İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular
137,60 TL 172,00 TL
%20
İndirim
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...
Ürün Adı : 516637615 Skın Vıvo Krem 2012 Yılbaşı Se

Ürün Detayı :

Tüm kozmetik ürünlerimiz Boyner Büyük Mağazacılık Aş. güvencesi altındadır.

Ürün Açıklaması : Skin VIVO Normal ve Karma Ciltler için 50ml krem-Skin VIVO Gece Bakımı 15ml-Skin VIVO 2ml Göz bakımı

Ürün İçeriği : 8 Patentli Saf Termal Plankton + Reverserol SV ile yaşlanma sürecini geriye döndüren ilk bakım. 30 yaşından itibaren, yaşlanmayı abartmayan, cilt güzelliğini şimdi ve yarın da korumak isteyen, Cildin korunma mekanizmalarının doğal olarak güçlenmesi için bilime ve biyolojiye inanan, ciltteki sıkılık kaybı, kırışıklık, cilt kusurları ve donukluk gibi sorunların tümüne tek bir ürünle global bir çözüm arayan kadınlar için geliştirildi. Çifte güçlü yaşlanma karşıtı bakım için, DNA ve GEN teknolojilerindeki son gelişmelerden esinlenen bir cilt bakımı serisi: SKIN VIVO. Biotherm’in kaynağı olan ve termal sulara ait üstünlükleri barındıran patentli aktif içerik Saf Termal Plankton,cilt yaşlanmasına karşı savaşır ve MnSOD genini uyarır. Diğer bir bileşen olan Reverserol SV ise, Senna Alata bitkisinin yapraklarının özünden elde edilir, DNA'yı koruma özelliği vardır.4 haftalık bakımdan sonra cilt dokusunda 10 yaş daha genç bir cildin yapısına sahip bir dolgunluk sağlanır, ciltte madde kayıplarından kaynaklanan süreç frenlenir. Cilt dokusu sıkılaşır ve doygunluk kazanan ciltte kırışıklıkların görünümü azalır, cilt elastikiyeti gelişir ve cilt daha pürüzsüz bir görünüm alır. Sonuç olarak, ışığı daha iyi yansıtan bir cilt yüzeyi ile daha ışıltılı, taze ve genç bir görünüm sağlanmış olur.

Kullanım Şekli : SKIN VIVO GÜNDÜZ KREMİ: Her sabah serumdan sonra ya da tek başına, iyi temizlenmiş yüz ve boyuna uygulanır. SKIN VIVO GECE KREMİ: Her akşam tek başına ya da serumdan sonra, iyi temizlenmiş yüz ve boyuna uygulanır. Göz doktorları tarafından onaylı, parfümsüz SKIN VIVO GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI ise: sabah ve/ya da akşam parmak uçları ile yumuşak dairesel bir masajla göz çevresine uygulanmalıdır.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.
kadın
false
cilt bakım set
581079
renksiz