlanır, ciltte madde kayıplarından kaynaklanan süreç frenlenir. Cilt dokusu sıkılaşır ve doygunluk kazanan ciltte kırışıklıkların görünümü azalır, cilt elastikiyeti gelişir ve cilt daha pürüzsüz bir görünüm alır. Sonuç olarak, ışığı daha iyi yansıtan bir cilt yüzeyi ile daha ışıltılı, taze ve genç bir görünüm sağlanmış olur.

Kullanım Şekli : SKIN VIVO GÜNDÜZ KREMİ: Her sabah serumdan sonra ya da tek başına, iyi temizlenmiş yüz ve boyuna uygulanır. SKIN VIVO GECE KREMİ: Her akşam tek başına ya da serumdan sonra, iyi temizlenmiş yüz ve boyuna uygulanır. Göz doktorları tarafından onaylı, parfümsüz SKIN VIVO GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI ise: sabah ve/ya da akşam parmak uçları ile yumuşak dairesel bir masajla göz çevresine uygulanmalıdır.

"Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" kapsamında size ulaşan ürünü, kullanılmamış olması şartıyla, 30 gün içerisinde hiçbir neden belirtmeden iade edebilirsiniz. Detaylar için Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Kargonuz Yurtiçi Kargo güvencesiyle sizlere ulaşacaktır. Stoktaki ürünler için vereceğiniz siparişiniz İstanbul için 3 gün, diğer tüm iller için 4 gün içerisinde ulaşacaktır. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.